מצאתי דרך לשמר את הודעותיה של ניצי במחשב האישי

ההודעה האחרונה של ניצי היא בעמוד 2074, כנסו לעמוד זה, לחצו על הלינק הכחול של ניצי, וכך יפתחו לכם כל הודעותיה. עכשיו שמרו במועדפים שלכם (בנוסף לוואלה אוכל הרגיל שלכם) כשתכנסו למועדפים דרך זה, תקבלו את כל ההודעות שלה. זוהי דרך חלקית כדי לשמר את ההודעות שלה ולחפש מתכונים וסיפורים שלה...

האם צריך לעבור דף דף או שכל ההודעות יישמרו ?

לשמור אלפיים ומשהו דפים זו משימה קשה . תודה

סיגל

זה לא תופס מנסיון ועם הרבה אכזבה. אחרי מס' חודשים לא ניתן יהיה לכנס לדף המבוקש. בסבלנות תעתיקי מתכון אחר מתכון לדף וורד ותשמרי.

האם צריך לעבור דף דף או שכל ההודעות יישמרו ?

לשמור אלפיים ומשהו דפים זו משימה קשה . תודה

אולי נתחלק? כל אחד יקח על עצמו מתאריך מסויים עד תאריך מסויים

ואחר כך נאחד את הקבצים?

אם החיטה

אולי תחלקי משימות.למי שמוכן ליצור איתך קשר ואת תקבעי מאיזה דף עד איזה דף כל אחד ישמור .להעתיק ולשמור בוורד .לא קל אבל ניתגבר .יש אלפי מתכונים .

התחלתי לעבור ולנסות לשמור חלק מההודעות האחרונות

ואני בדילמה קשה. הרצון לשמור על הכל כולל התמונות הוא עצום אבל.... שבועיים של הודעות רק כאלה הכוללות מתכונים ועוד כמה הדעות שנראו לי פנינים שיש לשמר, הובילו ל 87 עמודים וגם זאת לאחר שצימצמתי תמונה אחת לכל מתכון! נראה לי שמדובר במלאכה סזיפית וממושכת ולמרות הרצון לשמור כל אות וכל תמונה, יש צורך בעבודת עריכה אכזרית. למשל להחליט אם כוללים מתכונים שאינם של ניצי, אבל שהיא העלתה לפורום? לעיתים היא גם שינתה, העירה הערות, כמובן צילמה וקשה לוותר. האם כוללים תמונות? הן מוסיפות משקל עצום לקובץ מחד, אבל קשה לי לוותר על תמונה אחת לפחות למתכונים אותם העלתה עם תמונות. עדיין לא עברתי אפילו בדיפדוף על כמות הדפים בהם מדובר וקשה לי להעריך אפילו את הזמן שזה יגזול. בינתיים מי שמוכן לקחת חלק באיסוף מוזמן להודיע לי למייל autumn50@gmail.com כמו כן חשוב לי לציין שבשבוע הראשון של דצמבר, אני עוברת ניתוח שודאי יקח לי זמן מה להתאושש ממנו, כך שאשמח אם מישהו בעל ידע וכישורים טובים משלי יסכים לקחת את המושכות להמשך.

סיגל

זה לא תופס מנסיון ועם הרבה אכזבה. אחרי מס' חודשים לא ניתן יהיה לכנס לדף המבוקש. בסבלנות תעתיקי מתכון אחר מתכון לדף וורד ותשמרי.

כל כך שמחתי, חשבתי שזה פתרון טוב...

התחלתי לעבור ולנסות לשמור חלק מההודעות האחרונות

ואני בדילמה קשה. הרצון לשמור על הכל כולל התמונות הוא עצום אבל.... שבועיים של הודעות רק כאלה הכוללות מתכונים ועוד כמה הדעות שנראו לי פנינים שיש לשמר, הובילו ל 87 עמודים וגם זאת לאחר שצימצמתי תמונה אחת לכל מתכון! נראה לי שמדובר במלאכה סזיפית וממושכת ולמרות הרצון לשמור כל אות וכל תמונה, יש צורך בעבודת עריכה אכזרית. למשל להחליט אם כוללים מתכונים שאינם של ניצי, אבל שהיא העלתה לפורום? לעיתים היא גם שינתה, העירה הערות, כמובן צילמה וקשה לוותר. האם כוללים תמונות? הן מוסיפות משקל עצום לקובץ מחד, אבל קשה לי לוותר על תמונה אחת לפחות למתכונים אותם העלתה עם תמונות. עדיין לא עברתי אפילו בדיפדוף על כמות הדפים בהם מדובר וקשה לי להעריך אפילו את הזמן שזה יגזול. בינתיים מי שמוכן לקחת חלק באיסוף מוזמן להודיע לי למייל autumn50@gmail.com כמו כן חשוב לי לציין שבשבוע הראשון של דצמבר, אני עוברת ניתוח שודאי יקח לי זמן מה להתאושש ממנו, כך שאשמח אם מישהו בעל ידע וכישורים טובים משלי יסכים לקחת את המושכות להמשך.

אם החיטה שתהיה לך החלמה מהירה ותחזרי אלינו במהרה!

תודה סיגל. אני עדיין כאן עד ה 5 לדצמבר.

אני מוכנה כמובן לקחת חלק ב"פרויקט" שימור החומר - עדכנו אותי...

מצאתי דרך לשמר את הודעותיה של ניצי במחשב האישי

ההודעה האחרונה של ניצי היא בעמוד 2074, כנסו לעמוד זה, לחצו על הלינק הכחול של ניצי, וכך יפתחו לכם כל הודעותיה. עכשיו שמרו במועדפים שלכם (בנוסף לוואלה אוכל הרגיל שלכם) כשתכנסו למועדפים דרך זה, תקבלו את כל ההודעות שלה. זוהי דרך חלקית כדי לשמר את ההודעות שלה ולחפש מתכונים וסיפורים שלה...

וואלה יכולים לעזור "בקטנה" במשימת ההנצחה הזו

וואלה יכולים לעזור בהורדת כל החומר על דיסק און-קי או דיסק אחר בעל נפח, השאלה אם הם יתנו יד לעניין הזה... משום שכבר כמה שנים, למרות בקשות הם לא טיפלו בעניין שימור התמונות של הפורום למשל - כאילו לא אכפת להם.. אם ההודעות של ניצי היו מועברות על דיסק-און-קי (שיוחזר להם אח"כ !!), - היה קל יותר למיין ולהכין משהו.. אם הם יעזרו בעניין הזה מדובר על רצון טוב ועניין טכני - אשמח להרתם למשימת ההנצחה הזו.. אני מתכוונת לכל ההודעות הפתוחות עם מתכונים וצילומים וגם ההודעות בהם היו מצורפים דפי וורד עם מתכונים... גם אם כל אחד מאיתנו ירתם לחלק מהמשימה זה תמיד יהיה יותר מסובך, את זה אני אומרת על סמך ניסיון הנצחה דומה.. שלקח ימים רבים מאד של עבודה... ניצי אמרה לי בעבר שעברו לה מחשבות לעשות איזה ספר, זה היה על תקן "אולי".. אז אולי....באמת אולי... דונה עדייין ממאנת להאמין שניצי איננה

אולי זה יעזור:

http://community.walla.co.il/?w=///13356932/1219/user ההודעות הראשונות של ניצי עם הכינוי nitsi 18
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: pilpele22
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר