ואם חשבת שאני מתבדח בקשר לגמל הממולא, הנה מצורף מתכון, אם תרצה פעם להכין.

ובמלים "fry nuts until brown" הכוונה ל- nuts של הגמל?

ואם חשבת שאני מתבדח בקשר לגמל הממולא, הנה מצורף מתכון, אם תרצה פעם להכין.

לא תודה...

אני קיבלתי שחרור השנה

אבל לא תהיינה הרבה הפתעות מלבד הגפילטא והכבד הקצוץ אצלינו תמיד השתדלות להביא משהו עדכני - דיווחים מעניינים אחרי החג... עכשיו אני עובדת על זה שאוכל לבוא בבגדי ב' - תמיד גרסתי (תרתי משמע) שלאכול צריך עם בגדים נוחים ולא מכופתרים/מעונבים /צמודים/לוחצים...

ולי כבר הודיעו שאין

מצב שמוותרים על השוק טלה המסורתי! בגדים זאת הבעיה הקטנה...

הצעד הראשון בוצע. הזמנתי בשר מ"מרינדו". מזה שנה שנתיים אני נוהג

לבצע הזמנה טלפונית של בשר ממרינדו. התוצרת שלהם משובחת ואם מזמינים (טלפונית) בשר שסה"כ המשקל שלו הוא 5 ק"ג ומעלה, הם מביאים את המשלוח הביתה בחינם. יש להם בשר בקר, טלה ועוף ואפשר לקבל בכל צורה/חיתוך שמבקשים. עד היום אף פעם לא נפלתי איתם. המחירים לא זולים אבל מכיוון שאני מתגורר בפריפריה ואין איטליזים טובים בסביבה שלי, אני נוהג להזמין מהם.

נשמע טוב

גם אצלי יש בעיה של זמינות של תוצרת איכותית, למרות שיש שלושה שמביאים תוצרת עד הערבה, בניהם גם הקצב שלי, לא נגמלתי מההרגל המגונה של לראות איך טוחנים לי, חותכים, אורזים, נותנים לי להריח, גם אצלי יקר פחד אבל מעדיף לשלם יותר ולא להתאכזב.

אנחנו פולנים

כאב זה החיים שלנו!

כל כך נכון !!!

ראש השנה?

כבר מתקרב? תודה על התזכורת. ממש לא חשבתי שזה מגיע. לא חשבתי על תפריט, אין לי מושג באיזה הרכב נהיה. בדרך כלל - ההחלטות נופלות ימים ספורים לפני. לפני כמה שנים הכנתי חלה לראש השנה, לפי רעיון של סמדר שכתבה כאן הרבה. רעיה

בוקר אור ...רעיה אהבתי את החלה יפיפיה ...

איזו חלה יפה

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר