אני עדיין לא מבין איך נהיה בן שמונה עשרה

ולחשוב שביומולדת שמונה עשרה שלי אכלתי מצופה...

מה אתה לא מבין? אם אוכל כזה של אמא,מגיעים ל-18 מהר מאד! , מזל טוב !!

עם אוכל כזה אני מבין למה אני מסתכל עליו מלמטה

אבל לא את עניין הגיל. יכול להיות שאני מזדקן? נאאאאא...לא יכול להיות...

אתה? צעיר לנצח. מזל טוב ניצ לכולכם ובמיוחד לתום !

איזה זלילה מפוארת ומענגת זה נראה. שאפו מאדאם!

אני עדיין לא מבין איך נהיה בן שמונה עשרה

ולחשוב שביומולדת שמונה עשרה שלי אכלתי מצופה...

שנה אחר שנה, בסוף זה נהיה 18, אתה יודע, גרגר. ולהתגייס ביום ההולדת 18

זו אכזריות צהלית מופרעת במיוחד, כבר אמרתי לך. בטוחה שאת השנה שאחרי כבר חגגת כדת וכדין.

אתה? צעיר לנצח. מזל טוב ניצ לכולכם ובמיוחד לתום !

איזה זלילה מפוארת ומענגת זה נראה. שאפו מאדאם!

תודה-תודה לכולכם!

השבוע חגגנ את יום הולדתו ה-18 של תום.

לבקשתו, הכנתי ארוחה בבית לפי תפריט שחלם, במקום הארוחה המסורתית במסעדה. מספר מנות של אנטיפסטי החלו את הארוחה. פיצה עם בשר, שהיתה בגודל של מנת ביס, כדי שלא נתמלא מידי ישר על ההחלה. את המנה הזו הוא אכל בפולין דווקא וטעמה הלך עימו מאז. את כדורי המוצרלה המטוגנים אני הוספתי, סתם כי בא לי.

לתום מזל-טוב חמודה ..

עכשיו היינו זקוקים לעוד עוגה לנרות: פאי שוקולד

נורא פשוט. מצאתי בשמשום תחתיות לפאי מיובאות מארה"ב. בצק של פירורי ביסקויט. גרהם ביסקיטס, ליתר דיוק. מזה עושה את החיים קלים. 10 ש"ח לתבנית. היא לא גדולה בקוטר, אבל עמוקה, כך שקיבולת העוגה כמוה כתבנית מספר 26.

ניצי, חדשה כאן, נעים מאוד.

העוגה נראית מדהים, תוכלי לומר לי איך עשית את הציור על העוגה, או מאיפה קנית? תודה

ברוכה הבאה לפורום שלנו. שמחים שהצטרפת. מדובר בדוגמה שמודפסת על "דף" סוכר

והיא מופיעה במספר רב של דוגמאות. יש לבנים ויש לבנות. חייבת לציין שנורא קל להצמיד אותה לעוגה, והיא מחזיקה מעמד גם כמה ימים אחרי, למרות שנאמר לי להדביק אותה (פשוט להניח על הקרם) הכי קרוב למועד ההגשה. את התמונה הזו קניתי בחנות "כתרי" של מיקי רבינוביץ בעפולה, ודוגמאות נוספות מצאתי בחנות לכלים חד פעמיים בעפולה ממש ליד כתרי. את הספציפית הזו מצאתי רק אצל מיקי. העלות היא בסביבות 14-16 ש"ח למדבקה. שווה ביותר.

ניצי, תודה על התגובה

אבל עפולה קצת רחוק לי, אולי את או חברי הפורום מכירים חנויות שמוכרות את התמונות האלה באיזור הדרום?

דרום איפה???

אשדוד

זו אני פשוט בלי הניק

השבוע חגגנ את יום הולדתו ה-18 של תום.

לבקשתו, הכנתי ארוחה בבית לפי תפריט שחלם, במקום הארוחה המסורתית במסעדה. מספר מנות של אנטיפסטי החלו את הארוחה. פיצה עם בשר, שהיתה בגודל של מנת ביס, כדי שלא נתמלא מידי ישר על ההחלה. את המנה הזו הוא אכל בפולין דווקא וטעמה הלך עימו מאז. את כדורי המוצרלה המטוגנים אני הוספתי, סתם כי בא לי.

וואו! איזו השקעה מדהימה! פשוט וו-א-ו!

כל כך מגיע לתום תום היקר ולכולכם חגיגה נפלאה ומטריפת חושים שכזו ! אין אין אין עלייך ועל ההשקעה והרעיונות והכוחות שלך! כל הכבוד! שתמשיכו לחגוג כך עוד הרבה שנים!

רושטי עם סלמון בקרם יוגורט עם עשבי תיבול

לרושטי: תפוחי אדמה מגוררים על מגררת גסה. לסחוט את תפוחי האדמה היטב מהנוזלים. להלהיט מחבת טפלון עד שכמעט תעשן. להוסיף מעט שמן וחמאה. להניח תלוליות מתפוחי האדמה המגוררים על המחבת הלוהטת. לשטח את התלוליות וללחוץ מעט כנגד המחבת הלוהטת. להפוך כשמזהיב. לטגן עד הזהבה גם בצד השני. בינתיים לערבב יוגורט בלקני סמיך עם עירית קצוצה דקיק, טימין - עלים בלבד, שן שום כתושה מלח ופלפל. להניח תלולית של יוגורט סמיך מתובל על הרושטי. על היוגורט להניח פרח מסלמון מעושן ולהגיש מקושט בעוד עירית. הצירוף טעים בטירוף!

מה זה אומר

שזו פעם שלישית שאני נכנסת לתמונה הזו?...
עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר