הסקופ הגדול של היום

יאיר לפיד נפרד מאישתו, ליהיא, אתם כבר יודעים (כמו כל המדינה). אבל למה... רבים מכם כבר ניחשו - סיפור של בגידה. אבל עם מי? הבחורה שכיכבה בשבוע שעבר במוסף הראץ. כן, בדיוק זו. מרב מיכלי ויאיר לפיד נתפסו "על חם". בקרוב בעיתונים שלכם.

יאיר ומירב???? לא מאמינה שהטעם שלו עד כדי כך התקלקל מאז שהוא עבר לערוץ 2...

משימה

למען הסדר הטוב, מעבר לציפורים שלוחשות לי באוזן כל מה שקשור לטלוויזיה, ולעבודות התחקיר המרגשות ששותפתי ואני מבצעות רק למענכם, הידיעה על לפיד פורסמה באתר "עניין מרכזי". בידיעה לא צוינו שמות הנוגעים בדבר, אולם טרחו להבהיר זאת עם רמזים אנספור. ועכשיו למשימה - ילדים, אתרו כמה שיותר סימנים מרשיעים לגבי זהות ההוללים, מי שיצבור הכי הרבה פרטים מזהים יקבל פרס חסר תועלת.

נו באמת, זה ברור כשמש

לפי הידיעה שצירפת, אי אפשר לטעות בהקשר של המשתתפים בחגיגה: שדרנית רדיו כושלת? הרגלי אכילה מגונים? זה הרי צועק "מרב מיכאלי" (וגם התמונה לא משאירה הרבה מקום לדמיון...) מנחה טלוויזיה יפה נפש שמטיף לחיי משפחה בריאים? מתלבש כמו כפפה על יאיר לפיד (ואני חושב שאפשר לראות אותו גם בתמונה, נמחץ שם למטה מתחת לבולסת)... בקיצור, רבותיי, לא צריך להיות גאון. במה אני זוכה?

רגע.... אתם רוצים להגיד לי שיאיר לפיד ומירב מיכאלי..?

מממה??????? זה נראה לי בדיחה..... מ קורה כאן?

איפה אפשר לראות את התמונה????

ברכותיי ! זכית בהשתתפות של כבוד בסקר היומי החדש שלנו

והיום בסקר חורץ הגורלות - עם איזו דמות טלוויזיונית תרגישו מוגנים לחלוטין מפני כל פגע?... קדימה לסקר -->

הסקופ הגדול של היום

יאיר לפיד נפרד מאישתו, ליהיא, אתם כבר יודעים (כמו כל המדינה). אבל למה... רבים מכם כבר ניחשו - סיפור של בגידה. אבל עם מי? הבחורה שכיכבה בשבוע שעבר במוסף הראץ. כן, בדיוק זו. מרב מיכלי ויאיר לפיד נתפסו "על חם". בקרוב בעיתונים שלכם.

אני מופתע

יאיר לפיד, זה שכה הרחיב בשבח זוגיותו? צבוע, לא?

נראה לי שמי שיינזק יותר מהסיפור זו דווקא מיכאלי

שעשתה רושם רציני ואחראי בכתבה ב"הארץ" ודעת הקהל בארץ בד"כ נוטה לכיוון הגבר ש"טעה", לא?

הסקופ הגדול של היום

יאיר לפיד ומירב מיכאלי

לדעתי שניהם מגעילים בצורה מחרידה הוא בריון נמוך מכוער שתופס מעצמו היא גבר אישה נראית נורא פשוט נורא כל ששניהם מתאימים חבל על אישתו והילדים ... כנראה שהוא לא שווה אותם חזקו ואימצו מירב ויאיר

רגע.... אתם רוצים להגיד לי שיאיר לפיד ומירב מיכאלי..?

מממה??????? זה נראה לי בדיחה..... מ קורה כאן?

אייל כפרה, הכל בסדר?

נראה לי שמי שיינזק יותר מהסיפור זו דווקא מיכאלי

שעשתה רושם רציני ואחראי בכתבה ב"הארץ" ודעת הקהל בארץ בד"כ נוטה לכיוון הגבר ש"טעה", לא?

או שלא?

אני דווקא חושבת שהסיפור הזה דווקא יכול לעזור לה לקבל פוש רציני אצל הציבור. אחרי הכל המצב שלה בקאנטים. עכשיו לפחות היא הוכיחה לנו (או לפחות לעצמה) שלא רק שהיא אינטילגנטית, חכמה ומושלמת, היא גם נחשקת. מי יודע? "במקרה הכינותי מראש"... ?

נו באמת, זה ברור כשמש

לפי הידיעה שצירפת, אי אפשר לטעות בהקשר של המשתתפים בחגיגה: שדרנית רדיו כושלת? הרגלי אכילה מגונים? זה הרי צועק "מרב מיכאלי" (וגם התמונה לא משאירה הרבה מקום לדמיון...) מנחה טלוויזיה יפה נפש שמטיף לחיי משפחה בריאים? מתלבש כמו כפפה על יאיר לפיד (ואני חושב שאפשר לראות אותו גם בתמונה, נמחץ שם למטה מתחת לבולסת)... בקיצור, רבותיי, לא צריך להיות גאון. במה אני זוכה?

לא זו בלבד,

אלא בידיעה מכונה האשה הנבגדת - "שתחיה", אותו כינוי בו משתמש יאיר לפיד כשהוא כותב על אשתו בטור השבועי שלו בעיתון "מעריב".

ברכותיי ! זכית בהשתתפות של כבוד בסקר היומי החדש שלנו

והיום בסקר חורץ הגורלות - עם איזו דמות טלוויזיונית תרגישו מוגנים לחלוטין מפני כל פגע?... קדימה לסקר -->

הצעתי לאשת "מר שריר-יאיר לפיד".תנהלי גם את רומן.מחלבות תנובה בפשיטת רגל!!

לא יאמן לבסוף מחלבות תנובה ניצחו את "סיפור אהבה".קודם כל ברצוני להגיד שלא כל הגברים כך.לא כולם משוויוצים,לא כולם בוגדים. ואני מקווה שאישתו תכניס לו קונטרה בכך שהיא תבגוד בו.לפי מה שראיתי היא דיי שווה. ומירב מיכאלי יכולה להוביל את הטנינטק.למרות שאני חושב שיש לה חזה שלא יביישו את מחלבות תנובה. ייאללה לי..תמצא לך מאהב ...(-:

הסקופ הגדול של היום

שמתם לב איך ש-

האייטם הזה בפורום היה אחד החמים מאז הכניסה המבורכת של שתי המנהלות... כולנו צהובים זה לזה. בכל מקרה אני מוכן לשים כסף שמישהו כבר שם כותרת בסגנון: "יאיר חיפש שינוי". הטפלון קיבל שריטה קלה לא?
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טלוויזיה
בחר
בחר