לסמדר אלפי ברכות לרגל הוצאת הספר!!!

כבר מזמן חשבתי שאת צריכה להוציא ספר ואני שמחה שכך נעשה. כה לחי!

בתור גרופית של כל מתכונייך - רצה לקנות.

נו באמת משה, בשביל מי היא טרחה להכניס את תמונת הכריכה

גדינקה מה אתה לעשות כאן?

תודה רבה! "על הלחם לבדו"

אכן, יום חג הוא לי! הספר שלי, "על הלחם לבדו" שמו, יוצא לאור בימים אלה בהוצאת "כנרת-זמורה-ביתן" ויימצא בקרוב בדוכני שבוע הספר ובכל חנויות הספרים. כבר חודשים ארוכים אני מדמיינת את הרגע הזה, בו אני מספרת לכם עליו, סופסוף. כי בזכותכם! בזכות הפרגון והפידבק המתמיד שלכם קם ונהיה הספר הזה, ובו למעלה מ-80 מתכונים שפרסמתי כאן במשך השנים שאני משתתפת בפורום אוכל של וואלה. אתם שניסיתם את המתכונים, אתגרתם אותי בשאלותיכם והייתם קהל אוהד ומגיב, אתם שדרבנתם אותי לאסוף את הכול לספר - לכם התודה והברכה, מעומק לבי. לא אציין שמות, פן אשכח מי מהמפרגנים, אך ראו זאת כאילו הודיתי לכל אחד ואחת מכם באופן אישי. רק תודה אישית אחת אני מוכרחה: לאחת והיחידה, ניצי, שהייתה עמי לאורך כל הדרך, ברגעי גאות ושפל. מקווה שתאהבו את הספר! אגב, עדיין לא ראיתי את הספר במו עיני ולא חבקתי אותו במו זרועותיי - אך זה יקרה בימים הקרובים. איזו התרגשות! תודה לכולכם.

סמדר את יוצאת למסע חתימות על הספר בשבוע הספר?

אם כן תגידי מתי את מגיע לאזורינו שנוכל לבוא לקבל חתימה אישית מהמחברת (ואם צריך עזרה במכירות, בשמחה)

אורחת פורחת שרצתה לאחל מזל"ט

כמה משמח לשמוע :) בהחלט מעורר השראה מאחלת המון בהצלחה לביכור החדש של שבועות ולו רק בשביל הנפש המון בהצלחה! ענבל

והאמת שאם אפשר

אם זו אינה טרחה הייתי שמחה באותה נשימה לברר עמך פרטים מספר אשמח אם תוכלי ליצור עמי קשר במייל fay_27@hotmail.com כשיזדמן לך חן חן

תודה רבה! "על הלחם לבדו"

אכן, יום חג הוא לי! הספר שלי, "על הלחם לבדו" שמו, יוצא לאור בימים אלה בהוצאת "כנרת-זמורה-ביתן" ויימצא בקרוב בדוכני שבוע הספר ובכל חנויות הספרים. כבר חודשים ארוכים אני מדמיינת את הרגע הזה, בו אני מספרת לכם עליו, סופסוף. כי בזכותכם! בזכות הפרגון והפידבק המתמיד שלכם קם ונהיה הספר הזה, ובו למעלה מ-80 מתכונים שפרסמתי כאן במשך השנים שאני משתתפת בפורום אוכל של וואלה. אתם שניסיתם את המתכונים, אתגרתם אותי בשאלותיכם והייתם קהל אוהד ומגיב, אתם שדרבנתם אותי לאסוף את הכול לספר - לכם התודה והברכה, מעומק לבי. לא אציין שמות, פן אשכח מי מהמפרגנים, אך ראו זאת כאילו הודיתי לכל אחד ואחת מכם באופן אישי. רק תודה אישית אחת אני מוכרחה: לאחת והיחידה, ניצי, שהייתה עמי לאורך כל הדרך, ברגעי גאות ושפל. מקווה שתאהבו את הספר! אגב, עדיין לא ראיתי את הספר במו עיני ולא חבקתי אותו במו זרועותיי - אך זה יקרה בימים הקרובים. איזו התרגשות! תודה לכולכם.

מזל טוב סמדר היקרה ...שיהיה בהצלחה.

סמדר,מאז אותו מפגש... אני שומרת על ההפקה

הראשונה שלך, ספרון עם מתכונים נפלאים ללחמים לחמניות ועוד כל מיני ןבמשך שנים אני מצפה לספר שמחה קודם כל אתך שהוא נולד ומאחלת לך הרבה הצלחה ועוד הרבה מתכונים נפלאים ועשיה באהבה ציפי-canber

מזל טוב סמדר..ברכות מכל הלב...נרוץ לקנות...

מזל טוב מזל טוב, זו תהיה הקניה הראשונה שלי בשבוע הספר!

מזל טוב סמדר מי יתן ויהיה לרמכר אין ראויה ממך

ברכות סמדר ... בהצלחה

מאיפה מזמינים? נראה לי חוץ מהכל

מתנה אידיאלית לעונת החתונות.

אבל תדאגי שתמיד יהיו דברים שהם רק פה ולא בספר.....

מזל טוב מזל טוב, זו תהיה הקניה הראשונה שלי בשבוע הספר!

מזל טוב ובהצלחה זה בטוח עם כל לחמייך הנפלאים

תודה גדולה לכולם, חיממתם את לבי

והודעה טכנית: הספר אך זה ירד ממכבש הדפוס (ממש פיזית...). בהוצאה נאמר לי שהוא מופץ קודם כל לדוכני שבוע הספר (שרשמית מתחיל ביום ד'), ואחר כך לחנויות הספרים. אז מי שרוצה למצוא "על בטוח" - אני מציעה שיחפש אותו בתחילת שבוע הבא. תודה-תודה-תודה!

הי סמדר, אשמח אם תחזרי אליי למייל

על מנת לבדוק איך לרכוש את ספרך בהקדם. אוהבת מאוד את מתכונייך אבל גרה בגליל (אזור תפן) , אין אצלנו כ"כ דוכנים של שבוע הספר - ומה שיש די עלוב... לא רוצה לחכות עד שיגיע לסטימצקי... המייל שלי הוא - izhar-d@bezeqint.net תודה!

מאיפה מזמינים? נראה לי חוץ מהכל

מתנה אידיאלית לעונת החתונות.

שוב תודה לכולם, אתם ממש מרגשים. הספר אמור

להיות בכל חנויות הספרים בשבוע הבא, בסיעתא דשמיא. תודה.
עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר