הודעה לכולם: אנא כנסו

עקב העתקת מקום המגורים, אני מתנתקת מהרשת החל ממחר, עד החיבור בבית החדש. מקווה שספקי האינטרנט יעמדו בזמנים, ויקיימו הבטחות. מקווה לחזור כמה שיותר מוקדם. שמרו על המקום הנפלא הזה של כולנו, ושיהיה לכולנו סוף שבוע נהדר.

שיהיה בהצלחה לא מקנאה בך

מאחלת לכם מעבר מוצלח

ניצי שיהיה בהצלחה..

שיהיה במזל טוב! ורק טוב!

שהמזל רק ילך וישתפר

שיהיה כיף לנוכחים, שיהיה קר במטבח כדי שיהיה כיף לבשל, שתהיה אקוסטיקה נהדרת לכל המנגנים, ובכלל שיהיה בהצלחה. לא לשכוח להיכנס ברגל ימין

המון איחולים חמים לדירה החדשה

שיהיה במזל ! מקווה שאתם נישארים באיזור

שיהיה בהצלחה לא מקנאה בך

שיהיה במזל טוב

בזה הבית תשרה הברכה יתברך זה הבית בברכת שמים ידעו תמיד הצלחה ושמחה שלווה ובריאות טובה שפע שגשוג ורווחה גדולה ברך נא אלי את המעון אמן כן יהי רצון

עקב העתקת מקום המגורים, אני מתנתקת מהרשת החל ממחר, עד החיבור בבית החדש. מקווה שספקי האינטרנט יעמדו בזמנים, ויקיימו הבטחות. מקווה לחזור כמה שיותר מוקדם. שמרו על המקום הנפלא הזה של כולנו, ושיהיה לכולנו סוף שבוע נהדר.

מזל טוב לניצי

מזל טוב ובשעה טובה !

שיהיה במזל טוב

בזה הבית תשרה הברכה יתברך זה הבית בברכת שמים ידעו תמיד הצלחה ושמחה שלווה ובריאות טובה שפע שגשוג ורווחה גדולה ברך נא אלי את המעון אמן כן יהי רצון

תיסלמו אידק

אלפין בראכאת ובראכת אללה , ומלייאן מעשים טובים אי גי זונט

לניצי ולכל השבט - ברכות לכניסה לדירה החדשה !

מי יתן ובבית הזה תשרה הברכה, החום, האושר והאחווה !

מבראוק. בשעה טובה

תודה לאה'לה

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: forumbot
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר