סמדר קבלי חיבוק גדול וחיזוק ענק

גם בשבת האחרונה (אתמול) היינו באיזור וראינו את כל עזה פנורמי לפנינו. כאלה מראות עוד לא ראינו. וכמובן שגם הכלניות נראות נהדר.

מלי, שולחת בהזדמנות זו גם לך חיבוק גדול, על שאינך נרתעת ונוסעת וחוזרת ונוסעת

לדרום. זה כל כך חשוב. לפחות לתת את ההרגשה לאנשים שהם לא לבד במערכה. שגם במרכז (או במקומות אחרים) חושבים עליהם, מרגישים איתם, ושהלב איתם. שימי לנו קצת תמונות, אנחנו נשמח.

תודה לך מלי

על החיזוק והחיבוק וגם לניצי כמובן. נקווה שהשקט והשלווה יחזרו לארצנו במהרה והצבע האדום באזור יהיה רק זה של כלניות אדמדמות חינניות...

בהערכה רבה.

תהיו לנו חזקים ערניים ותדעו שחושבים עליכם. כתבי לי למייל אם יש משהו שאני יכולה לעזור לך בו. חיבוק וחיזוק. לניצי תודה.

זה היה בדיוק לפני שנה הפסטיבל האתני והפריחה בשוקדה... חיבוק גדול סמדר

לך ולכל תושבי עוטף עזה ונגב מערבי בתחום וטווח המרצחים.

גם בשבת האחרונה (אתמול) היינו באיזור וראינו את כל עזה פנורמי לפנינו. כאלה מראות עוד לא ראינו. וכמובן שגם הכלניות נראות נהדר.

סמדר? The סמדר..?

תודה לך מלי

על החיזוק והחיבוק וגם לניצי כמובן. נקווה שהשקט והשלווה יחזרו לארצנו במהרה והצבע האדום באזור יהיה רק זה של כלניות אדמדמות חינניות...

אני? למה אני? מה שוב עשיתי?

תני להיזכר רגע ברגעים יפים מדרום אדום בשבוע שעבר. התמונה היפה ביותר, לדעתי, וארוחת הבוקר הטובה ביותר, שהכנת לשתינו במקום הכי הכי מול הכלניות הכי הכי. תיזהרי לך שם, דואגים לך מאוד. כל הזמן. שמחה לראות אותך כאן, איתנו.

סמדר? The סמדר..?

למה הזלזול הזה דונה ?

יכולת לא להגיב יכולת לכתוב למי שאת רוצה למייל. הדרום בוער. פרחים איכותיים נפלו. הישובים כל כך קרובים לעזה. כל נפילה זה כמעט בינגו על אחד הבתים. בתים של מכרים נפגעו. הילדים בחרדה. ופה הכרתי אישה מקסימה סמדר שגרה בדרום אז למה לא לעודד או לחזק. את מי מעניין אוכל כשהבית הרוס או בסכנה? כשהמשפחה החברים בסופר סכנה.

הי הי מלי, חושבת שטעית הפעם. חושבת שדונה פשוט שמחה שסמדר בחרה לכתוב כאן

עכשיו, ולהודות לך, אחרי זמן היעדרות ארוך. בכל מקרה, אני לא מצאתי שום זלזול בדבריה של דונה, אלא רק שמחה. אולי זה בגלל שאני שמחה לראות את סמדר כאן איתנו, ואולי זה בגלל שזה מה שהיה שם, ואולי שניהם נכונים גם יחד.

בסה"כ שאלתי אם זו סמדר המוכרת מפה?

מה הסיבה לכל המלל ששלחת לי ? אני חוששת שטעית בגדול !!!

מצטרפת למעודדיפ כדרומית לשעבר הלב אתכם

מעודדים כמובן

בסה"כ שאלתי אם זו סמדר המוכרת מפה?

מה הסיבה לכל המלל ששלחת לי ? אני חוששת שטעית בגדול !!!

דונה

מהכתיבה שלך היה אפשר להבין יותר ממשמעות אחת. אני שמחה שהתכוונת רק לשאול על סמדר. שמחה שהסברת את עצמך. תמשיכי לרגש אותנו ביצירות הנהדרות שלך בצילומים היפים מאד. אני נהנת מכל תמונה ויצירה שלך. גם הבלוג יפה מאד. תקופה קשה ואי הבנה. סוף טוב הכל טוב. נמשיך בכיף

הי הי מלי, חושבת שטעית הפעם. חושבת שדונה פשוט שמחה שסמדר בחרה לכתוב כאן

עכשיו, ולהודות לך, אחרי זמן היעדרות ארוך. בכל מקרה, אני לא מצאתי שום זלזול בדבריה של דונה, אלא רק שמחה. אולי זה בגלל שאני שמחה לראות את סמדר כאן איתנו, ואולי זה בגלל שזה מה שהיה שם, ואולי שניהם נכונים גם יחד.

סוף טוב הכל טוב !

דונה הסבירה אני קבלתי ונמשיך לקוות לטוב ולהנות מהיצירות היפות של דונה. ערב טוב.

תודה לך מלי

אמן כן יהי רצון לכל מילה ומילה שלך סמדר

אני כל הזמן חושבת איך אנחנו השתגענו כאן מחודש וקצת ואתם חווים את הטילים כבר 8 שנים!!
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר