מזל טוב ניצי

מזל טוב ניצי המון בריאות

שיתגשמו תמיד כל משאלות לבך

מזל טוב לניצי האישה המיוחדת שנכנסת לכל לב

מזל טוב יקירה שהקב"ה יחזיר לך כגמול שפע של טוב בכל תחום כרוחב לבך הוא אוקיינוס של תום. שתזכי לנחת רבה בחייך האישיים ותמשיכי בחדווה להאיר לנו כאן את דרך האוכל הנשנושים ושאר ירקות.

מזל טוב לצדיקה הלא נסתרת המלומדת בניסים, השם ישמרה וינצרה וימצא מזור לגבה!!!

bona fortuna cara nizi !!

מזל טוב ניצי

שיהיה יום נהדר, שנים מלאות שמחה ובריאות אושר ונחת חיבוק גדול גדול מנועם אסף דרור וכרמית

מזל טוב (אם כי באיחור....)

לא ידתי, נכנסתי לכאן רק עכשיו. מאחלת לך את כל מה שאת רוצה לעצמך. בעוד שבוע אנחנו בדרך לדבלין, קוראת גם משם מה חדש כאן. רעיה

לניצי לאישה הכי הכי מקסימה . יום הולדה שמח.

המשכי להיות כפי שאת. הרוח החיה של הפורום. האמא של ארוחות שישי שבת. מאחלת לך המון בריאות. והצלחה . ושכל משאלותיך יתממשו.

תודה. על הברכות על האהבה על הנתינה על הכל.

איך ריגשתם אותי איך. חיבוק גדול בחזרה.

לניצי לאישה הכי הכי מקסימה . יום הולדה שמח.

המשכי להיות כפי שאת. הרוח החיה של הפורום. האמא של ארוחות שישי שבת. מאחלת לך המון בריאות. והצלחה . ושכל משאלותיך יתממשו.

תודה לאלה'לה. על הברכות והכוונות והאהבה והנתינה.

תמיד שמחה לראות אותך כאן איתנו. את יודעת. חיבוק גדול מכאן.

מזל טוב (אם כי באיחור....)

לא ידתי, נכנסתי לכאן רק עכשיו. מאחלת לך את כל מה שאת רוצה לעצמך. בעוד שבוע אנחנו בדרך לדבלין, קוראת גם משם מה חדש כאן. רעיה

תודה רעיה. אף פעם לא מאוחר לברך. תמיד מתאים ובזמן הנכון.

תודה על המילים החמות, שמחה לשמוע שגם בחו"ל כשאת עם הנכדים והילדים את לא שוכחת אותנו. מאוד מחמם את הלב. סעו בשלום ושובו בשלום ותהנו עם כל האהובים. אנחנו נשמור כאן את מקומך ונמתין בסבלנות לשובך עם כל הסיפורים. תודה על ה-כ-ל. עם חיבוק גדול מכאן.

לניצי היקרה מזל טוב ליום הולדתך רוב בריאות

אושר ונחת מבני ביתך. שכל משאלות ליבך תתגשמנה לטובה וכל שתבקשי לו יהי! באהבה רבה.. גם אני דגים כמוך,חגגתי בשישי שעבר.

תודה שושי דגיגה יקרה

תמיד יש לך מילה טובה, או ברכה או איחול נעים. תודה על האהבה ועל המחשבה ועל ה-כ-ל. שולחת חיבוק גדול מכאן

מזל-טוב לגדולה מכולם ניצי יקרה עד 120

רוצה לאחל לך את כל הטוב שקיים בעולמנו ובעיקר בריאות טובה וחיים נפלאים יקירתי, כי מגיע לך. לחיים ובבריאות מצויינת. אוהבת גילה.

תודה גילוש. על האהבה והנתינה והמחשבה והמילים הטובות

והאיחולים וכל השאר. תודה על כל הברכות שמהלב הכל כך גדול שלך. שולחת חיבוק גדול מכאן.

מזל טוב לצדיקה הלא נסתרת המלומדת בניסים, השם ישמרה וינצרה וימצא מזור לגבה!!!

אמן אמן כן יהי רצון!!! ימצא מזור לגבה - אהבתי כל מילה.

מהפה שלך לסהדי במרומים. תודה על החיוכים, על הברכות, על ההומור הדק והמושחז, על כל המילים שאני כה אוהבת. תמיד שמחה לקרוא אותך כאן (או בכלל). תודה אליקו. קבל חיבוק גדול ופזר גם קצת לבני המשפחה, ממני ומאיתנו.

bona fortuna cara nizi !!

grazie ,mille , על הברכות והמילים הטובות והכוונה שבלב

מדגיגה לדגיג, שולחת חיבוק ונשיקה ל-א. הנסיך.

המנהלת ואנוכי מצטרפים לברכות ולמברכים.

תודה מנחם לך ולמנהלת

תמיד שמחה לראות אותך כאן איתנו ובכל הסיורים גם. תודה על הברכות, שולחת חיבוק גדול מכאן.

מזל טוב ניצי

הרבה בריאות ואושר..

איך שימחת אותי דונה, איך! תמיד שמחה לראות את השם שלך כאן איתנו

יצירותיך חסרות לי. תודה על הברכות והאיחולים והכוונה מהלב. תודה דונה'לה. שולחת חיבוק גדול בחזרה מכאן,

זר ברכות ליום הולדת ניצי

בריאות אושר נחת יצירה והצלחה. תודה על הכל נדיבה שכמותך.

תודה מלי. על המילים הטובות, והכוונות שבלב

על האיחולים ועל ה-כ-ל. בריאות מושלמת גם לך, יקרה. שולחת נשיבוק מכאן.

ברכות ליום ההולדת !

תודה שמני

על הברכות והבלונים ועל הכוונה והרצון הטוב. שולחת חיבוק גדול מכאן.
עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר