שנה אזרחית נהדרת לכולם

נכון יותר למי שעדיין נשאר/ה כאן.
sc_9896_800ws.jpg
sc_9937_800ws.jpg

שנה טובה לך,אבי ולכלם. בתקווה שבשנה זו תשחרר לנו מתכונים...הטיזרים שלך משגעים!

וקצת מחג חנוכה ומילה אחרונה

התמונות כמחווה לפורום כפי שאני זוכר שהיה, אין מתכונים ולא יהיו מתכונים כי כפי שאמרה כאן אישה חכמה פעם "נכנסים לכאן כדי ללקט מתכונים מבלי לתרום מאומה", חבל שהפורום נראה כך, אין מה להיות כאן כלל. נתראה במקומות אחרים. שוב, שנה טבה לכולם.

הדונטס ניראים סוף הדרך .בבקשה תתן לנו מתכון.שתיהיה אחלה

שנה בשנת 2012 .

אבי אני לא מסכים אתך בכל פורום אחר

שתפרסם מתכון שלך תמיד יהיו כאלו שרק יקחו מתכונים, אז זאת לא סיבה לא לפרסם מתכונים, מעבר לכך בכדי להחיות את המקום צריך להתחיל במשהו לא, חבל שלא מצטרפים עוד גולשים ותורמים לפורום, כמו שכתבת בעבר היה פורום בין המובילים ואני עדין כאן שנה טובה בריאות ואוכל טוב לכולם

שנה טובה לך,אבי ולכלם. בתקווה שבשנה זו תשחרר לנו מתכונים...הטיזרים שלך משגעים!

שנה טובה טליה בריאות ואוכל טוב

וקצת מחג חנוכה ומילה אחרונה

התמונות כמחווה לפורום כפי שאני זוכר שהיה, אין מתכונים ולא יהיו מתכונים כי כפי שאמרה כאן אישה חכמה פעם "נכנסים לכאן כדי ללקט מתכונים מבלי לתרום מאומה", חבל שהפורום נראה כך, אין מה להיות כאן כלל. נתראה במקומות אחרים. שוב, שנה טבה לכולם.

אבי זה פשוט נראה טוב

שנה אזרחית נהדרת לכולם

נכון יותר למי שעדיין נשאר/ה כאן.

אבי שנה נהדרת גם לך. שולחת לך ואתה לא מקבל..

אבי אני לא מסכים אתך בכל פורום אחר

שתפרסם מתכון שלך תמיד יהיו כאלו שרק יקחו מתכונים, אז זאת לא סיבה לא לפרסם מתכונים, מעבר לכך בכדי להחיות את המקום צריך להתחיל במשהו לא, חבל שלא מצטרפים עוד גולשים ותורמים לפורום, כמו שכתבת בעבר היה פורום בין המובילים ואני עדין כאן שנה טובה בריאות ואוכל טוב לכולם

כן מסכים לא מסכים...הכל דיבורים

מה שלא מונע ממך להעלות מתכונים בלי סוף בפורום אחר וכאן? כלום. אז אם אתה נאה מבקש תהיה נאה מקיים כי אף אחד לא נמצא כאן לשרת מישהו/י. אם תעלה מתכונים, יהיה מענין, ואולי גם אחרים יעלו מתכונים ואז ורק אז יהיה כדאי להעלות מתכונים בכיף ואולי מי יודע תהיה גם מנהל. זה נקרא "להתחיל ממשהו". אני מקווה שעכשיו אני ברור יותר.

חצי הכוס המלה יש פורום

נהלתי את פורום האוכל של נענע10 ...לקח המון זמן שיתחיל לחיות ואז הם סגרו את כל הפורומים...אז כאן לפחות יש משהו :-)

אולי תנהל את חצי הכוס המלאה?

שנה טובה טליה בריאות ואוכל טוב

לא רק אוכל טוב...

אני בדיוק סיימתי לעצב מטבח חדש ויצא פשוט מדהים. שלשום בישלתי בו פעם ראשונה, ולא ירד לי החיוך מהפנים... ממליץ בחום על חברת תדמית מטבחים, הם ליוו אותי לכל אורך הדרך עם המטבח, עשו שינויים שרציתי במהלך הפרויקט בלי להוציא מילה, והמוצר הסופי יצא מושלם, פשוט מושלם! ממליץ לכל אחד מכם להיכנס לאתר האינטרנט שלהם (אצרף קישור למטה) ולהתרשם מהעבודות, כי על טעם וריח אין להתווכח. בהצלחה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: , ,
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר