בישול עירקי

בישול עירקי

שני מתכונים: בישול עירקי אורז ועדשים אדומות . וגם, בישול עירקי סמבוסק.

נא לרשום מתכון ולא קישור

כדי שלא נצטרך לממן אותך ואת בעלי האתר

כי ככה מקובל אצלנו. נחמד לנו לעזור ולשתף פעולה עם כל מי שכותב בעניננו

לא נחמד לנו לשמש קרש קפיצה וצינור למעבר לכל מיני קישורים. רוצים שניכנס אליכם? רוצים שיגיעו אליכם דרכנו? אנחנו מכבדים אתכם, כבדו אותנו ואת בקשותינו. ושיהיה בהצלחה רבה לכולנו.

בישול עירקי

לידיעתך: כל תגובה שתופיע כאן בפורום ותיכתב בלשון שאינה מכבדת את בעליה

או את קוראיה, שימוש פוגע או מזלזל בשמות תואר מעליבים, תוכן פוגע מעליב או מלבין פנים למי מחברי הפורום או בכלל - דינה של הודעה שכזו להימחק לאלתר.

תקראי בין השורות

אם החלטת לא למחוק את ההודעה המגעילה והבוטה של שמני, אין שום סיבה לקיים אחר חוקי הפורום, ממילא בוחרים את מי למחוק ואת מי לא, ללא קשר לתוכן ההודעה. מנהל פורום אמיתי ומקצועי מזמן היה מעיף את ההודעה של שמני ובכך מעביר מסר ברור לכל השאר, אך את לא עשית זאת ובחרת את מי למחוק..זה רק מראה לכולם שהפורום הזה מנוהל לא מקצועי ולא אמין.

בישול עירקי

טל או כל שם אחר שתבחרי

אין מה להיפגע. תקראי שוב מה ביקשו ממך. לא אסרו עליך לצרף לינק. רק צרפי את המתכון ואם אפשר גם תמונה. כי תמונה שווה הרבה מילים. יש פה אנשים שמאד אוהבים אוכל עירקי. אם המתכונים שלך תני לנו לפרגן לך בלי כעסים. בהצלחה.

אין סיכוי שאפרסם בפורום הזה כלום

תודה על ההסבר המעודד, אבל בפורום הזה אני כבר לא אפרסם יותר כלום. מי שירצה להתענג על המתכונים שלי אני אשלח לפה הודעה . הפורום הזה מחוק בשבילי וכבר יידעתי את עמיתיי שלא יעיזו להכנס לפורום המגעיל הזה כי מנהלת הפורום עושה כאן אפליות. היא נותנת לחברות שלה כאן לרשום בסגנון ערסי בוטה ופוגעני, פשוט גועל נפש מה שהולך פה.

לידיעתך: כל תגובה שתופיע כאן בפורום ותיכתב בלשון שאינה מכבדת את בעליה

או את קוראיה, שימוש פוגע או מזלזל בשמות תואר מעליבים, תוכן פוגע מעליב או מלבין פנים למי מחברי הפורום או בכלל - דינה של הודעה שכזו להימחק לאלתר.

את נשמעת כמו בת 5

את מנסה לעשות רושם עם הודעה רשמית? תסתכלי מה בחרת לא למחוק! הרי זה שקוף שהמרשעת הזאת חברה שלך. אנשים לא מפגרים. לכי תלמדי לנהל פורום אחר כך דברי איתי

אין סיכוי שאפרסם בפורום הזה כלום

תודה על ההסבר המעודד, אבל בפורום הזה אני כבר לא אפרסם יותר כלום. מי שירצה להתענג על המתכונים שלי אני אשלח לפה הודעה . הפורום הזה מחוק בשבילי וכבר יידעתי את עמיתיי שלא יעיזו להכנס לפורום המגעיל הזה כי מנהלת הפורום עושה כאן אפליות. היא נותנת לחברות שלה כאן לרשום בסגנון ערסי בוטה ופוגעני, פשוט גועל נפש מה שהולך פה.

הזוי - אין מילים לנוכח הבוטות והגסות

טל

בוקר טוב טל את כמובן לא חייבת לכתוב פה. ולא חייבת לשלוח לפה הודעה על המתכונים שלך. תאמיני לי יסתדרו בלעדייך ובלעדי כל אחד אחר. אין ויכוח בעניין. למנהלת הפורום אין אחריות על הפיות של האחרים. כאן או בכל פורום אחר תביני שיש גורמים שרוצים למלות את המסך בפרסומים שלהם כאילו גם הפורום הזה שלהם. לנו יש עניין במתכונים ולא בפרסומים. לפורום הזה בניהולה של ניצי יש כותבים קבועים ברוב המקרים. כמו בכל אתר ופורום נכנסים קוראים ומחליטים אם להשתייך לפורום. לפורום יש אופי משלו ונורמות שהמצטרף לוקח על עצמו כחלק מהפורום. מה לעשות לא הכל מותר תמיד. ובכל זאת נראה לי יש פה הרבה מאד חופש והרבה יותר מזה פרגון מרוב הכותבים. מעלים פה יופי של מתכונים ותמונות ואת מוזמנת לעשות כמונו. זה פורום ציבורי ולא פרטי עם האופי שהתגבש פה. לפעמים מתקבל רושם מוטעה ובהתאם התגובות. תסבירי שזה לא פרסומי. תאמני מאד תאמיני שמנהלת הפורום עם סבלנות ועצבים נדירים לכותבים לפה. היא נדיבה סובלנית מאד ומפרגנת עד בלי סוף. תעברי על הדפים הקודמים ותתרשמי בעצמך. קחי אוויר תלמדי קצת על אופי הפורום ותראי שאת ביופי של מקום. יום נהדר

תקראי בין השורות

אם החלטת לא למחוק את ההודעה המגעילה והבוטה של שמני, אין שום סיבה לקיים אחר חוקי הפורום, ממילא בוחרים את מי למחוק ואת מי לא, ללא קשר לתוכן ההודעה. מנהל פורום אמיתי ומקצועי מזמן היה מעיף את ההודעה של שמני ובכך מעביר מסר ברור לכל השאר, אך את לא עשית זאת ובחרת את מי למחוק..זה רק מראה לכולם שהפורום הזה מנוהל לא מקצועי ולא אמין.

יש למישהו כאן

מתכון טוב להכנת אסאדו ארגנטינאי ?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר