רכיבה על חמורים

מחפשת אתרים לרכיבה על חמורים. אם אפשר גם מספרי טלפון ו/או אתרי אינטרנט. תודה רונית

יש אחד מצויין במושב ארבל- מעל הכנרת

יוון

היי עידית. אני מארבל והמסלולים עכשיו הם באמת נהדרים, אבל הסיבה לדואר זה: כאילו משהו מלשכת התיירות היוונית מפגיז את האתר שלך בטונות של פירסומת סמויה או לא סמויה,על כרתים ושאר איי יוון.האיים מדהימים נכון היינו שם אבל.....חאלס נימאס. חוץ מיזה שיהיה לך חג עצמאות שמחחחחחח.

יוון

על מה אתה מדבר? אני גולשת בפורום קבוע ולא ראיתי שום פרסומת סמויה או גלויה על איי יוון. אמנם ראיתי שטויות, אך לאו דוקא על יוון!

יוון

על מה אתה מדבר? אני גולשת בפורום קבוע ולא ראיתי שום פרסומת סמויה או גלויה על איי יוון. אמנם ראיתי שטויות, אך לאו דוקא על יוון!

על ראש ה...

על ראש הג... בוער הכובע. אל תתחכם טמבל. או שמע עיוור טמבל.

כמה פרטים על אלי הנודניק!

אלי, נציג לשכת התיירות היוונית, מציף את הפורום כבר כמה שנים בשמות וכינויים שונים. הוא לא מפסיק והגרוע מכל- במקום לספק המלצות, תמונות ומידע בעל ערך, הוא משחרר לאויר העולם משפטים כמו "כרתים המקום היפה בעולם", למה? איזה מלון? איפה לטייל? מה לראות? וכו? יוק. אין. אף פעם. אני לא יודת האם המקרים האחרונים קשורים אליו ואם לא- התנצלותי שלוחה מראש, אבל אם כן- אלי, בבקשה עזוב אותנו לנפשנו, או התמקד במענה ענייני לשאלות! חג שמח.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיולים בארץ
בחר
בחר