פסטה

שלום לכם, בתור מומחים ,האם אפשר להכין פסטה ללא ביצים בבית?, למה אין מתכון בשום מקום? תודה מראש לעונים

ניצי - יישר כח, נראה מדהים ומזכיר לי כל כך

הרבה . בוכה בלב על זה שלא יכולתי לבוא ולהיכנס לעולם שכולו קסם ולו רק לכמה שעות.... מגי

פיצטות: עגולות

וכן...הן הפכו לבנות בית קבועות, ושוב תודה לניצי !

הכנתי אותן כבר ביום שבת בבוקר לאירוח שהיה אצל בתי, ושוב השבוע לקחת לחברה עם מאפים מלוחים ! הן כל כך קלות להכנה, טעימות ונשמרות בקלות ליום יומיים, ואפשר להשתמש בחלק מהבצק לאירוח אחד ולשמור חלק נוסף במקרר לעוד יום-יומיים ולהכינן טריות לאותו אירוע שצריכים ! כיף של מתכון שזוכה ממש למחמאות ! אז שוב תודה לניצי על ההכנה, הביצוע והלימוד !

תודה ענקית לכולכם - מכל הלב

לכל מי שבא לסדנה, והיה שם איתי. לכל מי שעזר. לכל מי שתמך. לכל מי שנתן יד. לכל מי שטעם. לכל מי שנתן משוב וחיווה דעה. על האוכל, על ההגשה על הכל. לכל מי שהיה איתי שם ולכל מי שהיה גם בלב ובמחשבה. ללארה, שבלעדיה איפה הייתי באה. היא הגיעה כמו מנוע טורבו שופע טוב, כמו מלאך משמיים, מלא רצון טוב ונתינה אינסופית, עם יכולת עשייה פשוט אדירה ועזרה להרים את הפרויקט על הרגליים. עשתה, הכינה, ניקתה, עבדה, תמכה, שרקה (מדהים, איך את עושה את זה, הא?), השקיטה, הרגיעה, וניהלה ביד רמה ובחיוך גדול. בקיצור, לארה, בזכותך הכל התנהל על מי מנוחות, בחיוך, בזרימה תמידית, ללא מעצורים או תקלות, ויכולנו ליהנות ולסיים הכל בשעה סבירה בהחלט. בזכותך. תודה יקירתי מכל הלב ובאהבה גדולה. יקרת לי מאוד. מירב ביקשה למסור לך באופן אישי שהיא מצטרפת כאן לכל מילה ומילה וכולה תדהמה על כושר הביצוע שלך, היכולת הנתינה הבלתי נגמרת, החיוך וכל העשייה ביחד עם צניעות מולדת והרבה רצון טוב. היא מסרה שהצלחת להדהים אותה ולהרשים אותה מאוד, אל יקל הדבר בעיניך. תבורכי לארה, ואני בורכתי כבר שזכיתי להכיר אשה כמוך. למאיר, שנתן את המקום ואפשר את הסדנה, והסכים ללכת איתי בדרך שלי. שפתח את מטבחו וליבו גם ביום חמישי כשהגענו כדי לעשות עבודות מקדימות (מתוך מחשבה של חיסכון של זמן במהלך הסדנה). תודה מאיר, על פועלך ועל הנתינה שלך ועל היותך. לרחל - פינגי, שבלי תמיכתה, אהבתה ונוכחותה ועצם היותה שם לא הייתי יכולה לעבור בשלווה את הקטע הזה. רחל שבחרה להגיע גם כשביתה היה מוצף פתאום במים בשישי בבוקר, כי התפוצץ צינור והאינסטלטור כדרכם של אינסטלטורים איחר, בכל זאת היא הופיעה אצל מאיר כדי להיות איתי, ועל כך ועל המון דברים אחרים – תודה, והערכה והמון אהבה. למירב, שבלעדיה, ובלי תמיכתה ואהבתה לא היה אפשר לי בכלל לעבור את הסדנה הזו. שהקדימה אזכרה של סבא שלה שיועדה לשישי בדיוק הזה, ושלחה את הינוקא הפיצי לאיפסון זמני אצל סבתא שלו כדי שתוכל להתפנות ולהגיע עם דן המקסים (אחשל) שלא פיספס שום הזדמנות לעזור. איך אמר דין, רק התכוונתי לבקש מדן לעזור ומיד הוא היה שם. מירבי, תודה מקרב לב, על ה-כ-ל. לא יכולתי לעשות את זה בלעדיך, בלי משפטי העידוד, התמיכה וכל האהבה. מסרי לדן ולסבא ולסבתא בשמי גם, ואת עמית אנחנו כבר נפצה בהזדמנות קרובה אחרת. לסמדר. זה המקום בו נסתיימו לי המילים. כשראיתי אותך נכנסת ובידך זר מגינתך. זר של אהבה. לא יכולתי לחשוב לעשות את זה בלעדיך. אין לי מילים לתאר את ההערכה, את השמחה ואת האהבה על שבחרת להיות שם איתי. ובשבילי. ואחרי הכל, אפשר להתחיל לתאר את ההשקעה, הצילומים, המעקב אחר המנות שלא יתפספס שום דבר, וצילומי ידיים(-:. ועוד לא התחלנו לדבר על המצגת שהתחלת כבר לעמול על יצירתה, ועל העובדה שהחלטת לוותר על שבת מנוחה כדי לעמול על המצגת, בשבילי. כל כך מודה, כל כך מעריכה, ואוהבת גם. אשרי שזכיתי לחברות נפש כאלו, לקבל את אהבתן שלעולם אינה מובנת מאליה עבורי, ולאהוב בחזרה. תודה לפורום אוכל וואלה שדרכו הכרתי את שלושת הנשים המופלאות האלו. תודה לשלושתכן, לא הייתי יכולה לעשות את זה בלעדיכן. תבורכנה. תודה לדין, לדניאל, לשון ולתום, ילדי היקרים שעזרו בכל דבר, וטמנו אף טמנו ידיהם בצלחות. וחתכו, וקיצצו, וקלפו, וניקו, ולשו, וערבבו, והכינו, ואפו ועשו כל דבר שנתבקש תוך שפעמים רבות הם מנחשים מה צריך להיות הצעד הבא, ומקדימים את בקשותי. ילדי היקרים שהגיעו איתי ביום חמישי ועבדו עבודה קשה שעות רבות כדי להכין את הכל וטרחו ועבדו גם בזמן הסדנה, ודאגו לכל מה שצריך. אתם עמוד התווך שלי, הבסיס הלב והנשמה גם. תודה לפולני הפרטי שלי, שהחליט ובחר להיות שם איתי ולא ללכת ללימודים שהוא כל כך אוהב ומחכה להם כל השבוע כולו. תודה על הבחירה. אוהבת אותך המון גם. ותודה נרגשת לכ-ו-ל-כ-ם על היותכם.

WOW אין מילים פשוט מהמם!! מתי יש

עוד פעם סדנא בדיוק בדיוק כזאת? הכל נראה כל כך טעים ויפה... כל הכבוד!

פסטה

שלום לכם, בתור מומחים ,האם אפשר להכין פסטה ללא ביצים בבית?, למה אין מתכון בשום מקום? תודה מראש לעונים

קמח ומים יתנו גם הם בצק פסטה. האמת, מעולם לא ניסיתי לכן איני יודעת את היחסים

והכמויות. מצטערת.

WOW אין מילים פשוט מהמם!! מתי יש

עוד פעם סדנא בדיוק בדיוק כזאת? הכל נראה כל כך טעים ויפה... כל הכבוד!

אין. מצטערת.

משעמם לי לחזור על אותם מתכונים. גם לא מתעתדת לערוך סדנה נוספת בזמן הקרוב-רחוק. לא נורא, המתכונים קלילים, סומכת עליך שתשחזרי אותם בקלי קלות בבית, נשמח לשמוע התרשמויות וחוויות. שמחה לראות אותך כאן קיצי.

היי לכולם, שמי ליאור ואני עורך מחקר לגבי מסעדות מורשת במסגרת עבודת סמינריון לסיום התואר הראשון שלי בניהול מלונאות ותיירות.
אשמח מאוד אם תוכלו לעזור לי ולמלא את השאלון, אל חשש הוא אינו ארוך
תודה.. ובתאבון(:
הנה הלינק לשאלון:
http://bgumanagement.qualtrics.com/SE/?SID=SV_6zgJCLLTVRtnfUx

עבור לעמוד
... , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר