שאלה מתכונים מאתגרת,,, בבקשה עזרתכם,,

עבור התחלת דייאטה רפואית אצטרך עזרתכם בבקשה בהרכבת ארוחות ללא דברי-חלב,ללא לחם, וללא בשרים , מהמצרכים הבאים בלבד:המצרכים והתבלינים שמותר:מלח,כורכום,כמון,פלפל ירוק חריף.שום, בצל. חלבון:מנה דג צפוני, 1 ביצה ,רוטב טחינה. 5 יחידות אגוזי-מלך, או 5 יח' שקדים, 2 אגוזי ברזיל בודדים ליום. פחמימות: תבשיל כוסמת ,גריסי פנינה,אורז בר,קינואה. מרק אפונה-יבשה. ירקות :לפת, כרוב,קישואים מלפפונים ,חסה כרוב עגבניות,שורשים,פטרוזליה, סלרי, כוסברה. מהקיטניות:רק אפונה ,פול,וקיטנית מש.פרי:אסור בכלל סוכרים ולכן רק אשכולית אחת ליום. תבלינים מלח,כורכום,כמון,שמן-זית שמן- שומשום,פלפל חריף. מתוך כל סוגי המזון ,מותר להכין רק מה שברשימה בלבד. אשמח אם תשתפו פעולה ותעזרו לי לקבל כמה מתכונים לפחות להתחלה,כדי שאדע להכין משהו בסיסי מכל המוצרים הנ"ל. בתודה מראש, שרונה.

מאוד קשה להרכיב תפריט כזה מוגבל.....בואי נתחיל עם קינואה ותבלינים

נסי לאכול את הקינואה עם קישואים מאדים. גריסי פנינה עם קישואים וחזרי על כל זה תוך כדי שאת מפזרת מעל אגוזים. אני חושבת שרק את תוכלי לעשות מההגבלה הזו משהו אכיל לטעמך...קני את כל הפחמימות ברשימה, ותתחילי להתנסות.

מתכון להכנת קינואה

לשטוף במסננת כוס קינואה ולהניח בצד. להקפיץ בשמן קנולה או זית בצל קצוץ פלפל אדום או כל ירק אחר שיתחשק לך מלח פלפל ומעל לפזר את הקינואה מעל לשפוך מים רותחים כדי כיסוי ועוד 2 ס"מ להרתיח להנמיך האש ולבשל כ 20 דקות. משו משו בתיאבון. אני חולה על הקינואה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר