קצת ממה שהיה לנו השבוע

עם מגבלת ראיה וכו'. שבוע טוב
sc_8316_800ws.jpg
sc_8306_800ws.jpg

יבול האסנה הראשון

וואו!!!!

אפשר מתכונים? הצמחונית שלי תאהב את המאפים. ויש גם לקוחות נלהבים לעוגת הגבינה.

רציתי עוד אבל וואלה לא מאפשר

יבול האסנה הראשון

לא מרגישים במקבלת הראייה, נראה עשר...

גם אנחנו אכלנו תביט, לי עשו גירסה קטנה של תביט צמחוני,במקום בשר הוסיפו מעט פטריות ותפו"א, לא מקפחים את הצמחוני... הגבינה קרה(מוס), נכון? מה בתחתית? הצבע נראה כמו ביסקוויט לוטוס(ספקולוס) האסנה הזאת נראת עסיסית+...

רציתי עוד אבל וואלה לא מאפשר

נראה הפעם

לא מרגישים במקבלת הראייה, נראה עשר...

גם אנחנו אכלנו תביט, לי עשו גירסה קטנה של תביט צמחוני,במקום בשר הוסיפו מעט פטריות ותפו"א, לא מקפחים את הצמחוני... הגבינה קרה(מוס), נכון? מה בתחתית? הצבע נראה כמו ביסקוויט לוטוס(ספקולוס) האסנה הזאת נראת עסיסית+...

נכון, מוס גבינה על תחתית לוטוס ואגוזים

נראה הפעם

ככה זה עם וואלה, צריך להתעקש...

אני רואה שגם מילפויי מצפים בפונדנט... מילפויי שוקולד, הכוונה לבצק עלים קקאו? שומעים את הקרנצ' של הבצק עד לפה... הצבע הכהה הזה, הכמעט שחור הזה של העוגה פשוט נראה טוב, עוגת שוקולד כמו שצריך...

קצת ממה שהיה לנו השבוע

עם מגבלת ראיה וכו'. שבוע טוב

אבי זה נראה נפלא!

בבקשה תגיד לי שזה קל להכנה... אשמח למתכון

קצת ? מגבלת ראייה ?

התגעגעתי לצילומים שלך , טביט מהיר ? אפשר הסבר ?

אבי, המאפה נראה מדהים? ומתכון אפשר??

קצת ? מגבלת ראייה ?

התגעגעתי לצילומים שלך , טביט מהיר ? אפשר הסבר ?

10 דקות זה מספיק מהיר?

בסיר לחץ... לטגן קצת בצל לשקוף, להוסיף את הפרגיות וירקות לפי הטעם (כאן פלפלים וזוקיני)ולטגן להשחמה קלה, להוסיף שן שום קצוצה דק ולטגן מעט. להוסיף אורז שטוף ומסונן ולטגן מעט בבחישה. להוסיף 1/2 1 כוסות נוזל לכל כוס אורז כאשר מחצית מהנוזל הן עגבניות מגורדות(או כתושות מקופסה), מלח, פלפל, פפריקה מעושנת ולערבב. להביא לרתיחה ולסגור, לבשל עד לשמיעת הפסססס. להסיר מהאש ולהניח עד לירידת הלחץ. זהו.

ככה זה עם וואלה, צריך להתעקש...

אני רואה שגם מילפויי מצפים בפונדנט... מילפויי שוקולד, הכוונה לבצק עלים קקאו? שומעים את הקרנצ' של הבצק עד לפה... הצבע הכהה הזה, הכמעט שחור הזה של העוגה פשוט נראה טוב, עוגת שוקולד כמו שצריך...

אם זה פונדנט תוצרת בית אין בעיה

בצק עלים עם קקאו הולנדי וסוכר חום. תודה חזי
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר