יהי זכרה ברוך.

our heart is with you

we´ll always remember her the way we knew her, full of life and love and always giving. eli and hagar

משתתפת בצער משפחת גרי

על מותה של ניצי. עצוב לי מאד לשמוע ומקווה שתמשיכו כפי שהייתם להיות מאוחדים ותעזרו האחד לשני

משתתפת בצער המשפחה.

אשה מיוחדת במינה שאין כמוה . שתמיד אהבה לעזור ולתת מעצמה .. נזכור אותך ולא נישכח אותך לעולם.

ניצי ז"ל נכנעה למחלה הארורה והובאה היום למנוחת עולם.

אין לי מלים ברגע זה למעט, ניצי נגאלה מיסוריה. מקווה שהמשפחה תמצא את הדרך להמשיך ביום יום בצילה של המכה הנוראה הזו והחסר שכה יורגש כל רגע בביתם.

ניצי יקרה כל כך חששתי לך, עמוק בלב הבנתי שקורה לך משהו רע

תנחומי למשפחה. הלב בוכה אתכם.

משתתפים בצער המשפחה, נזכור לנצח את ניצי המנהלת הכי טובה שהכרתי בפורומים במשך שנים רבות.

תנחומי למשפ' גרי. שלא תדעו עוד צער.

שרי פורום האוכל של אורט.

משפחת גרי - אוהבים אותכם!

לסנופי תום דין דניאל ושון

האהובים והמקסימים, שולחים לכם חיבוק גדול, אין לנו מילים להביע את גודל האבדה, עדיין המומים מהבשורה. סליחה שלא הצלחנו להגיע להיות איתכם היום, נפגש בימים הקרובים. אוהבים מאוד, אסף נועם דרור וכרמית

ניצי ז"ל נכנעה למחלה הארורה והובאה היום למנוחת עולם.

אין לי מלים ברגע זה למעט, ניצי נגאלה מיסוריה. מקווה שהמשפחה תמצא את הדרך להמשיך ביום יום בצילה של המכה הנוראה הזו והחסר שכה יורגש כל רגע בביתם.

אני לא מאמין ..הלב נקרע

זה לא יכול להיות . איזה אובדן של אישה יקרה ניצי האישה שהכניסה אותי תחת כנפיה לעולם האוכל באינטרנט. זוכר את ליל הסדר של הפורום שנערך בביתה ...כאילו זה היה אתמול.. איזה אובדן משפחת גרי יקרה איתכם באבלכם הכבד

תנחומים כנים למשפחת גרי על האובדן הענק

אני בהלםםם,לא חשבתי לרגע שהיא חולה

בצורה כזו. כל יום אני נכנסת לראות אם היא נכנסה לפורום. יהי זכרה ברוך.

אובדן גדול של אשה מיוחדת , משתתפת בצער המשפחה

איזו אבידה - תהייה נשמתה צרורה בצרור החיים

תנחומים למשפחתה.

איזו אבידה גדולה, משתתפת בצער המשפחה

יצא לי לפגוש את ניצי במסגרת סיור בנצרת לקראת חג המולד, אין ספק שהיא היתה משכמה ומעלה, באמת אישיות יוצאת דופן, ואישה כל כך טובה, כל כך עוזרת ודואגת.לא ידעתי שהמצב היה כל כך קשה הלב מסרב להאמין תנחומי למשפחה

יהי זכרה ברוך

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר