פקקים בדרכים בפסח

שלום לכולם לפי מיטב ידיעתי , הופיעה בפורום לפני כשעה הודעה יצירתית ומועילה לטובת חתך רחב באוכלוסיה ההודעה נמחקה לצערי . מי שלא הספיק לקרוא . הפסיד . תודה למי שמחק . התוכן לא מצא חן בעיניכם ? האנונימיות שבחרתי ?

תגובה להודעה על הפקקים בפסח

לגולשים הקבועים במדור שלום מעניין מה תהיה גורלה של הודעה זו ? גם האנשים החפצים כל כך בהופעה בעילום שם יכולים להועיל מאוד במתן ייעוץ לתכנון טיולי נושא ותוכן . אלעד _ אלרום שהוא קרוב משפחתי נתן בומבה של הרצאה . כיצד ניתן להפיק לקחים מהפסח הפקוק בדרכים ולהתייעל בחג הבא בשנה הבאה . בכפוף למגבלות כלכליות שהנטל הכלכלי כמעט מכריע אותם . אז מוחקים הודעה כזו ? נכתב שם שמומלץ לתכנן חופשה כחודש מראש עם לינה בחדרי אירוח במחירים סבירים קרוב ביותר למוקדי הבילוי הנחשבים ביותר בטבע בצפון . כנראה שיותר מזה אין צורך להכביר במילים . התוצאה : הנאה ובילויים למשפחה הממוצעת במגמה של חסכון מבלי לגרוע בקטע של התוכן . לא להחסיר מהילדים ידע על מקומות הסטוריים וחשיפה לפריחת אביב במיטבה

פאני יקרה

לא הצצתי כל היום לפורום כך שמה בדיוק קרה אינני יודעת. ברמת העיקרון מנהל הפורום שהיה(כרגע אין) רק מה שנחשב/ד בעיניו כפרסומת.לפי תיאורך לא כך הדבר אז באמת מעניין למה. ייתכן ומישהו הגיב לך המילים לא נאותות וכאשר מחקו אותו בלית ברירה נמחקו גם דבריך נורא חבל כי נשמע מעניין וכולם פה לא תמיד כותבים בשמם כך שזו לא בעייה נסי שוב והמשיכי לשתף אותנו. אני אשמח ואני סמוכה ובטוחה שכך גם רוב הגולשים של פורום זה

ההודעה שנמחקה

תגובה לגב' יונה ניצן ההודעה שנמחקה לא היתה פרסומת . אגב ממתי אין מנהל לפורום הזה ? ואם יש מנהל זמני , הוא לא הצליח לרדת לסוף דעתו של הכותב ההוא ...ולהבין שהמדובר רק בהמלצה אפקטיבית לעקוף את קשיי הפקקים בפסח הזה שנוצרו בגלל החשיבה היהודית שיצאה לפנסיה מוקדמת . ההורים שרוצים כל כך לרצות את ילדיהם ולטייל או שמא יזמו זאת בעצמם נכשלו בגדול. קרוב ל 25000 מבקרים היו בכל אחד ממוקדי האתרים בחינם ו מעל 15000 באתרים בתשלום . ואיפה פקקי הענק של קילומטרים ? והחזרה דרומה? סבל לנהג ולילדים העייפים . אני חושב שההודעה נמחקה בגלל איזכור האתר "גן גורו " כי יש כאן פרסומת סמויה . אני המלצתי שלשנה הבאה כדאי מאוד להכין שעורים דרך האינטרנט ולאתר דירות נופש או מלונות זולים המתאימים לתקציב ולמטרה של לינה וארוחת בוקר בלבד . במה חטאתי ? לא הזכרתי שמות של מלונות . הצפון הוא רחב ידיים מה שאומר שאין טעם להתמקד באיזור מצומצם אחד . גם המרחקים הקיצוניים ביותר מהכנרת ועד ראש הנקרה אינם אסון קריטי .

פאני יקרה

אני כלל לא האשמתי פשוט ניסיתי לחשוב מה גרם לבעייה.יותר נכון לתהות כי באמת לא כתבת שום דבר שרע בו. לא טוב שאין מנהל לפורום זה נכון.

תגובה ליונה

שלום יונה היה פעם מנהל אלי מרקוביץ . לא השאיר אחריו מחליף . אין כוונה ורצון לפגוע בפורום ובמי שמנהל אותו . שום ביקורת . משהו רע מכל תחום שהוא גם לא כתבתי שם . יש רק רצון לסייע למטיילים ששואלים שאלות . טוב שהחג מגיע לקיצו . ליד ביתי אי -שם בפריפריה ישנה חנות קשת טעמים . לצידה פיצריה . אני חושב שמעתה הם מתחילים לרדד את הבצק . כמובן שהמופלטה והשבקייה לא שייכים להם . אנשי הוודקה והפלמיני . הם לא לובשים גלביות צבעוניות ותרבוש ולא חלה עליהם חובה לארח את דוד לוי מבית שאן .

היי פאני

שותפה לדעתך שיש צורך במנהל.טוב מכל הסיבותאני גם בדרכי למיומונה אצל חברתיברמת השרון.זו חברה שהתיידדנו מפה,מהפורומים.אנחנו חברות ממש טובות והיא לא היחידה.יש גם חברה בנצרת שאנו ממנגלים איתם ומטיילים איתם.הם יושבים בלב הנוף היפה אנחנו מרכזניקים.יש לנו פקקים ונוף קצת פחות.

זהו...אני המנהל כאן...שיהיה שקט...!!!!

סתם משעמם לי...אני בעבודה כעת...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיולים בארץ
בחר
בחר