דרושה המלצה על סכין שף

אפשר לקבל המלצה על סכין? דרוש לי סכין בסיסי שיתאים לבשר וגם לירקות עדיף עם החורים בחלק התחתון שמעתי גם שיש מבצעים של 2 במחיר 1 ממש בימים אלו - מישהו יודע על מה מדובר?

סכין צריך להחזיק ביד

ולהרגיש, אני אישית הכי אוהב את GLOBAL הן סכינים יקרות וטובות, BERGHOFF לא מפורסמות אבל איכותיות ולא יקרות פחות ממאתיים ש"ח לסכין איכותית, לי חשוב שהאורך לא יעלה על 18 ס"מ (הקוצר קובע ! :)) יש לי גם VICTORINOX כבר המון שנים, היא טובה אבל אחרי שהתרגלתי לסכיני הגלובל הקלילים כמעט ולא יוצא לי להשתמש בה, לארקוסטיל יש סכינים סבירות וזולות אבל חובבניות מידי לטעמי, צבילינג אני בכלל לא סובל, שמעם יצא למרחקים השד יודע למה, לא זולים, לא חדים, לא טובים. מקווה שעזרתי לך, ממליץ לך בחום להגיע ללובלינסקי בקינג ג'ורג', לא נותנים שם להתנסות בכל הסכינים אבל הם מקצועיים.

אבל היא מחפשת סכין עם "חורים" ו-2 סכינים במחיר אחד

ואתה נותן לה הרצאה על מה שהיא כלל לא מבינה? גודל, אורך, משקל...סכין עם "חורים" היא מחפשת, בטח ראתה אותה באיזה ערוץ טיפשות. זה לא מספיק לקנות סכין כי סכין שף מתאימה למי שיודע לעבוד עם סכין כזאת, מי שלא יודע שיקנה סכין ב-10 ש"ח.

חומוסון, מודה לך על התשובה המפורטת

בינתיים קיבלתי מתשובתך גם ערך מוסף בענין משקל הסכין, והאורך, גם לקחתי לתשומת ליבי את ענין החברות שונות. - בהחלט אגש לחנות המומלצת. הסכינים במבצע שהזכרתי, אכן של ארקוסטיל.. אקח בחשבון גם הערתך בעניין החברה הזו תודה על עזרתך וברכות על הצבע הכחול

תודה! לגבי ארקוסטיל

בהחלט הייתי הולך על סכין שלהם ללחם, תראי מבחינת "סכין שף" הסכין המאווררת שלהם ("עם החורים") היא מצויינת לחיתוך, נוחה לאחיזה, וזולה יחסית, אבל לא נראית סכין עמידה לשנים (אולי לא צריך , לא יודע) אבל היא בהחלט נוחה לעבודה לפחות זאת שאני ניסיתי, עמדי כמה שעות להדגים בתערוכה של חברה שהציגה לעוברים ושבים.. אז היא נוחה וזולה.

עמדי=עמדתי

ואתה נותן לה הרצאה על מה שהיא כלל לא מבינה? גודל, אורך, משקל...סכין עם "חורים" היא מחפשת, בטח ראתה אותה באיזה ערוץ טיפשות. זה לא מספיק לקנות סכין כי סכין שף מתאימה למי שיודע לעבוד עם סכין כזאת, מי שלא יודע שיקנה סכין ב-10 ש"ח.

אבי שכחת את התרופה היום ?

אני עונה על מה שבא לי איך שבא לי,זאת מדינה חופשית ומותר לי לעזור גם לחובבנים, אתה מוזמן גם להירתם לעזרה. אם כל אחד יחכה כאן עד שאתה תחליט שהוא מומחה אולי נתייבש כאן לגמרי מי יודע. שבת שלום.

נאיביות

אני לא אומר לך מתי לענות. אני אמשיך לענות למי שראוי שיענו לו/ה על פי תחושותי.

בחירה של סכין זה עניין אינדיבידואלי...

למשל, אני לא מת על גלובל, האחיזה של הידית לא נוחה ואני מעדיף סכינים מעט יותר כבדות. אני משמש בויקטורינוקס... בדגם הזה: http://www.chefsresource.com/granton-edge-santoku-victorinox-forged-professional-cutlery.html בחירה של סכין, דורשת קודם כל ניסיון ועבודה עם סכינים מהסוג הזה, תלכי על סכין טובה במחיר סביר ותראי איך את מסתדרת עם זה...

אבי שכחת את התרופה היום ?

אני עונה על מה שבא לי איך שבא לי,זאת מדינה חופשית ומותר לי לעזור גם לחובבנים, אתה מוזמן גם להירתם לעזרה. אם כל אחד יחכה כאן עד שאתה תחליט שהוא מומחה אולי נתייבש כאן לגמרי מי יודע. שבת שלום.

אבי נכון אתה שוכח את התרופות בכוונה ונהנה לפזר על כולם חרא?

הסגנון המגעיל הזה שמשלב גסות רוח ואדנות כבר ממש נמאס, והידע שלך כבר לא מחפה עליו. חבל שאתה לא עומד במלתך לא להראות את עצמך פה יותר, ועוד יותר חבל שמנהל הפורום עוד מרשה לך להיכנס לפה.

בחירה של סכין זה עניין אינדיבידואלי...

למשל, אני לא מת על גלובל, האחיזה של הידית לא נוחה ואני מעדיף סכינים מעט יותר כבדות. אני משמש בויקטורינוקס... בדגם הזה: http://www.chefsresource.com/granton-edge-santoku-victorinox-forged-professional-cutlery.html בחירה של סכין, דורשת קודם כל ניסיון ועבודה עם סכינים מהסוג הזה, תלכי על סכין טובה במחיר סביר ותראי איך את מסתדרת עם זה...

תודה חזי

אבי נכון אתה שוכח את התרופות בכוונה ונהנה לפזר על כולם חרא?

הסגנון המגעיל הזה שמשלב גסות רוח ואדנות כבר ממש נמאס, והידע שלך כבר לא מחפה עליו. חבל שאתה לא עומד במלתך לא להראות את עצמך פה יותר, ועוד יותר חבל שמנהל הפורום עוד מרשה לך להיכנס לפה.

נמר - בתשובתך היית פה לכולנו

ממש בושה וכלימה מה שהאיש הזה מסוגל לעורר בפורום כל כך נעים.

יש לי סכינים פשוטות יוצא לי אחלה

של אוכל. לא חשוב הסכין חשוב מי שמחזיק בסכין.

נמר - בתשובתך היית פה לכולנו

ממש בושה וכלימה מה שהאיש הזה מסוגל לעורר בפורום כל כך נעים.

לא לי...

אני גם מסכים שיש דרך לאמר את הדברים, הדרך בה אבי מתבטא היא פוגעת ותוקפנית ואמרתי לו את זה. הפורום יקום ויפול על יחסיהם של החברים בו וזה לפני הכל. תגובות כמו שלך או של אלי או של אבי או של רון, עושות ההפך ולא פחות מגעיוך אז אתם לא פחות אשמים ממנו. במקום להבין ולדבר, אתם תוקפים בגסות. מלבד זה, מי שמכיר ומעריך את אבי יודע שכוונותיו טובות והוא אחלה, גם אם לפעמים מתעצבן ומתבטא בצורה קשה שבוע טוב לכולם.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: edit8
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר