עין זיוון - קטיף דובדבנים - חוויה גרועה מאוד - לא מומלץ!!!!

חוויה ממש גרועה - ממליץ לא להגיע, הגענו כל המשפחה והילדים עם המון שמחה ויצאנו בעצב ובבכי של הילדים, לא רק שהמחיר כניסה היה גבוהה והחוויה ממש לא נעימה, גם הצליחו קבוצה של שומרים (ג'ברים) בקטיף לחטוף מהילדים את שקיות הדובדבנים, בחוצפה שלא תתואר...........כלל המבלים באתר היו ממש המומים והייתה תחושה של אכזבה גדולה מאוד - ממליצים לא ללכת, במיוחד אחרי שהגענו לאחר נסיעה מייגעת.

עין זיוון קטיף דובדבנים -לא מומלץ לאף אחד ממש חוויה גרועה

בוסתן הגולן -לא מומלץ

תןדה אביבית תודה למפיץ ההודעה הקודמת , תודה שהשארתם אותי בבית ביום או בשבוע הבא . ודאי שלא הייתי רוצה לאכזב את משפחתי . מקווה שאנשים רבים ידירו רגליהם משם עד סוף העונה . סוף ספטמבר . שילמדו דרך הכיס איך להתנהג .

עין זיוון - קטיף דובדבנים - חוויה גרועה מאוד - לא מומלץ!!!!

חוויה ממש גרועה - ממליץ לא להגיע, הגענו כל המשפחה והילדים עם המון שמחה ויצאנו בעצב ובבכי של הילדים, לא רק שהמחיר כניסה היה גבוהה והחוויה ממש לא נעימה, גם הצליחו קבוצה של שומרים (ג'ברים) בקטיף לחטוף מהילדים את שקיות הדובדבנים, בחוצפה שלא תתואר...........כלל המבלים באתר היו ממש המומים והייתה תחושה של אכזבה גדולה מאוד - ממליצים לא ללכת, במיוחד אחרי שהגענו לאחר נסיעה מייגעת.

הייתי לפני שבוע ונהניתי

משהו מריח לא טוב בהכפשה הזו, גם בתפוז

כנראה משהו מסריח בתגובה שלך עם בדקת גם בתפוז

ישנם 11 איש + קבוצה נוספת שיעידו שהייתה חוויה גרועה ביותר, על אף שהינני מזמין אותך להיכנס לראות את התמונות שצילמתי מהמקום ב- Facebook שמי moshe edri תראה תמונות של משפחה מחייכת ובנותיי נהנות. אך החוויה בקטיף עצמו, בעקבות בכי הבנות מחטיפת שקיות איסוף הדובדבנים היו חוויה ביתי נשכחת כאשר ילדה בת 4 ולא חמור גדול (עובד המקום) שואלת למה לחטוף הוא לא יכול להסביר מדוע לקחת את השקית, אתה נישמע כמו עובד המקום, מאוד מאוד מסריח
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיולים בארץ
בחר
בחר