פשטידות קלות הכנה

ניצי נראה לי שזה לא הוא, זו היא

גולשת מקסימה שהיתה בתפוז ואחר כך במטעמים וזה הניק שלה. עם מתכונים מצויינים.

זהו באמת המתכון של שף ניקולאי שלנו

ניצי צודקת היה פעם שף ממש שזה היה שמו. והמתכון הובא ע"י חבתנו שף ניקולאי.

ופשטידת תרד

פשטידת תרד מקור המתכון : אורלי פלאי-ברונשטיין, גיליון 117 השמנת המתוקה לא מופיעה במתכון המקורי, אבל אני אוהבת את זה יותר עם השמנת המתוקה. מה שכן, אני מוסיפה את זו של השף הלבן עם ה-16% זה בהחלט מספיק. הבולגרית לעומת זאת כן מופיעה ואני בדרך כלל משמיטה אותה . חומרים (מנה לשני אנשים ): 1 בצל בינוני (חותכת לחצי ועושה רצועות דקות מכול חצי) חצי חבילת תרד \חבילת עלי מנגולד רק החלק הירוק 2-3 שום קצוצות חצי חבילת שמנת מתוקה מלח פלפל 4 ביצים 50 גר גבינה בולגרית אופן ההכנה : • מטגנים את הבצל עד שהוא נהיה שקוף, מוסיפים את התרד (ככה כמו שהוא) ומערבבים עם הבצל, מוסיפים את השום. • מערבבים מידי פעם עד שהתרד מאבד מנפחו. אם במהלך איבוד הנפח נראה לכם שזה לא מספיק תרד, תוסיפו ... • אחרי שהתרד איבד את הנפח, מוסיפים את השמנת המתוקה, המלח והפלפל, מערבבים וממתינים קצת. לא כדאי להוסיף יותר מחצי מיכל, כי המעט שהוספנו יתן מספיק טעם ואנחנו לא רוצים שזה יהיה נוזלי מידי. • עושים חורים ולתוכם שוברים את הביצים ומפזרים את הבולגרית (אני רק ממליחה את הביצים קצת) מפלפלים את הביצים ומכסים עד שהביצים מוכנות . וזה טעים ... כול כך טעים .. אם מכינים עם עלי מנגולד ונשארתם עם החלק הלבן, יש לכם כמה אפשרויות : 1. לבשל אותו עד שמתרכך, לקצוץ אותו, לערבב עם בצל וכרישה שטיגנתם מבעוד מועד, להוסיף קוטג' קצת גבינה צהובה, מלח פלפל ואגוז מוסקט והרי לכם מילוי לאחלה בורקס שבעולם. 2. לבשל אותו עד שמתרכך, לקצוץ אותו, לגרד בפומפיה תפוח אדמה ובצל, לסחוט את הכול (חשוב!!!) כן ככה עם הידיים, להוסיף ביצה מלח פלפל ואגוז מוסקט לעשות עיגולים ולטגן . 3. לטגן בצל, להוסיף את החלק הלבן, מלח פלפל פפריקה אדומה ושום, קופסת רסק עגבניות, לבשל הכול והרי לכם רוטב שאפשר לזרוק לתוכו קציצות. בשמחה רבה ... הילולה בלוג על השולחן

שמנת מתוקה? כמו זאת לקצפת? לא שמנת לבישול? ...

בדיוק פשטידה כזאת חיפשתי לשבת... תודה!

פשטידת תירס

פשטידת תירס - מאוד פשוטה וטעימה חומרים 4 כפות שמן 4 כפות חלב 2 קוטג' 1 קופ.תירס גרעינים 4 ביצים 200 גרם גבינה צהובה מגוררת. מערבבים הכל ביחד ואופים בחום בינוני עד שמשחים. מקור המתכון: ניקולאי שף

שף

הכרתי את השף איציק במסיבה של אחיינית שלי - ואז ראיתי איזה מגניב זה לבשל ארוחות כאלו מושקעות...תמיד עם חיוך היה מעולה!

מתכון מומלץ להכנת פשטידת תירס מהירה ומצויינת!

http://www.shakshuka.net/פשטידתתירס/
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר