צריכה המלצה לטיול!!! דחווףףף:)

היי כולם, יצאה קצת השמש וממש בא לי לעשות איזה טיול קצר עוד היום... אם יש לכם רעיונות למסלולים ( לא קשים מדי פיזית!) אני מעדיפה באיזור ים המלח כי לא יצא לי לטייל שם בעבר, ואם אתם מכירים מסעדה טובה שתשתלב גם לאורך היום אשמח אם תמליצו שבת שלוםםם

סופ"ש בים המלח

אני לא יודע אם זה עדיין רלוונטי לך. בכל אופן, אני מצאתי כאן מלון בים המלח בחנוכה לי ולחברה שלי בסופ"ש. זה כולל ספא ובטח נשלב בין טיול ללהירגע קצת. מגיע לנו

http://www.wesell.co.il/click/W1lh90wbqFx7vbB/GKFgla0PhsuKzfD/TsW1lh90wbqFx7vbBtS

כדי לנסות חברה שמבינה בטיולים מאורגנים מחירים מצוינים

טיולים

יש לי ספר, "מדריך מפה" לטיולים חינם בארץ. ממש נחמד, יש שם המלצות על כל מני מקומות לטיול ומסלולי הליכה לפי קושי ונגישות לנכים או ילדים. יש שם המון רעיונות לטיולים

צריכה המלצה לטיול!!! דחווףףף:)

היי כולם, יצאה קצת השמש וממש בא לי לעשות איזה טיול קצר עוד היום... אם יש לכם רעיונות למסלולים ( לא קשים מדי פיזית!) אני מעדיפה באיזור ים המלח כי לא יצא לי לטייל שם בעבר, ואם אתם מכירים מסעדה טובה שתשתלב גם לאורך היום אשמח אם תמליצו שבת שלוםםם

תנסי את מסלול נחל צין

את יכולה לנסות את מסלול נחל צין - הוא נמצא בגן לאומי עין עובדת, ממש קרוב לשדה בוקר ולקבר בן גוריון. מסלול ההליכה מקסים ולא קשה! בערך שעתיים.. ואפשר להכנס לבריכות. תהני!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיולים בארץ
בחר
בחר