טיולים

טיולים

אנחנו מעוניינים להצטרך מחר לטיול משפחות נחמד ברדיוס הקרוב תודה

טיול משפחה של אשר

אשר שלום אולי תציין היכן אתה גר . בלי הנתון הזה לעולם לא ניתן לדעת מה הרדיוס הרצוי לטיול . כמה אנשים אתם ? . מה היכולת לתנועה בשטח ?{לא מפונקים } בני כמה הילדים ? תכניס פרטים . אולי מישהו יהנדס לך טיול מעכשיו למחר .

טיול למחר

היי ותודה על ההערה. אנחנו גרים בחולון יש לנו 2 ילדים בני 5 ו 9 תודה

טיול למחר

יש לנו רכב ואנחנו מעדיפים מסלול קל

טיול משפחתי לאשר

אשר שלום ההצעות הן אלה : גני יהושע תל אביב טיילת לאורכו של הירקון פארק לאומי ברמת גן קרוב לסאפארי תל אפק ליד ראש העין . אפולוניה ליד הרצליה . ממש על חוף הים . לדעתי הכל קל ומהנה יחסית . בילוי נעים .

המשך הערה לאשר

אשר , השתדלתי לא להרחיק אותך מהרדיוס הסביר לדעתי . הייתי מאוד שמח לשדרג את הבילוי המשפחתי שלך לדיונה הגדולה באשדוד . ליד אשדוד דרום . הנאה מובטחת לילדים . וקצת דרומה זה פארק ניצנים . הייתי באיזור ב ב17 מאי 2000 . סביבת פארק ניצנים מומלצת בספר שפירסמה עיתונאית אלישבע זלצר . כנס לגוגל ובדוק תוצאות חיפוש מוגדרות שקועות לצרכי המשפחה .

שכחתי אות ל '

אשר המילה הנכונה קולעות

טיול למחר

היי ותודה על ההערה. אנחנו גרים בחולון יש לנו 2 ילדים בני 5 ו 9 תודה

לאשר

במסלול של הקייזר וילהלם לירושלים ותתחילו במקווה ישראל היכן שהוא פגש את הרצל ומשם תתחברו לכביש ירושלים.בדרך יש את שער הגיא,לא שנשארו הרבה משוריינים על אם הדרך. אם אתם מגיעים לישוב נחמד בשם הר אדר(פונים לאבו גוש יוצאים ממנה לכיוון קרית ענבים וממשיכים ישר רוב הזמן) הרי שבפאתי היישוב נמצאת גבעתת הרדאר ששם התנהל קרב חשוב במלחמת השחרור

טיול משפחתי לאשר

אשר שלום ההצעות הן אלה : גני יהושע תל אביב טיילת לאורכו של הירקון פארק לאומי ברמת גן קרוב לסאפארי תל אפק ליד ראש העין . אפולוניה ליד הרצליה . ממש על חוף הים . לדעתי הכל קל ומהנה יחסית . בילוי נעים .

טיולים במרכז

תודה על ההצעות. אני מעונין גם בעוד משפחות שאוכל להצטרף אליהן, ולא אכפת לי טיפה להתרחק מהרדיוס אם מתכננים עם עוד כמה משפחות בכיף.....

לאשר

במסלול של הקייזר וילהלם לירושלים ותתחילו במקווה ישראל היכן שהוא פגש את הרצל ומשם תתחברו לכביש ירושלים.בדרך יש את שער הגיא,לא שנשארו הרבה משוריינים על אם הדרך. אם אתם מגיעים לישוב נחמד בשם הר אדר(פונים לאבו גוש יוצאים ממנה לכיוון קרית ענבים וממשיכים ישר רוב הזמן) הרי שבפאתי היישוב נמצאת גבעתת הרדאר ששם התנהל קרב חשוב במלחמת השחרור

ליונה

תודה לך על ההצעה. אנחנו מעוניינים בעיקר להצטרף למשפחות בשביל החברותא, ולא אכפת לנו טיפה להתרחק גם קצת מרדיוס המרכז. אם אתם טיילנים לא אכפת לנו להצטרף אליכם אם אתם מתכננים משהו

שכחתי אות ל '

אשר המילה הנכונה קולעות

את/ה מבלבל/ת...פאני או אלעד...מי את/ה...

האיש/ה בעל/ת 1000 הפרצופים...סתאאאאאאם... את/ה יודע/ת שאני מחבב אותך...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיולים בארץ
בחר
בחר