בוקר טוב וסוף שבוע נפלא לצליל יערה ולכול משתתפי הפורום,,,,

חזרתי לפורום זה לאחר תקופה ארוכה מאוד, ומקווה שנוכל ביחד להועיל זה לזה ,בהחלפת מתכונים, וברעיונות לשידרוג תבשלים מוצלחים לימי חול ולסופי שבוע. אצלינו כולנו מצוננים ממזג האויר, לכן ארוחה חמה ושתייה חמה תועיל לכולנו. בשעה האחרונה הספקתי להכין שקשוקה חמימה,ליום הקריר . ובתוכנית שלי להיום : מרק ירקות עם עוף ואטריות ,שמאוד מתאים למזג האויר הקריר,ומועיל להצטננות. ולאחר מכן ירקות אפויים בתנור בשקית קוקי, וקציצות ברוטב עגבניות, סלט ירקות טרי עם הרבה פטרוזיליה ובצל נגד המקרובים,מקושט בצנוניות. וקנקן תה נענע יוגש עם מאפינס שוקולד.

מרימה את הכפפה...

בתכנית שלי להיום להכין: מרק גרונות הודו גולאש של אם החיטה (כרגע חזרתי מהסופר, קניתי את הבשר) "מקלובה" צמחונית של אריאלה פיקסא אלון כל המאכלים האלה נוסעים מחר לתל אביב אל הבת. דברים נוספים - עוד לא יודעת בדיוק. שבת שלום!

תגידי את מעתיקה מימני גם אצלינו עכשיו

ירד מהאש סיר ממולאים של כרוב ותפו"א ברוטב עגבניות, אבל חייב לומר ששלך נראה מדהים. כמו כן אני מכין רול בטטה תמונות בהמשך היו, היום אני גם מכין קישקע ממולא לצ'ולנט של מחר הפעם הצ'ולנט עם בשר ראש. סוף שבוע נעים אצל הבת.

בוקר טוב וסוף שבוע נפלא לצליל יערה ולכול משתתפי הפורום,,,,

חזרתי לפורום זה לאחר תקופה ארוכה מאוד, ומקווה שנוכל ביחד להועיל זה לזה ,בהחלפת מתכונים, וברעיונות לשידרוג תבשלים מוצלחים לימי חול ולסופי שבוע. אצלינו כולנו מצוננים ממזג האויר, לכן ארוחה חמה ושתייה חמה תועיל לכולנו. בשעה האחרונה הספקתי להכין שקשוקה חמימה,ליום הקריר . ובתוכנית שלי להיום : מרק ירקות עם עוף ואטריות ,שמאוד מתאים למזג האויר הקריר,ומועיל להצטננות. ולאחר מכן ירקות אפויים בתנור בשקית קוקי, וקציצות ברוטב עגבניות, סלט ירקות טרי עם הרבה פטרוזיליה ובצל נגד המקרובים,מקושט בצנוניות. וקנקן תה נענע יוגש עם מאפינס שוקולד.

אז קודם כל אני יותר משמח לראות אותך בפורם

מאחל לך ולבני ביתך החלמה מהירה, למרות הכל אני רואה שהכנת ארוחה מצויינת, מת על מרק עוף וסלט עם פטרוזיליה, אפשר להיות חולה שלך לסוף שבוע סוף שבוע נעים והרבה בריאות

תגידי את מעתיקה מימני גם אצלינו עכשיו

ירד מהאש סיר ממולאים של כרוב ותפו"א ברוטב עגבניות, אבל חייב לומר ששלך נראה מדהים. כמו כן אני מכין רול בטטה תמונות בהמשך היו, היום אני גם מכין קישקע ממולא לצ'ולנט של מחר הפעם הצ'ולנט עם בשר ראש. סוף שבוע נעים אצל הבת.

אני לא מעתיקה...

התמונה של הממולאים מה-24/10/2009 ולא אני הכנתי אותם, אלא הבת שלי. בסופו של דבר אין מקלובה צמחונית. הגולש יצא טעים. שבת שלום! רעיה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר