מישהו רואה DARK ANGEL בסטאר וורלד?

מ-ד-ה-י-מ-ה!!! מה עוד אפשר להגיד על תוכנית של ג'יימס קמרון??????

אפשר, אפשר

היינו שמחים מאד לקבל פירוט - מי, מו, על מה וגם למה...

פירוט... אוקיי..

התוכנית מתרחשת בשנת 2019 ועוקבת אחרי מקס- נערה בת 19 שברחה בגיל 9 עם עוד 11 ילדים ממתקן צבאי סודי בשם מנטיקור MANTICOR שם יצרו אותה ועוד כמוה במעבדה ע"י שילוב של DNA של חיות ואנשים... למקס יש DNA של חתול... ככה יש לה כח לא כמו לבן אדם רגיל, היא יכולה לראות בחושך לקפוץ גבוה... כל חייה במתקן הצבאי היא עברה אימונים ונחשבה לחיילת לכל דבר חיה עם קבוצת החיילים-ילדים שאיתם גדלה, אחרי שהיא בורחת היא נפרדת מה"אחים" שלה ואיכשהו מגיעה לסיאטל, וושינגטון... גיל 19 כאן מתחילה הסידרה, ארה"ב היא לא מה שהיא היום מכיוון שבשנת 2009 קבוצת טרוריסטים הפעילו פצצה (PULSE) ששיתקה את כל המערכות האלקטרוניות של צפון אמריקה, בלי מחשבים, תיקשורת וכו ארה"ב הפכה למדינת העולם השלישי, שחיתויות בממשלה ובמשטרה.. בקיצור מדינה בצרות! מקס שכל 10 השנים המשיכה לחפש אחרי האחים והאחיות שלה שברחו איתה עובדת בתור שליחת אופניים, וכ"השלמת הכנסה" גונבת כל מיני דברים ומוכרת אותם בשוק השחור. יום אחד היא פורצת לבית של איזה מיליונר צעיר ושם מתחיל כל הסיפור כי הוא מגלה מי היא באמת ומכיוון שיש לו את הכסף והיכולות לעזור לה למצוא את האחים שלה היא מסכימה לעזור לו להילחם בכל מיני שחיתויות... כמו שאתם רואים אני ממש לא עושה צדק לסידרה כזאת מדהימה.. מן הרצוי שתגשו לאתר ותקראו על הסידרה תבינו יותר כי יש מושגים באנגלית שממש אין לי מושג איך לתרגם אותם לעברית...

האמת? עשית חשק לתת לזה צ'אנס...

מישהו רואה DARK ANGEL בסטאר וורלד?

מ-ד-ה-י-מ-ה!!! מה עוד אפשר להגיד על תוכנית של ג'יימס קמרון??????

אני רואה...

וגם מאוד אוהבת :-). אני חושבת שמה שהכי אהבתי בסדרה זו מערכת היחסים הנרקמת בין מקס ולוגן (שמאורסים זה לזה בחיים דרך אגב..). במציאות הסדרה ירדה אחרי 2 עונות בלבד לאחר שרשת פוקס שידרה את העונה השנייה במשבצת השידור של יום שישי בשעה שמונה (או בשמה היותר ידוע בית הקברות הטלוויזיוני שכבר גבה קורבנות בעבר...). באסה...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טלוויזיה
בחר
בחר