נחל עיט- דרום רמה"ג

מכיוון שהנחל אינו מסומן, מישהו יודע האם יש סכנה מיוחדת בטיול בו בימים הקרובים ובכלל?

נחל עיט

לי שלום וחג שמח זמן רב אני חושב מה לענות לך ייתכן שאם אין סימון , ישנה סיבה . מהביקור האחרון שלי בקרבת המפל , לא הצלחתי לראות את המפל מפאת שפע הצמחיה . ייתכן שהאנשים שתפקידם.. לסמן את נתיב הטיול ולהגדיר אותו כמורשה ופתוח לטובת הציבור, לא עשו כן כיוון שישנן מגבלות שקשורות כנראה למיקוש ולפגיעה בצמחיה ובחי . מצאי לך אלטרנתיבה קרובה . פשוט נחל דליות , וחיבורו לאיזור גמלא . סעי לראות גם את מפל עורבים ליד היישוב קלע אלון .הייתי במפל עורבים . לכן אני ממליץ עליו . בדקי בגוגל תוצאות לגבי מפל בזלת ודליות. מומלץ לארגן רכב מאסף . אני מבין שאת אולי קצת אקסטרימיסטית . extreme אבל תזהרי גם מנחשים ועקרבים . קחי איתך מים . בכמות גדולה ככל האפשר . 4 ליטר ל4 שעות . שמעת על הפאג'ר הקטן ? כביש 918 בין גדות לגונן ? נקרא גם נחל שוח . לכי לשם . יש את עין ג'לבינה , בריכת הקצינים הסורים באותו איזור , קרוב יותר לגשר הפקק

היי פאני יקרה, את מפל עייט קודם כל שומעים...

ואם מאמצים היטב את העיניים אפשר להבחין ברסס שמפציע בינות לשערות שולמית והצמחיה העבותה. ובכלל מה נשמע... היום ביקרתי עם המשפחה את הצלבנים בתל ארסור...רוח סערה וצמחיה משגעת...מחר בבוקר אני אפקוד את המקום בשנית ואאסוף חומר לסרטון הבא. ליל מימונה שמח ומופלטי...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיולים בארץ
בחר
בחר