טיול ספונטני בצפון - זקוק לעזרתכם כמה שיותר מהר ...

בשבת הקרובה, בספונטיות של הרגע האחרון- אני וחברים רוצים ללכת לטייל בצפון! החלטנו שנלון באחד מהחופים לאורך הכנרת בשישי (אני ישמח אם למישהו תיהיה המלצה ולא יקרה) ובשבת בבוקר לעשות מסלולון קצרצר במים הקרירים של הצפון ולחזור הביתה. הבעיה שאני לא מוצא שום דבר - הפכתי את האינטרנט ומצאתי מלא מלא מסלולים אז או ארוכים מדי או בלי מים- או שכרוכה בתשלום של שמורות טבע (כגון, בניאס). הגעתי לאיזשהו אתר: http://www.nayadim.co.il שבו כל ההוראות בטיחות של המסלולים עם מים זה שאסור להיכנס מחשש לסכנת טביעה! אנחנו כולה רוצים לתור את ארצנו היפה בימים יפים שכאלה. אזדקק לעזרתכם והמלצותיכם. אוהב אותכם משה

שלום משה.

לינה: לא הבנתי את אתה מתכוון למלון או על החוף. אצא מהנחה שעל החוף: הכנרת מלאה בחופים ללינה. במיוחד בצד המזרחי. בעמוד הקודם יש דיון על החופים איזה מהם יותר שווה ופחות רועש נדמה לי שחוף כורסי. אפשר לעבור בין החופים, להציץ ואז להחליט. טיול קצר עם מים ובלי לשלם: גם כאן לא חסר אבל היות ואתם ישנים ליד הכנרת אמליץ על שלושה קרובים: 1. הג'ילבון ברמת הגולן. 2. נחל זויתן ברמת הגולן. 3. ממש צמוד לכנרת - הזאכי - הליכה בתוך המים. 4. גם צמוד לכנרת - בריכת המשושים. 5. נקודה מימית כיפית וקפואה - בריכת אל עלמין. 6. עין תינא (זה כבר קצת יותר צפון) 7. הליכה רגלית לשישוך לאורך הירדן ההררי. אמרתי שלושה והגעתי לשבעה (:

אני יציל אותך

קודם כול לא חובה לישון בחןף מסודר ואם כן רובם אותו מחיר לגבי מסלול הזכי יתאים כשעתיים הליכה במים יש לקחת מצופים לילדים ויש לדעת לשחות הזכי נמצא בצפון מזרח הכביש שסובב את הכנרת תהנו

שלום משה.

לינה: לא הבנתי את אתה מתכוון למלון או על החוף. אצא מהנחה שעל החוף: הכנרת מלאה בחופים ללינה. במיוחד בצד המזרחי. בעמוד הקודם יש דיון על החופים איזה מהם יותר שווה ופחות רועש נדמה לי שחוף כורסי. אפשר לעבור בין החופים, להציץ ואז להחליט. טיול קצר עם מים ובלי לשלם: גם כאן לא חסר אבל היות ואתם ישנים ליד הכנרת אמליץ על שלושה קרובים: 1. הג'ילבון ברמת הגולן. 2. נחל זויתן ברמת הגולן. 3. ממש צמוד לכנרת - הזאכי - הליכה בתוך המים. 4. גם צמוד לכנרת - בריכת המשושים. 5. נקודה מימית כיפית וקפואה - בריכת אל עלמין. 6. עין תינא (זה כבר קצת יותר צפון) 7. הליכה רגלית לשישוך לאורך הירדן ההררי. אמרתי שלושה והגעתי לשבעה (:

ממש ממש תודה ! אם אצטרך פרטים נוספים אני אדע לאן להגיע ...

בקשר לזכי - אני מכיר את המסלול כולו מים - עד שמצאתי פרטנרים לטיול סוף סוף הם עושים פוזות - הם רוצים לנוח! יענו מסלול כזה קצר - השתכשכות וחזרה ... מה אתה אומר על נחל בצת ? עין תינא היה אצלי בתכנון מהתחלה עוד לפני ששאלתי חשבתי עליו - אבל רציתי לשמוע על עוד מקומות תודה לך!

נחל בצת

מעולה אבל יותר רחוק מהכנרת וגם לפי דעתי יותר קשה פיזית בגלל הירידה בהתחלה והעליה המיגעת שיש בסופו אבל המסלול עצמו בהחלט כיף. אם אתם מוכנים לשלם קצת - לכו לפארק הירדן (אגב, משש בערב הוא חינם)
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיולים בארץ
בחר
בחר