צריכה המלצה למלון טוב לזוג

אני מפתיעה את בעלי ליום ההולדת שלו בנופש בארץ..וצימר כבר הלכנו כמה פעמים ואני לא רוצה שזה יהיה נופש בחו"ל...אשמח להמלצה למלון טוב ואיכותי כאן בארץ שמתאים לנופש קצר

סעו לצפון

אני ממליצה לכם לנסוע צפונה, הכל ירוק עכשיו ופורח בזכות הגשם שירד ויורד וזה פשוט תענוג. בחיפה יש את מלון יערות הכרמל שהוא משהו מיוחד, אומנם הייתי שם כבר לפני יותר משנה אבל אני זוכרת שהיה מדהים.

תודה..בסוף בחרנו בבראשית והיה מעולה

הזמנו דרך הדקה ה 90 נופש וניצלנו אפילו את ההנחה ממזרחי. היה מפנק

צריכה המלצה למלון טוב לזוג

אני מפתיעה את בעלי ליום ההולדת שלו בנופש בארץ..וצימר כבר הלכנו כמה פעמים ואני לא רוצה שזה יהיה נופש בחו"ל...אשמח להמלצה למלון טוב ואיכותי כאן בארץ שמתאים לנופש קצר

חופשה בצפון

ישנם מבחר מלונות בוטיק בצפון לאירוח מושלם . תלוי היכן אתם מעוניינים , אבל קיימים מבחר של מלונות מפנקים ביותר.

הפתעה ובה מסתתרת חופשה רומנטית זה אכן רומנטי במיוחד... כמעט בכל מלון או צימר ניתן לשהות גם לתקופה קצרה של סופ"ש, הכל בהתאם לרצונות שלך. עכשיו, כשהצפון כולו ירוק, וכל הנחלים זורמים במלואם, תוכלו לחוות חופשה נהדרת ומרגשת. יש משהו בעוצמת הטבע שמרגש בצורה שאין דומה לה. הייתי מציעה לכם לבחור צימרים יוקרתיים בצפון ולא להתפשר על מקום סטנדרטי. אם כבר הפתעה, אז עד הסוף:)  שיהיה בהצלחה!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיולים בארץ
בחר
בחר