טיול קצת שונה... טיסה מרהיבה בשמי הארץ במטוס פרטי!!!

אני שמח לשתף אתכם בחוויה מדהימה שעברתי בשבוע שעבר. אשתי,שתחייה, שברה את הראש מה לקנות לי ליום ההולדת וכחובב טיולים וטבע היא אכן הצליחה להפתיע אותי בגדול... נפגשנו בשדה דב עם טייס מדהים מחברת "אהבה בשחקים"- שרותי תעופה (ואני מרשה לעצמי לפרסם את שמם ללא ידיעתם כי באמת מגיע להם...) כשאני מופתע לגמרי ולא יודע עדיין מה מצפה לי. במקום המתין לנו מטוס פרטי (רק אשתי, אני... והטייס) ודקות מעטות לאחר מכן כבר היינו מעל שמי ת"א, לכיוון הטיילת, יפו כשפנינו דרומה. כשהשקיעה ברקע, יין ושוקולדים משובחים מוגשים לנו בסלסלה מרהיבה אנחנו יושבים מחובקים ובנוסף הכל מתועד במצלמת וידאו כשאת הקלטת קיבלנו כמתנה בתום הטיסה. מה אגיד לכם המדינה נראית יפה מלמעלה... שוכחים מהצרות...רומנטיקה אמיתית...למי שחוגג או מחפש לצאת מהשיגרה... גם המחיר לגמרי לא יקר (את זה גיליתי כשגלשתי באתר שלהם) פחות מ- 600 ש"ח לזוג!!! מומלץ בחום רב!!! גם לנו חובבי הטבע מגיע לנסות משהו שונה... תהנו www.skylove.co.il

וואו נשמע מרתק! תודה רבה על ההמלצה, אעפ"י שהייתי שמח יותר לו הייתה מתאפשרת לי קניית מטוס פרטי וכך לנפוש כמה שארצה מתי שארצה עם בת זוגתי, שתחיה, כמובן :) תודה על השיתוף איש יקר.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיולים בארץ
בחר
בחר