תמצית עישון

תמצית עישון

מישהו יכול לתת לי כתובת איפה אני יכול להשיג תמצית עישון נוזלי או אבקה?

תמצית עשן

הנה חברה שמייצרת. ראה בעמודה של התמציות. תתקשר אליהם ותשאל היכן ניתן להשיג

באנגלית המוצר נקרא: Liquid Smoke, Hickory , נסה ליצור קשר עם אחת החנויות שהבאתי כאן

"Taste" - תבלינים, רטבים , יינות, חומרי בישול ואפיה, תבניות, סירים מתחם אחוזה 142 (רחבת המשביר לשעבר) רעננה טלפון: 09-7467520 "לגעת באוכל" - מעדנייה, כלים וציוד מקצועי, תבלינים ,סדנאות בישול יוסף לישנסקי 9, ראשון לציון, במיתחם "חונים-קונים" טלפון 03-9520390 "סו-שף" - חומרים, תבלינים, יין, קפה, סדנאות, אביזרים, יבואני כלים וחומרים לבישול ואפיה רח' חלץ 10 גשר פז, חיפה טל': 04-8665510 Spices""- מרכז קולינארי תבלינים, רטבים וחומרי גלם, ציוד בישול והגשה ,סדנאות בישול וארוח. רח' קהילת סלוניקי 11 ,הדר יוסף, תל אביב טל' 03-6475555

קניתי במעדני מזרע.

למקורמיק יש מלח היקורי נהדר עדיף על הנוזל אבל מכיוון שלא מצאתי קניתי את הנוזל והוא לא רע במינונים נמוכים...

באנגלית המוצר נקרא: Liquid Smoke, Hickory , נסה ליצור קשר עם אחת החנויות שהבאתי כאן

"Taste" - תבלינים, רטבים , יינות, חומרי בישול ואפיה, תבניות, סירים מתחם אחוזה 142 (רחבת המשביר לשעבר) רעננה טלפון: 09-7467520 "לגעת באוכל" - מעדנייה, כלים וציוד מקצועי, תבלינים ,סדנאות בישול יוסף לישנסקי 9, ראשון לציון, במיתחם "חונים-קונים" טלפון 03-9520390 "סו-שף" - חומרים, תבלינים, יין, קפה, סדנאות, אביזרים, יבואני כלים וחומרים לבישול ואפיה רח' חלץ 10 גשר פז, חיפה טל': 04-8665510 Spices""- מרכז קולינארי תבלינים, רטבים וחומרי גלם, ציוד בישול והגשה ,סדנאות בישול וארוח. רח' קהילת סלוניקי 11 ,הדר יוסף, תל אביב טל' 03-6475555

במזרח ומערב שבשוק הכרמל יש תמצית עישון בשני טעמים, הטובות ביותר שטעמתי עד כה

גם אצל האחים פרונט שבכניסה לשוק הכרמל יש תמצית עישון אבל לא נורא התלהבתי ממנה.

תמצית עשן

הנה חברה שמייצרת. ראה בעמודה של התמציות. תתקשר אליהם ותשאל היכן ניתן להשיג

תודה

עזרתם לי מאוד. אני מודה לכם.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר