שבת שלום לכולם שנים הייתי סמוייה וממש כואב לי

לראות את הפורום מדשדש. ניצי החזיקה אותו חי ויחד איתכם: אם החיטה, אבי, גילה, חזי, גרגר, פיני, דונה, שמני ועוד רבים וטובים (סליחה אם שכחתי), שכבר לא פוקדים את הפורום וסיבותיהם עימם. חבל "אומרים שהיה פה שמח" הפורום הזה היה אחד מהמצטיינים. ככ כואב מה שקרה לניצי ולחשוב שרגע היא הייתה פה ורגע היא כבר לא וככה כולנו בעצם. אני בטוחה שהייתה רוצה שהפורום ימשיך את דרכה כאילו היא פה למרות שאיננה וזה כואב!! אז בבקשה בואו יחד כולנו כולל אלה שמניתי ננסה להפיח מעט ממה שהיה פה לזכרה.

שלום לסמויה- חושב כמוך ומחזק את דעתך,בהחלט נכון להמשיך את המפעל היפה שהיה.

צריך מישהו/י שיקח את המושכות וימשיך, מבטיח לתמוך ולהיות כבעבר. נירה התחילה והפסיקה, חבל, לדעתי היתה בסדר גמור ושווה לבקש שתחזור. אם את מכירה אותה שווה לדבר איתה ואם לא נתמוך בכל אחד/ת אחר/ת. בהצלחה

שלום פיני וכולם.

לצערי איני מכירה את נירה ואם את נירה או אבי או אחרים רוצים לנהל את הפורום-נשמח. אני מדברת בשם עצמי ויודעת שניצי איננה עוד ולכן צורת ניהולה את הפורום, לצערי לא תישנה (אנו חווים זאת -הפורום גוסס).בבקשה, לזכרה, הוא היה ככ חשוב לה, אם אתם באמת מוקירים ואוהבים אותה לא כדאי לתת למפעלה לשקוע.בבקשה חזרו השמות המוכרים ושמות חדשים עם מתכונים שעשיתם ועושים. סליחה אם אני נשמעת דוחקת או נכנסת לרגשות של מי מכם. אין ברצוני לשפוט מי יותר ומי פחות מתגעגע או אוהב וכולי אלא במטרה להרים את מפעל חייה של ניצי חזרה לפסים של חיים.

ניהול הפורום.....

נירה עזבה, כי נכתבו לא מעט הודעות בנימה לא "ידידות למשתמש" בלשון המעטה. אני מכירה אותה מפורום אחר, וגם נפגשנו פעם עם חברות נוספות. לא חושבת שהיא תחזור בה, אפשר לנסות. מסכימה עם הדעה שחבל שהפורום מדשדש, ניצי לא היתה מאושרת לראות את הפורום במצב כזה. רעיה

לראות את הפורום מדשדש. ניצי החזיקה אותו חי ויחד איתכם: אם החיטה, אבי, גילה, חזי, גרגר, פיני, דונה, שמני ועוד רבים וטובים (סליחה אם שכחתי), שכבר לא פוקדים את הפורום וסיבותיהם עימם. חבל "אומרים שהיה פה שמח" הפורום הזה היה אחד מהמצטיינים. ככ כואב מה שקרה לניצי ולחשוב שרגע היא הייתה פה ורגע היא כבר לא וככה כולנו בעצם. אני בטוחה שהייתה רוצה שהפורום ימשיך את דרכה כאילו היא פה למרות שאיננה וזה כואב!! אז בבקשה בואו יחד כולנו כולל אלה שמניתי ננסה להפיח מעט ממה שהיה פה לזכרה.

אם מישוה מעוניין לקחת על עצמו את ניהול הפורום

נא לשלוח לי מייל avitalmulay@walla.co.il אשמח מאד אם יהיה לפורום מנהל, ועוד יותר אשמח אם הקהילה הנהדרת שנוצרה פה תדע לקבל אותו.

ניהול הפורום.....

נירה עזבה, כי נכתבו לא מעט הודעות בנימה לא "ידידות למשתמש" בלשון המעטה. אני מכירה אותה מפורום אחר, וגם נפגשנו פעם עם חברות נוספות. לא חושבת שהיא תחזור בה, אפשר לנסות. מסכימה עם הדעה שחבל שהפורום מדשדש, ניצי לא היתה מאושרת לראות את הפורום במצב כזה. רעיה

רעיה שלום לך

אולי את מוכנה לנהל את הפורום? אם תהיי מוכנה נצא נשכרים. יום טוב

אם מישוה מעוניין לקחת על עצמו את ניהול הפורום

נא לשלוח לי מייל avitalmulay@walla.co.il אשמח מאד אם יהיה לפורום מנהל, ועוד יותר אשמח אם הקהילה הנהדרת שנוצרה פה תדע לקבל אותו.

התוספת לאחר הפסיק מיותרת לחלוטין!

מדבריך משתמע שהאשם בביטול המינוי הקודם היה בנו וזה ממש לא היה כך. אם זאת קהילה נהדרת (והיא אכן כזאת) היא תקבל כל אחד/ת שיש לו: >מה לתרום בנושא קולינריה< ולא רק מביא מתכונים מהרשת. אינו מנהל מערכת "מתיקות" עם חבריו עד להחליא. ובמיוחד קשוב להערות. מי שלא יהיה כזה מן הסתם גם כנראה לא יתקבל ע"י חברי הפורום.

רעיה שלום לך

אולי את מוכנה לנהל את הפורום? אם תהיי מוכנה נצא נשכרים. יום טוב

מצטערת, אבל ממש ממש לא....

לא חושבת שיש לי ידע נרחב כדי להעשיר את הפורום. אין לי הרבה זמן, ולא כל יום אני נכנסת לפורומים השונים. תודנ בכל אופן. רעיה

שלום פיני וכולם.

לצערי איני מכירה את נירה ואם את נירה או אבי או אחרים רוצים לנהל את הפורום-נשמח. אני מדברת בשם עצמי ויודעת שניצי איננה עוד ולכן צורת ניהולה את הפורום, לצערי לא תישנה (אנו חווים זאת -הפורום גוסס).בבקשה, לזכרה, הוא היה ככ חשוב לה, אם אתם באמת מוקירים ואוהבים אותה לא כדאי לתת למפעלה לשקוע.בבקשה חזרו השמות המוכרים ושמות חדשים עם מתכונים שעשיתם ועושים. סליחה אם אני נשמעת דוחקת או נכנסת לרגשות של מי מכם. אין ברצוני לשפוט מי יותר ומי פחות מתגעגע או אוהב וכולי אלא במטרה להרים את מפעל חייה של ניצי חזרה לפסים של חיים.

זוגתי מעוניינת.....וכנראה תעשה זאת מעולה מה אומרים החברים???? בעלה של עופרה

אני אומרת שאשמח מאד לראות מנהלת חדשה.שתפיח רוח חדשה .

שתעורר את החשק ואת התיאבון אני יכולה לספר על עצמי שהייתי פה אך רק בגלל ניצי. קשה מאד להכנס לנעליה. וזאת הסיבה שאנשים נמנעים לקחת את ניהול הפורום.

מצטער אבל לדעתי הרעיון לא טוב.

מצטערת, אבל ממש ממש לא....

לא חושבת שיש לי ידע נרחב כדי להעשיר את הפורום. אין לי הרבה זמן, ולא כל יום אני נכנסת לפורומים השונים. תודנ בכל אופן. רעיה

חבל רעיה....

לא חייבים להכנס כל יום, וידע?...נעזור. לטעמי את מאד מתאימה.

שלום סמויה רציתי לומר...

עוד בחייה של ניצי ז"ל, במשך תקופה ארוכה הפורום הזה דישדש ורוב כותביו נעלמו. מדי פעם צצו, בעיקר לשבח את ארוחות החג והשבת בביתה של ניצי, או לשאול שאלה, אבל כמעט ולא טרחו להתייחס לכותבים אחרים או לשתף במתכונים משלהם. מבחינתי ההחלטה הסופית להפסיק לכתוב כאן, נבעה מהעדר תגובה, (להוציא תגובה אחת), לבקשתי לשתף פעולה באיסוף מתכוניה של ניצי. לעומת זאת אני רואה כאן אין סוף בקשות לקבל למייל את המתכונים שמישהו אחר טרח לאסוף. רובן מניקים שלא ראיתי כאן כלל בעבר. ואת סמויה יקרה, הפורום חשוב לך? בתור מה? בתור ישחקו הנערים לפנינו? מישהו אחר יטרח להעלות מתכונים, תמונות, המלצות ואת תקראי בנחת ולא תגיבי? איש לאוהליך ישראל. תודה על ההקשבה ושבת שלום

מה שנכון נכון, מה שלומך יקרה? מקווה שהכל טוב.

אבי תודה. משתדלים

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר