לאן עדיף ומתי פראג/בודפשט?

אני רוצה לנסוע לדיל זול ומתלבט בין פראג לבודפשט אני לא מתכוון לבקר בכל אתר ואתר לכן לא חשוב מזג האויר כל כך השיקולים שמנחים אותי או שעומדים בבסיס ההתלבטות האם עדיף אמצע שבוע /סוף שבוע מבחינת היצע הפעילות המקומית אני בן 27 רוצה לאכול טוב לבלות להמר קצת ולטייל ברמת מאקרו אודה להמלצותיכם כל מידע יתקבל בברכה

פראג,פראג..

יותר מעניינת,הארמונות,המרכז והרחובות,החנויות,בתי הקפה הקטנים,שמור על הארנק....וכל אותם תצפיות מחוץ לעיר.הקטע היהודי מרשים מאד אפילו שאני לא כל כך חסיד גדול.בית הקברות עם אותם מצבות מעלות ירוקת,מעניין.בתי הקזינו בכלל לא מרשימים ןמפלס הדולרים ירד בהדרגה .עני חושב שהתקופה הטובה היא בסביבות אפריל דווקא ויש כבר אווירת אביב בשדרות ובגנים.אל תאכל במסעדות שמזמינים אותך מהרחוב ,זה המוקש הגדול שיש.

פראג או בודפשט-התלבטות

אישית, פראג נראת לי יותר אטרקטיבית-אבל זה עבורי ולא עבורך. שנית-אוכל טוב יותר יש בבודפשט מעבר לכל ספק (האוכל הצ'כי הוא לא משהו משהו, אם כי אפשר להסתדר לא רע). קזינו-למיטב ידיעתי בבודפשט פועלים שני בתי קזינו מכובדים(ג'קט,נעלים הגונות עניבה ודרכון חובה). אבל- בקשר לבילוי-פראג עיר עם הרבה יותר צעירים, תוססת, יש רחובות שמזכירה אפילו את אמסטרדם עם המסוממים על הריצפה. יש בה מועדונים ופאבים ובירה . וחוץ מזה-אומרים על הנשים הצ'כיות שהן הכי יפות בעולם. לך תבדוק.

פראג בודפשט

היי 2 הבירות יפות ( בבודפשט טרם החתמתי כרטיס ) . ממליץ בכל לשון לנסוע לאמצע שבוע כדי למצות את הבירה . הטיסות לפראג הינן בד'כ מוקדם בבוקר וחוזרים מאוחר בלילה כך שמדובר ב - 5 ימים מלאים ויש איפה לנצל אותם . לגבי חומר על פראג .... פרסמתי פה ובתפוז תוכל לבדוק ואולי לדלות איזה טיפ . נסיעה טובה

פראג או בודפשט-התלבטות

אישית, פראג נראת לי יותר אטרקטיבית-אבל זה עבורי ולא עבורך. שנית-אוכל טוב יותר יש בבודפשט מעבר לכל ספק (האוכל הצ'כי הוא לא משהו משהו, אם כי אפשר להסתדר לא רע). קזינו-למיטב ידיעתי בבודפשט פועלים שני בתי קזינו מכובדים(ג'קט,נעלים הגונות עניבה ודרכון חובה). אבל- בקשר לבילוי-פראג עיר עם הרבה יותר צעירים, תוססת, יש רחובות שמזכירה אפילו את אמסטרדם עם המסוממים על הריצפה. יש בה מועדונים ופאבים ובירה . וחוץ מזה-אומרים על הנשים הצ'כיות שהן הכי יפות בעולם. לך תבדוק.

אוכל ונשים

היי יונית ממש ממש חולק עלייך !!! נשים צכיות ? לא הייתי מגדיר כמשאת נפשנו ולגבי האוכל ? אחלה אוכל בפראג ..... אכלתי ארוחה אחת טיפוסית כולל כופתאות ואת שאר הארוחות ביליתי במסעדה אינדונזית ( באזור המצודה ) ובמסעדה מכסיקנית מדהימה באיכותה ועיצובה . אבל אחרי כל ההשמצות וחילוקי הדעות ....... בתי הקפה בפראג ( וגם קארלובי ווארי מעולים ממש פינות קסם . והעוגות ????..... לא לחובבי הדיאטות

אני אורי פרייליכמן אדיב החמוד :)

אני אורי פרייליכמן אדיב החמוד :)

אני אורי פרייליכמן אדיב הנסיך :)

ברור שבודפשט, ואם כבר בודפשט מומלץ בחום להנכס לאתר של כל האטרקציות בבודפשט יש שם המון המון מידע לפי איזורים.
למשל על כיכר הגיבורים בבודפשט או על טיול בבודפשט עם ילדים

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיולים בארץ
בחר
בחר