מחפשת טיול

מחפשת טיול

שלום, אני מעוניינת בטיול יומי מאורגן לאזור תל דן, לא למיטיבי לכת. האם מישהו יודע אם ניתן לארגן טיול כזה כשמדובר במטיילת יחידה? תודה.

tel dan

גולשת יקרה שלום אני סמוך ובטוח שניתן לארגן טיול כזה . יש לציין גיל , רשיון נהיגה אם יש יעזור מאוד . יכולת שחייה . לדעתי בחרת במקום היפה ביותר בארץ לטיולי אדם יחיד . צייני בבקשה אם בכוונתך לשהות באיזור יומיים ויותר ואני אתכנן עבורך את הטיול של חייך . התקשרי בהקדם ליועץ הטיולים שלך מהיום ולתמיד : רוני רוזנר . הנייד שלי 0507261441 .אני מתגורר בנצרת-עילית וברשותי חומר המלצות משמעותי עבורך . לילה טוב רוני

אהלן רוני!

אני מארגנת טיול לאזור זה בקרוב.בתור מומחה.....יש לך חומר מענין? או אולי רעיון למתודה לטיול בן יומיים לתל דן והבניאס...

טיול של יומיים

במבליק שלום אשאל אותך את השאלה החשובה והבלתי נמנעת ?יש רכב להגיע ?יש יכולת לשחות בנחלים? אם תשובת שתי השאלות היא כן אז יש לי כמה הצעות לאיזור המבוקש . אגב אין לי אינטרנט .המידע שבידי אגרתי אותו בדרך פרימיטיבית שלא מורידה מהיכולת להינות . אם יש בן זוג אז יש צימרים . שבת שלום ולהתראות . בינתיים קבלתי עדכון מקרוב משפחה שאינו רוצה לשוט בקייאקים .הסיבה : הוא אמור להביא ילד בן 6,והמים קרים מאוד מאוד . כנראה שמדובר בהפשרת שלגים מאוחרת .אני עדיין לא בטלתי את נסיעתי .פשוט לא אקח את בני בן ה-8 וחצי מאותה סיבה . אסע עם בוגרים מעל גיל 18. אם את תושבת הצפון נוכל להיפגש מחר או בכל מועד אחר לדבר על טיולים . מאחל לך שבת שקטה רגועה מקסימה .התקשרי לרוני :0507261441 תודה מראש על שיתוף הפעולה . בידידות עמוקה רוני רוזנר נצרת-עילית

טיול של יומיים

במבליק שלום אשאל אותך את השאלה החשובה והבלתי נמנעת ?יש רכב להגיע ?יש יכולת לשחות בנחלים? אם תשובת שתי השאלות היא כן אז יש לי כמה הצעות לאיזור המבוקש . אגב אין לי אינטרנט .המידע שבידי אגרתי אותו בדרך פרימיטיבית שלא מורידה מהיכולת להינות . אם יש בן זוג אז יש צימרים . שבת שלום ולהתראות . בינתיים קבלתי עדכון מקרוב משפחה שאינו רוצה לשוט בקייאקים .הסיבה : הוא אמור להביא ילד בן 6,והמים קרים מאוד מאוד . כנראה שמדובר בהפשרת שלגים מאוחרת .אני עדיין לא בטלתי את נסיעתי .פשוט לא אקח את בני בן ה-8 וחצי מאותה סיבה . אסע עם בוגרים מעל גיל 18. אם את תושבת הצפון נוכל להיפגש מחר או בכל מועד אחר לדבר על טיולים . מאחל לך שבת שקטה רגועה מקסימה .התקשרי לרוני :0507261441 תודה מראש על שיתוף הפעולה . בידידות עמוקה רוני רוזנר נצרת-עילית
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיולים בארץ
בחר
בחר