אז עברנו את הקוטג', מה עכשיו ?

שלא תבינו אותי לא נכון, אני חושב שמלחמת הקוטג' היא חסרת טעם ולא במקומה! בשונה ממלחמת הדלק, הדיור , וכו'. אבל יש לי הצעות לקרב הבא : קרב הפיסטוק-חלאבי!!!! כאן צריך מלחמה אמיתית!!! לצאת לרחובות ולהפגין!! יפסק העושק עכשיו!!! רוצים לצפות בברצלונה עם פיסטוק במחיר שפוי!!! מסתבר שמדינת ישראל ריגלה בתורכיה וגילתה שהפיסטוק שאנחנו מיבאים מתורכיה גדל באירן אבוי לנו !!!!!!!! ואסור לנו לממן את הפרסים!!! שיאכלו שטיחים! מה עשתה הממשלה? העלתה את המס על הפיסטוק! ובא לציון גואל! הצריכה לא ירדה בגרם אחד שלם! המס הוטל בלי מחאות, אני לא שמעתי כאלה לפחות, פגענו קשות באירנים! מכה אנושה שלא יצאו ממנה בקרוב, ולנו זה עולה הרבה יותר ממה שאנחנו רוצים, והממשלה יצאה מורווחת מעוד כמה שקלים! מצב של WIN WIN איזה יופי !! שבת שלום !!! נ.ב. מה אתם מבשלים לשבת ???

סליחה?

חסרת טעם? המלחמה על מחיר הקוטג אינה חסרת טעם כמו שהמלחמה על מחיר הגבינה הלבנה איננה כזו.אין שום סיבה בעולם שנשלם מחירי עתק כאלה על מוצרים שנחשבים "בסיסיים" בכל בית.זו לא גבינת סנט מור מלוקקת אלא מוצר בסיסי שמהווה חלק מארוחת בוקר וערב שגרתית של כל משפחה ובית בישראל.וממש לא מעניינת אותי "מצוקת החקלאים" או מי גוזר קופון מכל העניין!

לא מענינת אותך "מצוקת החקלאים"

מי דיבר על חקלאים בכלל? מדובר ב"מחלבות" הן מזמן לא של החקלאים, זאת מלחמה מיותרת ואפילו מטופשת, זאת דעתי וזאת יופיה של דמוקרטיה שמותר לנו לחשוב שונה. ואם את חושבת שהמחלבות עושות את הכסף הגדול מקוטג' את טועה בגדול! ויש לי חדשות עוד יותר מסעירות בשבילך : אין שום רווח בלחם שחור! המחלבות והמאפיות מיצרות את המוצרים האלה רק על מנת להחזיק מדף גדול, בעזרתו הם נכנסים לך לכיס עם *מעדן שוקו* *דני* ושות'. ויותר מטרידה אותי העובדה שתפוחים ופלפל צבעוני: אדום, צהוב, כתום, נמכרים ברשתות בסביבות 10 שקלים לאורך כל השנה , "בעונה" ומחוץ לעונה זאת תעלומה הרבה יותר גדולה בשבילי מאשר הקוטג', תיכנסי לאתר שנקרא YEREQ תסתכלי כמה מקבל החקלאי, ותשאלי את השאלה המתבקשת.

מסכימה לחלוטין עם הנאמר.יתרה מזו,נראה שהממשלה הזו החליטה לחסל את החקלאות במדינה

מערימים קשיים מכל כיוון אפשרי ופוגעים קשות בחקלאות ובחקלאים. ואפרופו קוטג': יש גבינות זולות יותר שגם הן יקרות ואותן קונים אנשים אשר ידם אינה משגת קניית קוטג': על מחיר הגבינות ה"זולות"(שגם הוא מופרז) איש לא יצא בגינוי....

קודם כל זה הוא ולא היא

שנית, הוא רואה את זה "מבחינתי" וזה לגיטימי לחלוטין, כל אחד בוכה מאיפה שכואב לו ובמקרה זה מחיר וקוטג' וכל השאר. שלישית, ליבי עם החקלאים כי בתוך עמי אני יושב ורואה הכלללל, אין לכך שום קשר למשרד החקלאות לדורותיו, לקרטלים, לבעלי זכות אספקת החלב הירקות והפירות, למחלבות הגדולות והקטנות, לשוק הסיטונאי שכולם אשמים מי פחות מי יותר בגזל הצרכן. ועוד לא נגעתי בבלופים הגדולים של תעשית החלב וכל החומרים המוספים שזה סיפור בפני עצמו. תנובה? לטעמי זאת הרעה הגדולה ביותר שקמה למדינת ישראל מיום הקמתה, היו צריכים להעיף אותה לכל הרוחות כבר מזמן אבל כנראה יש הרבה אוכלי חינם ומקורבים שמתפרנסים ממנה. אני מכין את הגבינות שלי בלי כל מאמץ מיוחד כאשר ליטר חלב מהפרה עולה לי 1 ש"ח ו- 2 ש"ח לחלב עיזים. ירקות אני לא קונה וביצים ישר מהלול וללא סלמונלה (בדוק) במחיר 70 אג' לביצה XL.

איזה כיף, להנות מחומרי גלם בצורה הזאת, בשביל זה עדיף...

לגור במושב, לא?

לוא דווקא, אבל כדאי לגור במושב אם רוצים איכות חיים.

קודם כל זה הוא ולא היא

שנית, הוא רואה את זה "מבחינתי" וזה לגיטימי לחלוטין, כל אחד בוכה מאיפה שכואב לו ובמקרה זה מחיר וקוטג' וכל השאר. שלישית, ליבי עם החקלאים כי בתוך עמי אני יושב ורואה הכלללל, אין לכך שום קשר למשרד החקלאות לדורותיו, לקרטלים, לבעלי זכות אספקת החלב הירקות והפירות, למחלבות הגדולות והקטנות, לשוק הסיטונאי שכולם אשמים מי פחות מי יותר בגזל הצרכן. ועוד לא נגעתי בבלופים הגדולים של תעשית החלב וכל החומרים המוספים שזה סיפור בפני עצמו. תנובה? לטעמי זאת הרעה הגדולה ביותר שקמה למדינת ישראל מיום הקמתה, היו צריכים להעיף אותה לכל הרוחות כבר מזמן אבל כנראה יש הרבה אוכלי חינם ומקורבים שמתפרנסים ממנה. אני מכין את הגבינות שלי בלי כל מאמץ מיוחד כאשר ליטר חלב מהפרה עולה לי 1 ש"ח ו- 2 ש"ח לחלב עיזים. ירקות אני לא קונה וביצים ישר מהלול וללא סלמונלה (בדוק) במחיר 70 אג' לביצה XL.

הוא היא אנחנו הם אתן אתם ...

אין לי בעיה, אדם קרוב אצל עצמו וזה כולל גם אותי. ולמה שלא תספר על "הבלופים הגדולים"? איפה אתה קונה חלב עיזים ב-2 שקלים ??? ואני מחותן עם אחד הנוקדים בארץ הזאת.....

בלופים גדולים בלי מרכאות כי הם בדוקים.

למה לא מספר? כי כבר סיפרתי בעבר ולא אחזור על כך שנית. כל מה שצריך לעשות הוא לראות מה מופיע ברשימת המרכיבים של מוצרי החלב, כמעט הכל כתוב, למה כמעט כי הם לא חייבים על פי חוק לרשום הכל אלא רק על תוסף שהוא מעל אחוז מסוים. החלב ממושב לא רחוק, מחלבה קטנה שמייצרת גבינות מצוינות בהיקף קטן וטוב (גם להם) שכך.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר