שנה טובה ומתוקה לפורום..

לניצי וחברי/ות הפורום .

אני לא מאמינה, ערימה כזו ואף לא אחת הגיעה לשולחני?

עכשיו! ממש עכשיו הייתי מעלימה כמה מהן. נראית כל כך טובות. אשמח למתכון מוטי. אולי לסוכות אצליח להכין. תודה מוטי, שנה טובה לך, לבלהה לילדים ולנכדים. שנה של בריאות שמחה והרבה הרבה אהבה.

קציצות פרסה

שנה טובה מוטי בראון הקציצות נראות נהדר. אשמח לקבל את המתכון.

קציצות פרסה המתכון

סליחה על התגובה המאוחרת פעם ראשונה שהכנתי קציצות פרסה משהו שלא גדלתי עליו במטבח של אימי . מה שדרבן אותי להכין אותן לחג הייתה הרשומה של מירב cooknbake http://www.tapuz.co.il/blog/Vie ewEntry.asp?EntryId=1494635 קציצות פרסה מצרכים: 6 כרישות גדולות 2 ביצים 2 תפוח אדמה מבושלים ומעוכים לפירה פירורי לחם לפי הצורך מלח פלפל שחור אבקת מרק עוף – לא חובה אופן ההכנה חותכים את הכרישה ,החלק הלבן בלבד . חוצים את הכרישה לאורך ושוטפים היטב . חותכים את הכרישה לטבעות ומרתיחים במים עם מעט מלח עד התרככות . מצננים וסוחטים את הכרישה מהמים וקוצצים אותה עם סכין או מעבד מזון . אני מעדיף לרסק עם להב המתכת של מעבד המזון לקבלת מרקם מחיתי . מעבירים את העיסה לקערה ומוסיפים את הביצים ,תפוחי האדמה ,פירורי הלחם והתבלינים לפי הטעם . כמות פירורי הלחם שמוסיפים היא עניין של טעם ותלויה ביחס בין במרכיבים . ממליץ להתחיל ב 2-3 כפות פירורי לחם . העיסה בכל מקרה די רכה ולא ניתן לעצב ממנה קציצות כך שיש להיעזר בכף ובעזרתה ליצוק את התערובת לשמן החם . לטגן את הקציצות עד השחמה נאה מ 2 הצדדים ואז להוציא ולהניח על נייר סופג. טעים בטירוף ככה כמו שזה חם והמעטפת פריכה ,טעים מאד גם קר ,פשוט מעולה. ניסיתי גם בגרסה משולבת עם עוף טחון ויצא מעולה ונטרף גם ע"י מי שלא כל כך אוהבים עוף אצלנו . תודה וגמר חתימה טובה לכולם
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: luskita10
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר