מי נתקל במחית

מי נתקל במחית

כמהין, או שמן כמהין ממש אבל ממש טוב? איפה?

לגעת באוכל....קניתי אחלה מחית כמהין

2-3% (אולי) כמהין במחית פטריות רגילות זה ממש לא אחלה

את זה אתה יכול להכין בבית. הטעם והריח בקושי מורגשים, לא מוצלח. את המחית הטובה לא ניתן להשיג בארץ עד כמה שידוע לי, מחירה בשמיים ומשתמשים בחצי כפית לתבשיל, בזה שמוכרים כאן גם צינצנת לא תועיל. אם כבר אז השמן אפקטיבי יותר בתנאי שגם הוא איכותי.

איפה אני מוצא כמהין שחורות???

אין בארץ, הכל יבוא אישי

נסה להזמין כאן, את השלמות או המחית (זאת אמיתית) או המיץ שגם מצוין. קח בחשבון שבדואר ישראל יש סיכוי שיהיו כאלו ש"חומדים" חלק מהמשלוחים כפי שקרה לי כבר פעמיים. אפשרות נוספת היא להזמין קרפצ'ו או שמן כמהין ב- ריסטרטו, בשום אופן לא מחית פטריות!.

תודה אבי אני אנסה.

שמן זית עם כמהין ניסיתי של יד מרדכי, זה נחמד אבל לא זה. בסלט למשל לא מרגישים את הטעם בכלל, זה טעים עם טובלים לחם למשל או מזליפים על חביתה וכד'.

לשמן זית טעם דומיננטי...

ולכן צריך הרבה כמהין ומסוג טוב בכדי שטעם הכמהין יורגש, לא מאמין שזה מה שעושים ביד מרדכי. שמן כמהין שנמכר מבוסס על שמן עדין או שמן זית מזוקק שהוא השמן המועדף בבישול ולא הכתית. לי יש שמן כמהין שמבוסס על שמן אגוזי לוז והוא שילוב מעולה (לי), אין להשיג בארץ. כל סוגי השמן וסוגי החומץ המיוחדים זה מה שכדאי להביא מחו"ל. וכדאי לנסות שמן ארגן, מאד מיוחד.

אבי, יש לקוחות לשמן ארגן בארץ?

יתכן שלא הרבה משתמשים בגלל המחיר

אבל שפים משתמשים בו לא מעט. שמן ארגן מאד מענין ומיוחד והשימוש הוא במשורה (לא בגלל המחיר). שמעתי שיש מי שמגדל את העץ בנגב ומפיק שמן ועוד מוצרים, אחלה.

זה לא הדבר הזה שעושים ממנו תכשירי שיער?! "שמן מרוקאי"?

ניסיתי להשתמש בשמן הזה

יכול להיות שהביאו לי שמן לא איכותי(ישירות ממרוקו) , לא התחברתי לטעם! יכול להיות שקנו באיזו מלכודת תיירים, לא יודע. בחנות באילת נתקלתי בו שוב אבל לא קניתי.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר