ככה סתם ...

ככה סתם ...

ליד הים לינק

יפה מאד....אמנם רק טעימה קטנטונת...אך יש עתיד.....

שלום רוני איזה מודל הקטנוע שלך ? ראיתי כאלו מלא באירופה,גם למכירה

גם לי יש כזה 93

מ ה ? ? ?

קטנוע שורד בגיל כזה ? ואחרי שאצל רוני הוא עובד קשה . וואו .

למה אתה מתפלא זה "הונדה" זה שורד גם שלושים שנה

ומיוצר ברציפות כבר 26 שנה ללא שינוי עד עצם היום הזה,מצורף לך מודל 2005 עם מערכת אאודיו,וניווט לוויני

יעקווווווב............... זה לא סתם הונדה.......זה- SPAZIO ......ובארה"ב - HELIX .......

ובתמונות שאני שירשרתי הדגם נקרא "FUSION "אני משוגעת על הקטנוע הזה

אני מצרפת לכם את הכלי שלי,כמובן שהוא אדום כיאה לבחורה כמוני

מזה? תמיד בזוגות? פוטושופ בטוח

אנחנו פוחדים להסתובב לבד....שלא יגנבו אותנו....

קטנוע ? 30 שנה ?

מעט סוגי רכבים שמתנהגים איתם בעדינות שורדים 30 שנה . אז קטנוע ? רחוב אלנבי 48 תל-אביב כניסה אחורית יש גינה. תעבדו על הגינה לא עלי . סתאאאאם .... יעקב

אלנבי 48 מאחורנית יש גינה....ובכן יעקוב ידידי

מצורפות לך תמונות של חבר קרוב שלי שרוכב על הונדה 32 שנה המודל 1973 הונדה 350 CC ארבעה צילינדר יש לי עוד עשרות דוגמאות התמונות הן מטיול לגוש עציון והרי ירושלים התמונה הנייחת בעין כרם

אופנוע זה אופנוע . אבל קטנוע ?

ידוע שחלק מהאופנועים (כמו חלק מהמכוניות) שורדים עד כדי כניסה לקטגורת האספנות . אבל לא שיארתי בנפשי שגם קטנועים כאלה. בכל מקרה הקטנוע שלך ושל רוני עובדים שעות נוספות בדרכים ארוכות ובירידה לשטח ולרוני יש 96 (9 שנים). כאחד שלא מצוי ברזי הנושא מפליא אותי או יותר נכון מדהים אותי כושר השרידה שלהם . באמת יש לקטנועים הללו 2X2 ? נותר רק לברר מחירי קניה , אחזקה וביטוח . ולשקול ... יעקב

בוקר טוב, 96 זה המודל האחרון שהגיע לארץ......

זו הסיבה העיקרית של הטיפוח..... מנועים של הקטנוע הזה עדיין רצים בדגמים חדישים יותר... כמו ה- JAZZ של הונדה....או...HEXAGON של פיאג'ו. אחת הבעיות הבודדות של ה- CN-250 היא להשיג צמיג קדמי במידה מקורית.....
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיולים בארץ
בחר
בחר