אחרי 5 ימים בטוסקנה אני מגיע בסוף אוקטובר ל- 3 ימים לרומא. מבקש המלצות כולל מלון.

3 ימים ברומא

יום 1- סיור ככרות: מזרקת המשאלות, ככר ברבריני, המדרגות הספרדיות, דרך המדרגות לעלות ל Viale Trinita Del Monti , ללכת צפונה (תצפית יפה על מערב רומא), לרדת דרך סנטה מריה דל פופולו לככר פופולו ולבקר בה ובכנסיות סביבתה, משם לחתוך דרום מערבה לאורך הנהר עד גשר אומברטו ולצפות על היכל המשפט. מהגשר דרום מזרחה לפיאצה נאבונה והפנתיאון. יום 2- מפיאצה ונציה דרך הפורום הרומאי לקולוסיאום, פסל משה בכנסיית "סן פיטרו בשלשלאות. (לברר שעות פתיחה- סגור בצהריים), והרובע היהודי ובית הכנסת. יום 3- מוזיאון הוותיקן בבוקר (מומלץ לקחת את הסיור הקצר באנגלית). לא לוותר כמובן על הקפלה הסיסטינית! אח"כ - ככר סן פייטרו, כנסית סן פייטרו והגן. ברומא התנהג כרומאי (סתאאם): משמע ללכת המון ברגל. מעייף אבל שווה. המלון שאנחנו היינו: אנגלו אמריקנו בככר ברבריני. לא זול, חדרים קטנים, ארוחת בקר סבירה אבל קרוב ברגל לאזור הפיאצות ולכל קווי האוטובוסים.

מלון ברומא

ירון, לפני מספר שנים שהינו במלון באזור ככר ונציה. היה נוח מאוד מבחינת הליכ לכל המקומות ההיסטוריים בעיר. הצעת הטיול שקיבלת לכל יום היא טובה ועושה שכל מבחינת ביצוע. המלון ששהינו בו הושג דרך סוכן נסיעות, המלון היה משופץ ומחודש מודרני לחלוטין. שם: Castellino hotel לא הצלחתי למצוא את האתר שלו אך הגעתי לשם מלון דומה, שווה לבדוק לפי מיקום בכתובת שאציין לך בהשואה לפירוט הרחוב -- כאמור - המלון נמצא בפיאצה ונציה. שם המלון שראיתי באינטרנט: castellino palio bianco hotel והכתובת שרשומה: via ceasare battisit 133 , Roma אם תצליח לאתר אותו נראה וזכור לי שהמחירים היו בהחלט סבירים.

מלון קאסטלינו - רומא

ירון - חיפשתי ומצאתי. המלון כפי שציינתי ברישום. כך הוא נקרא. מלון קסטלינו פאליו ביאנקו הוטל. מצאתי אותו דרך חיפוש מלונות של אתר - נטרוול (ישראלי), לעיר רומא. סדר את החיפוש לפי ABC ואז באות C תמצא בקלות. להחלטתך. ממליץ לך להשוות מחירים, אך מלון זה בהחלט סביר מבחינת מיקום.

מוזיאון הותיקן - רומא

אחד הנקודות היפות ליראות ברומא, ממש מומלץ לכל גיל.

אני לקחתי את הילדים שלי איתי, וכשהגענו למוזיאון הותיקן חיכו לנו מדריכים והסבירו לנו הכל המקום והראו לנו המון אטרקציות אחרות.

ממליצה בחום לעשות סיור כזה כשאתה מגיע לרומא.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיולים בארץ
בחר
בחר