מזרן מתנפח זוגי

רציתי לתת המלצה על מזרן מתנפח. אני אישית תמיד סבלתי מכך שקשה לי לישון באוהל על שטח מסולע בטבע..

מזרן מתנפח ממש משדרג את השינה וגם לא עולה הרבה באופן מפתיע

לייק

שימו לב שיש הרבה סוגים של מזרונים מתנפחים. יש מזרון מתנפח אשר תוך מספר דקות והופך למיטה רכה ונוחה לשינה, והניפוח נעשה ע"י משאבה ידנית או חשמלית. פתרון מושלם לטיולי קמפינג ומחנאות כמזרון שטח, באוהלים, וכן לשימוש בבית כמזרון רגיל או כמיטה נוספת בבית לאורחים.  בנוסף, הוא קל לקיפול ולאחסון.

מזרון מתנפח לטיול

רביעי שמח אנשים

מגיע לי הרבה מזל טוב. בשעה טובה החלטתי שאני עוזב את הדירה השכורה וקונה אחת! אז נכון שההורים אמורים לתת לי את רוב הסכום, אבל עדיין זה לא אומר שאני מתכוון לקחת את הדירה הראשונה שאני רואה. אז ראיתי כמה דירות, ואחת מהן במיקום ממש מעולה. לעומת זאת, הנכס במצב מאוד מוזנח. המטבח הרוס, הקירות שחורים, המרצפות שבורות. ככה שמצפה לי הרבה עבודה בחודשים הראשונים. מסתבר שנשארים בדירה כמה רהיטים בסלון, אבל מה שאני צריך באמת זה רהיטים לחדר המיטות. מישהו יודע איפה אפשר להשיג מזרון זוגי בעלות נמוכה?

תודה מראש

דורון

שלום לכולם,

רציתי לתת 2 המלצות:

המלצה אחת היא על תיק מתקפל לגג הרכב של חברת צ'ימיגג. התיק מגיע במגוון גדלים ונפחים והוא מתאים לכל סוגי הרכב. פשוט נדהמתי מכמות הציוד שנכנסת בו ופותרת את בעית האחסון בבגאז', בעיקר כשמדובר בטיול משפחתי..

ההמלצה השניה היא על מזרון איכותי, גם כן של חברת צ'ימיגג. המזרון ניתן לגלגול עם רצועות סגירה מיוחדות, כך שהוא חוסך מקום ללא צורך בניפוח והוא ארוך ונוח במיוחד לשינה. נהניתי ואני ממליצה גם לכם לנסות ולבקר באתר שלהם

www.chimigag.com

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיולים בארץ
בחר
בחר