קוקטייל ג'ין וטוניק. מתי אפשר לנהוג אחרי ששתיתם את המשקה....

מכירים, אני יודע.

החלטתי לסדר לכם הכול כאן, בפוסט הזה, כדי שלא יישארו שאלות לאחר כך.

משקה מאוד מפורסם, ואחד הפשוטים להכנה, כי אפילו פרופורציות של קוקטייל ג'ין וטוניק כל אחד יכול לבחור לפי טעמו האישי.

קוקטייל ג'ין וטוניק הופיע לראשונה בשנת 1825, כאשר חיילים של צבא הבריטי שיפרו תרופה מנע מלריה – כינין שלו טעם מריר מאוד. לכינין הוסיפו ג'ין וסודה ( סודה וכינין = טוניק ).

מכיוון שג'ין בעצמו אוהב לימון, אז החליטו החיילים הדגולים של המלכה להכניס את הפרי החמוץ גם אותו לקוקטייל.

הקוקטייל ג'ין וטוניק צבר תאוצה מהר מאוד ואחרי זמן קצר, במקום מנת כינין של הבוקר בזמן שירותם הצבאי בהודו, החיילים נהנו ממשקה מרענן, קוקטייל המפורסם ג'ין וטוניק.

אז, מה עכשיו?! שיעור היסטוריה סיימנו!!!!

בואו נעבור קצת לפסיכולוגיה ונכין אתכם להכרות עם אנשים ששותים את המשקה.

נשים ששותות את הקוקטייל ג'ין טוניק לא מבינות הרבה באלכוהול. החיצוניות שלה מראה לנו שליטה עצמית, אבל בפנים ההוריקן גועש. לא משתכרות מהר, ואת ההשתכרות שלה אי אפשר לחקות.

גברים ששותים את הקוקטייל ג'ין וטוניק, בדרך כלל אנשי עסקים, אנשי הבוהמה. אם הוא מתענג על המשקה לאט, לאט – בדרך כלל עושים זאת מביני טעם, אינטלקטואלים.

אם גבר מוריד את הכוס בדקה, אז רוב הסיכויים שזה בן אדם פשוט ופרימיטיבי, או שרוצה שנראה אותו כזה.

השיעור השלישי והאחרון לפני ההפסקה – ביולוגיה. הכנתי לכם טבלה קטנה שתעזור לאלה ממכם ששותים קוקטייל ג'ין וטוניק בזמן הבילוי ובכל זאת רוצים לנהוג בדרך חזרה.

למעבר לטבלה שמראה אחרי כמה זמן אפשר לנהוג אחרי שתיית ג'ין וטוניק כנסו

אני מזמינן אותכם לעמוד הפייסבוק שלי, שם תוכלו לעקוב אחרי כל דבר שמתרחש בעולם הבילוי....http://www.facebook.com/Felix.Fikhman.Blog?ref=hl

בלוג תרבות הבילוי של פליקס פיכמן

לעוד הרבה פוסטים מעניינים ודברים שלא הכרתם כנסו lamariposa.co.il

ברמן לאירועים, סדנאות אלכוהול

emo_45.png

לעוד הורדות ומדריכים לפוטושופ כנסו:
אתר: pohotoshop 4U

YouTube

פייסבוק

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום: