ארוחת החג שלנו

ארטישוק וגזר בנוסח תורכי

חמצמץ, טיפונת מתקתק ובעיקר טעים מאוד. לאוהבי הז'אנר, אפשר לאכול חם או קר כרצונכם.

שנעבור לקינוחים?: לבקשת הילדים" טירמיסו של נפילים

וזה רק בשבילך גרגר. במיוחד.

הרי זה כמו לנעוץ סכין ב החלה...

נו טוף. אם כבר, אפשר איזו פרוסה?

שנעבור לקינוחים?: לבקשת הילדים" טירמיסו של נפילים

בואו נצלול קצת לתוך הטירמיסו

וקומפוט עבור מי שלא

יכולה לאכול ביצים לא מבושלות (בטירמיסו).

עוגת דבש של רבקה

ופמפפטו די פרארה

עוגת דבש מלאה בהדרים, שקדים וכל טוב. עוגה שהיא הספציאליטה של פרארה (איטליה), שיכולה להישמר לחודשים ארוכים עטופה בניילון נצמד, והיא רק משתבחת עם הזמן.

הרי זה כמו לנעוץ סכין ב החלה...

נו טוף. אם כבר, אפשר איזו פרוסה?

היום אתה מבקש???

הרי כבר בערב החג לא נותר פירור. אני אעביר את בקשתך בצינורות המקובלים

ארוחת החג שלנו

כל התמונות* צולמו על ידי סמדר.

תודה. על הכל. מכל הלב. ובאהבה רבה. המתכונים יועלו לאט לאט בהמשך. מבטיחה. אם צריכים מתכון באופן דחוף, נא ליידע אותי, אני מבטיחה לעשות את כל שאני יכולה להקליד את המתכון במהירות המירבית. *כמעט.

ופמפפטו די פרארה

עוגת דבש מלאה בהדרים, שקדים וכל טוב. עוגה שהיא הספציאליטה של פרארה (איטליה), שיכולה להישמר לחודשים ארוכים עטופה בניילון נצמד, והיא רק משתבחת עם הזמן.

wאו

מושלם! תבורכה ידייך כל השנה למען משפחתך וכולנו

וחלה עגולה של סמדר

החלה של סמדר...

כפי שהכנתי אותה. קיבלה מחמאות רבות! שנה טובה! רעיה

מושלם! תבורכה ידייך כל השנה למען משפחתך וכולנו

נותרתי חסרת מילים לנוכח התמונות והמאכלים

שזה מאורע די נדיר למי שמכיר אותי נראה שהיה לכם יופי של חג

ארוחת החג שלנו

וואו כמה אוכל, נראה כל כך יפה.

בהזדמנות, לא דחוף אשמח להוראות איך להכין את הקליעה של החלה העגולה של סמדר. וגם, מתכון לקוגל של החמין. תודה מראש ולילה טוב

כמה אהבה

ונתינה בכל מנה ומנה. כמה מחשבה , יצירתיות , אסתטיקה והשקעה! הכול נראה נפלא! אם הייתי יודעת הייתי ממירה את "נובו 57 " בדבר האמיתי(-: אין ספק שתהיה זו שנה טובה ונפלאה !

רק את יכולה

להרים ארוחה כזו מורכבת, מושקעת, טעימה, יצירתית, חגיגית, מסורתית, מפנקת ומלאת מחשבה על כל מנה ומנה, ועל כל סועד וסועדת. הכל היה טעים לאללה, במיוחד ה... הכל. ונשבעת לך שטעמתי מהכל. תודה-תודה-תודה - תודה! שנה טובה מאוד
עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר