מס' שאלות על שרימפס סרטנים רכישה ואיכסון

שלום לכם ולילה טוב! החלטתי שאני מנסה פירות ים אך מאחר ואני גר בירושלים,אין לי שום אפשרות להשיג כאן שרימפס וסרטנים טריים באיכות טובה לכן החלטתי לפנות לעצמי חצי יום ולהקדישו לנסיעה לת"א. אני חדש בתחום פירות ים ומעולם לא ניסיתי להכין בעצמי אך יצא לי לאכול לא מעט ואני מוכרח להודות שזה אחד המאכלים האהובים עלי... באופן עקרוני מחיטוטים בגוגל וכאן עשיתי לעצמי רשימה קטנה של מקומות בהם אני רוצה לבקר ולרכוש את המעדן הזה. חשבתי ללכת לכיוון שוק הכרמל,חנות שמישהו המליץ לי ברחוב בן יהודה ואולי טיב טעם. אני מתכוון להגיע בסביבות 6-7(תלוי איך אני אתקע בפקקים של ת"א). לעשות סבב קניות לקחת את הטוב ביותר ולחזור לירושלים כמה שיותר מהר על מנת לזרוק את הכול למקרר. מאחר ואין לי שום נסיון בתחום וכוול מה שלא קראתי לא נתן לי תשובות מספקות הייתי רוצה להבין כמה דברים: א-מה היא עלות משוערת של שרימפס טרי? כמה יעלה לי קילו נגיד של קריסטל או של טייגר? אין צורך להביא מחירים מדוייקים אני רוצה פשוט לדעת את טווח המחירים כדי לדעת כיצד להיערך בהתאם מבחינה כלכלית. ב-חשבתי לבשל את הכול ביום שישי,האם שרימפס וסרטנים יכולים להיות במקרר יממה מבלי להתקלקל? ג-אני גם מאוד רוצה לרכוש טיפה סרטנים,האם ניתן להשיג אותם בכול עונה? ראיתי מס' מדריכים באינטרנט כיצד לפצח את השריון שלהם,ואני רוצה לדעת אם גם אותם ניתן לשמור במקרר יום אחד.וכמובן מה הוא טווח מחירים לסרטנים חיים. כיצד עלי לבחור שרימפס וסרטנים חיים? האם יש אפשרות לדעת אם הם טריים ביותר מלבד "ריח של הים"? האם ניתן לסמוך על החנויות של שוק הכרמל מבחינת איכותו וטריותו של השרימפס וסרטנים(פירות ים זה לא דבר שמתפשרים באיכות וטריות). האם מישהו מכיר מקום בטוח והגון לקניית פירות ים בת"א? כול תגובה והמלצה יתקבלו בברכה! בכבוד רב אלכס.

שרימפס

לפני מס' שנים היינו קונים שרימפס בנמל יפו- טרי טרי... היום אני יודעת ששרימפס עולים בסביבות ה-85 ש"ח לקילו

איכסון השרימפס וסיוע בעת בחירתם

ראשית כול תודה לך על התגובה! במידה ואני מתכוון לבשל אותם ביום שישי(וארכוש אותם ביום חמישי) האם אני צריך להקפיא אותם או אפשר לשים במקרר? האם במידה ואני אקפיא אותם הם יאבדו הרבה מטעמם? מה הוא המחיר המשוער לקילו סרטנים? כיצד אני בוחר שרימפס טוב? יש עוד דרך מלבד להריח אותו?

פירות ים

אהלן אלכס, לגבי אחסון פירות הים - אתה פשוט יכול להגיע לקניות עם צידנית באוטו, מאפסן בה שקיות קרח שקונים בתחנת דלק ותניח את פירות הים שקנית בתוך הצידנית. זה ייתן לך כמה שעות טובות (אפילו עד 8 שעות) שבהם לא תצטרך לדאוג. רק תוודא שהקרח לא נוגע ישירות בפירות הים בכדי שלא "יצרוב" את פירות הים. לגבי בחירת פירות ים - יש כמה דברים שכדאי לשים לב אליהם: 1. הפירות צריכים להריח באמת ריח ים ולא ריח רע. ריח רע פשוט מראה על כך שפירות הים לא טריים או שלא אוחסנו בתנאים מתאימים. אני מציע בכלל לשים לב לדרך שבה פירות הים מונחים ומסודרים, איך נראה המקום, יש מקררים, נקיון וכד' 2. עיניים - לשרימפסים ובכלל לכל מה שיש לו עיניים - צריכות להיות נפוחות מעט ולא שקועות, גם אם אדומות הן צריכות להיות שקופות ובעלות גוון אחיד ולא "מלוכלך" 3. מרקם - בעיקר בשרימפסים - הבשר צריך להיות קשה ומעט גמיש, ולא רך מדי אם זה משהו שאתה מתכוון לעשות לאורך זמן ולא כהרפתקה חד פעמית, אני הייתי קונה במספר מקומות, לדוגמה בכל דוכן משהו אחר שנראה לי טוב, רושם מה קניתי איפה, ואחרי שמבשל פעם ראשונה חוזר רק למקומות שסיפקו לך תוצרת טובה. אני אוהב לקנות פירות ים ישר אצל הדייגים או באמת בשווקים, אבל אני גר בצפון וזה לא יעזור לך - אני קונה לרוב בפרדיס, בג'אסר א-זרקה או בשוק בוואדי ניסנס. אני מתנזר יחסית מטיב טעם, לדעתי האיכות ורמת המקצועיות ירדה שם בשנה-שנתיים האחרונות בעיקר בנושא הדגים (פחות בבשר). יובל

איפה בפרדיס? ואיפה בג'יסר?

אשמח לדעת. תודה מראש.

היי יובל שבת מבורכת נרשמתי מספר

פעמים לבלוג שלך על מנת לקבל מיילים ממך ושום דבר לא מגיע... לעזרתך אצפה...

מס' שאלות על שרימפס סרטנים רכישה ואיכסון

שלום לכם ולילה טוב! החלטתי שאני מנסה פירות ים אך מאחר ואני גר בירושלים,אין לי שום אפשרות להשיג כאן שרימפס וסרטנים טריים באיכות טובה לכן החלטתי לפנות לעצמי חצי יום ולהקדישו לנסיעה לת"א. אני חדש בתחום פירות ים ומעולם לא ניסיתי להכין בעצמי אך יצא לי לאכול לא מעט ואני מוכרח להודות שזה אחד המאכלים האהובים עלי... באופן עקרוני מחיטוטים בגוגל וכאן עשיתי לעצמי רשימה קטנה של מקומות בהם אני רוצה לבקר ולרכוש את המעדן הזה. חשבתי ללכת לכיוון שוק הכרמל,חנות שמישהו המליץ לי ברחוב בן יהודה ואולי טיב טעם. אני מתכוון להגיע בסביבות 6-7(תלוי איך אני אתקע בפקקים של ת"א). לעשות סבב קניות לקחת את הטוב ביותר ולחזור לירושלים כמה שיותר מהר על מנת לזרוק את הכול למקרר. מאחר ואין לי שום נסיון בתחום וכוול מה שלא קראתי לא נתן לי תשובות מספקות הייתי רוצה להבין כמה דברים: א-מה היא עלות משוערת של שרימפס טרי? כמה יעלה לי קילו נגיד של קריסטל או של טייגר? אין צורך להביא מחירים מדוייקים אני רוצה פשוט לדעת את טווח המחירים כדי לדעת כיצד להיערך בהתאם מבחינה כלכלית. ב-חשבתי לבשל את הכול ביום שישי,האם שרימפס וסרטנים יכולים להיות במקרר יממה מבלי להתקלקל? ג-אני גם מאוד רוצה לרכוש טיפה סרטנים,האם ניתן להשיג אותם בכול עונה? ראיתי מס' מדריכים באינטרנט כיצד לפצח את השריון שלהם,ואני רוצה לדעת אם גם אותם ניתן לשמור במקרר יום אחד.וכמובן מה הוא טווח מחירים לסרטנים חיים. כיצד עלי לבחור שרימפס וסרטנים חיים? האם יש אפשרות לדעת אם הם טריים ביותר מלבד "ריח של הים"? האם ניתן לסמוך על החנויות של שוק הכרמל מבחינת איכותו וטריותו של השרימפס וסרטנים(פירות ים זה לא דבר שמתפשרים באיכות וטריות). האם מישהו מכיר מקום בטוח והגון לקניית פירות ים בת"א? כול תגובה והמלצה יתקבלו בברכה! בכבוד רב אלכס.

יש חנות מעולה בבית חנינא

למוכר קוראים בסאם או אבו איימן, עבד שנים כקניין של מסעדות דגים, ופתח חנות. קונים ממנו כל עשירי בית חנינא והסגל הדיפלומטי שם. שם החנות "בחר אל סמכ" - ים הדגים, נמצאת מצד ימין של הכביש בין הגבעה הצרפתית לכיוון א-ראם, אחרי נסיעה לא קצרה (5-6 דקות). שלט כחול גדול ומקום לחנות על המדרכה מול החנות. בסאם מדבר עברית מצויינת, ומבין גדול בדגים. יש לו בנוסף לדגי הגידול הרגילים דניס לברק בורי מושט וכד' גם דגי ים, וכו שרימפס, קלמארי, ולעתים סרטנים. אפשר להזמין ממנו אם רוצים משהו במיוחד - הוא נוסע בעצמו לדלל (המכירה הפומבית) ביפו ומביא אחלא דברים. המחירים לא זולים - מקביל בערך לחנות של דוד דהאן בשור מחנה יהודה, אבל האיכות טובה. שרימפס יכולים לעלות 110-150 ש"ח לפי הגודל. לפעמים יש ענקיים ממש. הטריות שלהם מדהימה - מאז שאני קונה אצלו חמי לא מסוגל לאכול שרימפס במסעדות. גם הקלמארי 10. אם מזמינים פילה של דג להזהיר אותו לא לחתוך את הפילה כדי להוציא את העצמות של הצלעות (ה"קוצים" שבחלק העליון של הפילה ליד הראש). בנוסף יש לו דגים מוכנים, והוא מוציא מהמקום קיחיטרינג דגים לבתים ולחגיגות. לא ניסיתי אבל לפי הריח זה טוב מאד. עכשיו ברמדאן כדאי לבוא מוקדם וכמובן שלענף המזון המוכן יש עדנה במקום. משום מה בני דודינו הערבים מאוד אוהבים את הדניס, שהוא בעיני יציר נחות במיוחד של החקלאות הימית. בתחום זה מצוי חסרונו הגדול של אבו איימן - הוא איננו מביא דגי גידול של המגדלים האיכותיים (כגון התוצרת האורגנית של גבע). אבל תוצרת הים שלו בד"כ טובה מאוד ופירות הים לא פחות מהורסים. לא מקבלים כרטיסי אשראי רק מזומן. החנות סגורה ביום שישי!!!!! בקיצור מקום מומלץ. ולדלי האמצעים שבינינו יש גם פירות ים קפואים ששמעתי שהם סבירים למדיי.

האם..

המחיר כבר כולל חילוץ של הימ"מ מבית חנינא?

הערבים שם

יותר אשכנזים ממך, יא בולגרי ג'ינג'י... אין פחד, תאמין לי.

כן..

נו טוב...אחרי קריית יובל הכל כבר באמת בטוח..

היי יובל שבת מבורכת נרשמתי מספר

פעמים לבלוג שלך על מנת לקבל מיילים ממך ושום דבר לא מגיע... לעזרתך אצפה...

אהלן שושי

מוזר... אנא השאירי לי תגובה בבלוג עם כתובת הדוא"ל שלך (אל דאגה, התגובה לא תפורסם) - אני אוסיף אותך לרשימה האישית שלי. יובל

איפה בפרדיס? ואיפה בג'יסר?

אשמח לדעת. תודה מראש.

חנויות דייגים

בפרדיס אני אוהב לקנות אצל "האחים" - אם את נוסעת מכיוון צומת פרדיס לכיוון חיפה על כביש 4, זה נמצא מצד ימין - דלת בצבע תכלת ושלט גדול. בחוץ יש מין משטח רצפה גדול עם כיור מתכת. סעי לאט ולא תפספסי. בג'אסר לא הייתי האמת לא מעט זמן, פעם פשוט הייתי יורד למעגן ובוחר מהתוצרת שהדייגים מוכרים שם. צריך כמובן להגיע מוקדם יחסית.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר