שאלה למבינים באמת...

שאלה קצת הזויה אבל....אני בשלנית טובה וגם אופה טוב אבל בכל מה שקשור לבצק שמצריך התפחה לא מצליח לי, הבצק לא עולה ולא משנה מה עשיתי.... אמרו לי שיש תופעה שנקראת חשמל סטטי בידיים כלומר אנשים שהחשמל הסטטי שלהם בידיים גורם לבצק לא לתפוח האם יש אמת בדבר? מישהו מכיר תופעה כזו? והכי חשוב איך אפשר להפטר ממנה אם בכלל תודה

אחלה מתכון של ספגטי לשבת

ספגטי קרבונרה סטייל בשמן אבוקדו מרכיבים: - חצי ק"ג פסטה ספגטי - 200 גרם בצל חתוך לקוביות גדולות - 2 ביצים טריות - 4 חלמונים מביצים טריות - שלושת רבעי כוס גבינת פרמזן - רבע כוס שמן אבוקדו אופן ההכנה: מביאים לרתיחה סיר עם מים מומלחים. טורפים בקערה ביצים, חלמונים וגבינה. בסיר רחב מחממים שמן אבוקדו Avocadoil ומטגנים קוביות בצל עד שהופכות לזהובות ופריכות. מבשלים את הספגטי לפי הוראות היצרן, מסננים ומוסיפים לסיר עם שמן האבוקדו. מסירים מהלהבה ויוצקים תוך כדי ערבוב מהיר את הביצים על הפסטה (יש לערבב במרץ). מתבלים בפלפל שחור וגבינה מגורדת ומגישים. המתכון באדיבות השף אריק פורת.

נשמע לי קצת מוזר....

לא נראה לי שחשמל סטטי יגרום לבצק שלא לתפוח. האם את מכינה את הבצק ביד או במיקסר? המים או הנוזלים שאת מוסיפה - חמימים? יש הטוענים שמגע של שמרים ומלח הורס את השמרים, אני נמנעת בדרך כלל ממגע ישיר בינהם. כתבי את המתכון שאת מכינה, ולפי המתכון אנסה לעזור לך. רעיה

לא שמעתי אף פעם דבר כזה . מה לחשמל סטטי ולבצק .

כשאני מכינה בצק שמרים משתמשת במי ברז .לא מחממת .יש לי בצק שמרים שאני מתפיחה במקרר.תופח ניפלא גם במקום קר .

נכון, הוא גם גורם לצמיחת זקן ושפם

אבל אם מחזקים אותו ב 220V כל הבעיות נפתרות בשניה.

חחחחחחחחחחחחח רשע

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר