טיול בארץ - גיבוש לבנות

אנחנו חבורה של בנות שחלקן לפני גיוס. יש למישהו רעיון לטיול מגניב שאפשר לעשות בארץ עם שינה באוהלים ורצויי שיהיה ליד מים...

מקום ליד מים עבור הבנות

שלום לבנות המתגבשות מצויין באופן כללי הרעיון להתגבש טרם הגיוס . האתר האידיאלי להקמת אוהלים ליד מים ? כמובן באצבע הגליל . מאחר ואיני רוצה שמטרידנים ידעו היכן תתמקמו ... אז רשמי המייל.. וכתבי לי eladelrom@walla.co.il זה עולה כמה שקלונים... ממש זול {תתחלקו בעלות שבמילא לא גבוהה } ודי נקי שם . שרותים ומקלחות ... רכב יש ? אתכנן עבורכן אתרי בילוי . בינתיים סוף שבוע נעים . אלעד מנצרת עילית

עמק החולה

החבר'ה שלי נוסעים הרבה בחופשות מהצבא לצפון (איזור עמק החולה) ואנחנו עושים שם קמפינג ליד נחל חרמון (הבניאס). יש המון מקומות נחמדים, פשוט צריך לנסוע לאורך הנחל ולמצוא זולה פנויה. באמצע שבוע הכל פנוי אבל בסופי שבוע רצוי להגיע בחמישי ואז עוד יש מקום...

תגובה למימיקול

בוקר טוב מימי קול.. אכן זה האיזור הטוב ביותר אבל היכן סאן שיין 94 .? אם היא לא חוזרת לפורום עם פידבק עבורנו , כיצד נדע אם היא קראה את ההמלצות שלנו והתגובות . זה מאבד את האפקטיביות . אני בעבר קבלתי תגובות מהפונים לפורום . חלק שלחו תודות למייל האישי וחלק ענו בפורום , והמתעמקים למיניהם גם התקשרו אלי...לבירור פרטים.. אמצעי הגעה , בתחבורה ציבורית וכן הלאה . אוכל , היגיינה במקום ? שירותים מקלחות והאם יש יתושים או זבובים . חלק שאלו על סופרמרקט קרוב ? בסוף נסעו לפארק הירדן. טיולו במג'רסה . {גם אני } וקניות משותפות ערכו במכולת בחד נס. עומר אונגר מפתח תקווה עם שישה מחבריו . עובדה . הם ענו לי בפורום שנהנו והיה מעולה . הרי כל מי שמספק מידע אמין וממוקד בנדיבות ואדיבות היה רוצה לקבל תגובה מהמטייל הפוטנציאלי .
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיולים בארץ
בחר
בחר