ברכות למנהל החדש של הפורום - רון

שיהיה בהצלחה! רון - אני מפנה לך את הבמה להציג את עצמך

רון,ברכות.לרגע הזה ייחלתי.האם אתה חומוסון(שאותו אני מעריצה)? גם אם לא,קבל ברכותי החמות

הפורום הזה זקוק למנהל חדש.מגיע לו!

תודה רבה !!! :) להציג את עצמי ??

אז ככה חלקכם מכירים אותי מפורומים אחרים, אז בכל זאת, שמי רון הניק שלי *חומוסון*, חקלאי כמעט כל חיי, אוהב לבשל כמובן, ולאפות לחמים, בשנים האחרונות אופה לבית כמעט אך רק לחמי שאור, אני יודע שאני נכנס לנעלים גדולות, אבל לא יוצר ציפיות, אני מעונין לנהל פורום יצירתי, עם ויכוחים קטנים פה ושם, אבל לא מעונין שהפורום יהפוך למקפצה של בלוגים( למי אין?) בכל הפורומים, התנאי לפרסום קישור לבלוג, הוא כתיבה כאן בפורום, אז נשתדל להימנע מזה וגם מפרסומות. אם יש יוזמות לחברים, נשמח כמובן אבל אל תטילו על אחרים, תזמו תעשו אולי יהיו שישמחו להצטרף, ואני מכיר את כל הדיקלומים של הנהלה חדשה וגם את הטרוניות המתלוות, אז אני אמנם חדש אבל קשוח ! תהרגו אותי ברכות!

בחירה מעולה שבמעולות - אני בטוח שניצי מחליפה כאפות עם אלוהים...

ברכות חומוסון

אז ככה חלקכם מכירים אותי מפורומים אחרים, אז בכל זאת, שמי רון הניק שלי *חומוסון*, חקלאי כמעט כל חיי, אוהב לבשל כמובן, ולאפות לחמים, בשנים האחרונות אופה לבית כמעט אך רק לחמי שאור, אני יודע שאני נכנס לנעלים גדולות, אבל לא יוצר ציפיות, אני מעונין לנהל פורום יצירתי, עם ויכוחים קטנים פה ושם, אבל לא מעונין שהפורום יהפוך למקפצה של בלוגים( למי אין?) בכל הפורומים, התנאי לפרסום קישור לבלוג, הוא כתיבה כאן בפורום, אז נשתדל להימנע מזה וגם מפרסומות. אם יש יוזמות לחברים, נשמח כמובן אבל אל תטילו על אחרים, תזמו תעשו אולי יהיו שישמחו להצטרף, ואני מכיר את כל הדיקלומים של הנהלה חדשה וגם את הטרוניות המתלוות, אז אני אמנם חדש אבל קשוח ! תהרגו אותי ברכות!

רון חומוסון. ברכות לקבלת התפקיד .

מקווה בכל לב שהפורום יחזור ויפרח. מוכנה לחזור ולתרום שוב את מה שאוכל.

מברוק אחי!!

באתי עד לכאן כדי לברך אותך ואת הפורום שהתברך במנהל כזה מקווים שאת ה"בית" לא תשכח עכשיו ארוחות השחיתות שלנו בוודאי יחצו פורומים ואתרים חיבוק גדול וכוס יין מונפת נטע

מזל טוב!!

מקווה שתחלוק עמנו את הידע והאהבה שלך לבישול

ברכות חומוסון אולי סוף סוף אפשר יהיה

לחזור לפורום שפוי ונפלא כמו בימים הטובים, בלי פרסומות גלויות וסמויות. בהצלחה ענקית לך

ברכות חמות גם ממני

עלה והצלח שתהיה דרך שוגה במטעמים מצוינים .

ברכות! מקווה שנעביר זמנים מהנים ביחד, בהצלחה!

ברכות ובהצלחה לרוני

מצטער שזה לקח מעט זמן אבל בגילי המתקדם למדתי שהכל צריכים לבדוק אז כמושבניק למושבניק אנא "נקה את הבית" מכל הפרסומות והסר את הקישור מעלה לכרטיס חבר. אה, תמונה של פלפל מתחת לשמך תהיה הולמת סתם שיהיה נחמד. שוב בהצלחה מכל הלב.

מלאן הצלחה אדון מינהל

ברכה

בהצלחה לחומוסון סמויה שניה ושמחה בבחירה

חמוסון , ים של ברכות ובהצלחה בתפקידך

הפורום זכה במנהל מוכשר ,בהצלחה לך ולפורום כולו
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום: