סמדר כל הכבוד! קבלי המון, המון ברכות לרגל הוצאת הספר!

עשית את הצעד הנבון ביותר! היה חבל אילו לא כולם יכלו להכיר, לקרוא וללמוד את מעשי ידיך הניפלאים ואת האישיות המדהימה שלך שמורגשת בכל מתכוניך וסיפוריך המעניינים. אני מאוד שמחה בשבילך ומאחלת לך הצלחה מסחררת מהספר הניפלא שלך! נטי

לסמדר אלפי ברכות לרגל הוצאת הספר!!!

כבר מזמן חשבתי שאת צריכה להוציא ספר ואני שמחה שכך נעשה. כה לחי!

שמחה מאוד לשמוע. שיהיה המון בהצלחה, בשעה טובה ומוצלחת.

תודה רבה! "על הלחם לבדו"

אכן, יום חג הוא לי! הספר שלי, "על הלחם לבדו" שמו, יוצא לאור בימים אלה בהוצאת "כנרת-זמורה-ביתן" ויימצא בקרוב בדוכני שבוע הספר ובכל חנויות הספרים. כבר חודשים ארוכים אני מדמיינת את הרגע הזה, בו אני מספרת לכם עליו, סופסוף. כי בזכותכם! בזכות הפרגון והפידבק המתמיד שלכם קם ונהיה הספר הזה, ובו למעלה מ-80 מתכונים שפרסמתי כאן במשך השנים שאני משתתפת בפורום אוכל של וואלה. אתם שניסיתם את המתכונים, אתגרתם אותי בשאלותיכם והייתם קהל אוהד ומגיב, אתם שדרבנתם אותי לאסוף את הכול לספר - לכם התודה והברכה, מעומק לבי. לא אציין שמות, פן אשכח מי מהמפרגנים, אך ראו זאת כאילו הודיתי לכל אחד ואחת מכם באופן אישי. רק תודה אישית אחת אני מוכרחה: לאחת והיחידה, ניצי, שהייתה עמי לאורך כל הדרך, ברגעי גאות ושפל. מקווה שתאהבו את הספר! אגב, עדיין לא ראיתי את הספר במו עיני ולא חבקתי אותו במו זרועותיי - אך זה יקרה בימים הקרובים. איזו התרגשות! תודה לכולכם.

באיזה עיתוי נכנסתי ...ברכותי ושיהיה בשעה טובה ,ריגשת אותי במילותייך.

מזל טוב גם ממני. מה שם הספר??

מזל טוב סמדר..ברכות מכל הלב...נרוץ לקנות...

תודה רבה! "על הלחם לבדו"

אכן, יום חג הוא לי! הספר שלי, "על הלחם לבדו" שמו, יוצא לאור בימים אלה בהוצאת "כנרת-זמורה-ביתן" ויימצא בקרוב בדוכני שבוע הספר ובכל חנויות הספרים. כבר חודשים ארוכים אני מדמיינת את הרגע הזה, בו אני מספרת לכם עליו, סופסוף. כי בזכותכם! בזכות הפרגון והפידבק המתמיד שלכם קם ונהיה הספר הזה, ובו למעלה מ-80 מתכונים שפרסמתי כאן במשך השנים שאני משתתפת בפורום אוכל של וואלה. אתם שניסיתם את המתכונים, אתגרתם אותי בשאלותיכם והייתם קהל אוהד ומגיב, אתם שדרבנתם אותי לאסוף את הכול לספר - לכם התודה והברכה, מעומק לבי. לא אציין שמות, פן אשכח מי מהמפרגנים, אך ראו זאת כאילו הודיתי לכל אחד ואחת מכם באופן אישי. רק תודה אישית אחת אני מוכרחה: לאחת והיחידה, ניצי, שהייתה עמי לאורך כל הדרך, ברגעי גאות ושפל. מקווה שתאהבו את הספר! אגב, עדיין לא ראיתי את הספר במו עיני ולא חבקתי אותו במו זרועותיי - אך זה יקרה בימים הקרובים. איזו התרגשות! תודה לכולכם.

יששש חיכיתי בכליון עיניים, מזל טוב סמדר

מזל טוב גם ממני. מה שם הספר??

נו באמת משה, בשביל מי היא טרחה להכניס את תמונת הכריכה

מזל טוב ובהצלחה!!!

סמדר יקרה- איחולים מכל הלב לכבוד צאתו של ספרך החדש.כה לחי מכולנו

תודה רבה! "על הלחם לבדו"

ברכותיי.......

ראיתי את המודעה ב"הארץ" ושמחתי עבורך. שיהיה בהצלחה!!! רעיה

מצטרף לברכות ובמפגש הפורום הבא שנתראה , נבקש את חתימת

המחברת ...... כאן מתאים הפתגם: אם אין סמדר אין קמח ואין תורה....

מזל טוב יקירה אין מילים כל הכבוד

איזה כייף לשמוע זו הפתעה ככה מפתיעים חברים :-) איזה כייף לפני שבוע הספר זה הראשון שאני אקנה השנה בשבוע הספר מזל טוב קוווולללוווווו

סמדר , אלף ברכות על הספר

כל הכבוד

תודה גדולה לכולם, חיממתם את לבי

והודעה טכנית: הספר אך זה ירד ממכבש הדפוס (ממש פיזית...). בהוצאה נאמר לי שהוא מופץ קודם כל לדוכני שבוע הספר (שרשמית מתחיל ביום ד'), ואחר כך לחנויות הספרים. אז מי שרוצה למצוא "על בטוח" - אני מציעה שיחפש אותו בתחילת שבוע הבא. תודה-תודה-תודה!

בשעה טובה ושיהיה בהצלחה! אפשר כבר להרים ?

בתור גרופית של כל מתכונייך - רצה לקנות.

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר