תוכנית חלל של בית ספר תיכון בטבריה:

באדיבות תום וגנר: שלום לכולם, בעקבות הפגישה עם איתן בן אליהו, עליה נדווח בהרחבה במפגש שייערך עוד שבועיים, הפנה אלי בן אליהו נציגים של ביה"ס יסודי בטבריה. מדובר בביה"ס קהילתי קטן, (120 תלמידים), שמתכוון להחליף את השם לבית הספר ע"ש אילן רמון ולערוך פעילויות חלל רבות ומגוונות ככל האפשר בשעות הלימודים ואחריהם. למעשה, הם רוצים שהאגודה תייעץ להם ותפעיל שם פרוייקטים. הבטחתי להתייעץ ולמצוא רעיונות לפעילויות ופרוייקטים מתאימים לתלמידי בית ספר יסודי, וגם לבדוק את האפשרות שלנו לפעול בבית הספר (בהנחה שאנשים יקבלו החזרים על הנסיעות שהם ייעשו לשם). אחרי שנרכז אצלנו כמה רעיונות, נציגי בית הספר יגיעו לפגישה איתנו בתל אביב. אני מבין שהעיריה מוכנה להשקיע שם סכומי כסף מוגבלים כדי לקדם את התדמית של בית הספר, אז אל תפסלו רעיונות שמצריכים השקעה כספית. יש לי הרגשה שמדובר גם בניסיון של בן אליהו לבדוק האם אנחנו רציניים או לא, כך שאני ממש מקווה שתתחילו להפגיז אותי ברעיונות והצעות. let the brain storming begin. תום וגנר מנהל מחלקת משברים ומאבקים 6480333-3-972 פקס: 6480303-3-972 נייד: 690075-056

רעיונות:

בגדול מבלי להכנס לפרטים: 1. לנצל את הטמפרטורות הנמוכות על מנת לבצע ניסויים במוליכי על , ובנוזלים קוונטיים. 2. לחזור על "ניסוי מילר" של יצירת תרכובות אורגניות מחומרים אי-אורגניים פשוטים, תחת קרינת חלל (שמש וקוסמית) - אמתית. זה בינתייים, ד ו ד .

תודה רבה! אפשר פירוט?

ראשית - האם אתה חושב שמה שאתה מציע מתאים לילדים בגיל 7-12? אם כן, איך אפשר להשיג פרטים נוספים? שוב תודה!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע
בחר
בחר