עוגת גבינה מופחתת כולסטרול

שלום מטעמי בריאות אני מחפשת מתכונים לעוגת גבינה או פשטידה מופחתת כולסטרול וסוכר תודה אילנה

מישהו מכיר מתכון לעוגות גבינה או קישים ופשטידות פחותות סוכר וכולסטרול (שומן מן החי, קרי חמאה)

עזרתכם כאן תתקבל בברכה. תודה!

בקלאווה גבינה?

עוגת גבינה מופחתת כולסטרול

שלום מטעמי בריאות אני מחפשת מתכונים לעוגת גבינה או פשטידה מופחתת כולסטרול וסוכר תודה אילנה

אני לא מבינה

גדולה בכולסטרול, אבל נדמה לי שהעוגה הבאה תוכל להתאים עם שינויים קלים. אצלי העוגה במתכון המקורי שלה-מככבת. 4 ביצים (אין מה לעשות.חובה.אבל מתחלק על עוגה שלמה) 500 גר' גבינה 5% (זה ממש לא נורא נכון?) 1 גביע שמנת(במקרה הזה אני מציעה להחליף ביוגורט 0% שומן) 2 כפות גדושות קמח תופח 1/2 כפית תמצית וניל 1 כף מיץ לימון קליפה מגוררת מ-1 לימון 1 כוס סוכר (אני מתארת לעצמי שאפשר להשתמש בממתיק מלאכותי אחר.) 1. מחממים תנור ל-180 מעלות 2. מערבלים ביצה ן-3 חלמונים עם הגבינה,השמנת(או יוגורט)תמצית הווניל,מיץ הלימון,קליפת הלימון ו-3/4 כוס סוכר(או ממתיק מלאכותי). 3. יוצקים את התערובת לתבנית משומנת ומקומחת ואופים 20 דק' בחום בינוני. 4. בינתיים מקציפים את 3 הלבונים ולקראת הסוף מוסיפים רבע כוס סוכר.(ניראה לי שהרבע-חייב להיות סוכר.יגידו פה הבשלניות המקצועניות אם ניתן להקציף אם ממתיק אחר) 5.מורחים על העוגה את הקצף ואופים עוד 20 דקות בחום בינוני. 6. מצננים ושומרים במקרר. -עוגה מצוינת,ללא קלתית,נגמרת בצ'יק. המתכון במקור של רות יולס מתוך "עוגות ב-5 דקות". השינויים שלי. אשמח לדעת אם ניסית ואיך יצא. בהצלחה וחג שמח!

עוגת גבינה ללא אפייה - ללא סוכר

עוגת גבינה ללא סוכר - Sunie 750 גרם גבינה 5% 1 יוגורט 1 חב' פודינג אינסטנט בטעם וניל או אננס (ללא סוכר) 14 גרם ג'לטין 1/4 כוס חלב קליפת לימון מגוררת 1 כפית תמצית וניל משובחת הכנה: ממיסים ג'לטין בחלב. מקציפים יחד גבינה + יוגורט + אבקת פודינג. מוסיפים ג'לטין מומס בחלב. מוסיפים קליפת לימון ותמצית וניל. יוצקים לתבנית ומניחים במקרר לכמה שעות. אם רוצים "בסיס" לעוגה אפשר לטחון אגוזים ולפזר בתחתית. בהצלחה וחג שמח

יש אפשרות של צמצום כמות החלמונים ולהשתמש

רק בכמות גדולה של חלבונים מוקצפים היטב (דוגמא: במתכון של עוגה עם 6 ביצים, להשתמש רק בשלושה חלמונים). וכמובן לוותר על הקלתית.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר