טיולים בארץ בכייף

שלום אני גבר בן 37 קייצים,שמחפש לטייל בארץ בשבתות, עם אישה לטיולים בכייף,נופים,מרחבים אתרים וכוליי, למשל אני בעוד כשלוש שעות מניע את הרכב מהעבודה ונוסע לבניאס ,סתם בשביל לשתות קפה,על הדרך גם לטייל,אני יודע שזה נשמע מוזר לשתות קפה למעלה,אבל בשביל הטיול ,שווה את זה,נופים,אויר

כל הכבוד לאוהב הארץ...מהיכן אתה ממריא לבניאס ?

טיול בארץ בשבתות

האם אתה מחפש אך ורק לטייל בארץ? אני בת 50 מתאים לי לטייל בארץ בשבתות,

כל הכבוד לאוהב הארץ...מהיכן אתה ממריא לבניאס ?

שניפגש לקפה ותראי מי אני?

שלחתי לך למייל תמונה

והיכן הוא ינחת ליד הבניאס ?

שלום רוני ב . שמעתי שישנו משברון עיסקי בנוגע להפעלת המנחת ליד קיבוץ הגושרים . אז שינחת .. במחניים . ויש לו הרבה מקומות באיזור להיות עם האשה . שלא יבנה רק על שבתות . יש מצב לשבוע מלא פלןס . שיגיע בחמישי ויעזוב במוצאי שבת שאחרי.. שבוע ויומיים . לינה . כמובן בקיבוץ הגושרים . אני מקווה שהוא קורא את התגובות שלנו .

שלום פאני

כן אני קורא את ההודעות, אבל מפיך נשמע ככוונה מסויימת,אז לא זה רק טיול,רוצה להצטרף?

הטיול בצפון

שלום ריי סליחה על ההטעייה בשם המשתמש שלי אבל... לא הייתי בבית וכתבתי דרך חשבון אינטרנט של קרובת משפחה . אני גבר . ההגדרה הנכונה שלי,נזכרתי בה מאוחר מדי וכתבתי בהודעות האחרות {באנגלית } אלעד אלרום . אז בכל זאת אל תתיאש ובנה לך ביסודיות רבה תכנית מסודרת ומורכבת לטיול בן 9 ימים נטו.. עם מי שתחפוץ . תגדיר לזוגתך המזדמנת מה יעדי הטיול ותדע לתמרן...אולי היא תאהב את חצר תל חי ואת בית אוסישקין ? ןטיול קיץ בחרמון כן כן יש דבר כזה . ואפילו מוצלח יותר מסתם סקי בחורף . בעצם בתקופה ארוכה של 9ימי בילוי אל תשכח לכלול את מרכז הגליל , סביבת צפת וראש פינה ותגיע גם למערב . לראש הנקרה .וסביבת אכזיב . בהצלחה איש . עשה חיים .

שלום אלעד

מאיפה כל הידע הזה אני מבין שאתה מטייל המון,יפה באמת ,בכל מקרה השבת נסעתי לפארק גמלא ,דרך פצצה,מרחבים והנשרים סוף,היה שווה להגיע,גם חברים מהעבודה מספרים לי בריכת רם,החלטתי השבת הזאת אני בבריכת רם,אני חייב לראות על מה כולם מדברים,אגב תודה על המסלול,ריי
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיולים בארץ
בחר
בחר