אגודת החלל הישראלית הופכת למציאות...

למי שעקב אחרי תהליכי ההקמה של אגודת החלל הישראלית - המכתב לאיתן בן אליהו כבר נשלח, ועכשיו במקום לחכות לתשובה אנחנו מתחילים לעבוד. יש כבר אתר אינטרנט בהקמה, בעזרתו האדיבה של אהרון רניק, וכל מי שרוצה לשלוח חומרים לאתר מוזמן לעשות את זה, כבר עכשיו. אני מתכוון בעיקר לחומרי הסברה, מדוע חקר החלל חשוב ומדוע ההשקעה הכספית בו מוצדקת ודרושה. בכלל, כל דבר בנושא יתקבל בברכה. עכשיו אנחנו רק צריכים משרד, קוי טלפון, פקס, מחשבים, להקים עמותה (בשביל זה צריך עו"ד ורו"ח), כסף,דומיין, לוגו גרפי ולהתחיל לעבוד. קטן עלינו. אבל ברצינות,כל מי שיכול ורוצה לעזור באחד מהדברים האלו מוזמן ליצור איתי קשר. אני במיוחד מחפש אנשים שיש להם אינטרנט וזמן פנוי עליו, כדי להפיץ תכנים של האגודה בפורומים רלוונטיים באינטרנט. אני מתכוון להוציא בקרוב גם מייל לכל מי שנרשם אצלי (כ-30 איש) עם עדכונים מפורטים על תוכניות, פעילויות ושת"פים. מי שמעוניין להצטרף למיילינג ליסט, שישלח אלי מייל ל- tomw@active2000.co.il . אגב, ב- 9 למרץ מתקיימת פגישה של נציגי האגודה ומסלול עם האחראית על הוראת מדעים במשרד החינוך, בנושא פרוייקטים חינוכיים בתחום החלל. למי שיש הצעות בתחום - מוזמן לשלוח אלי.

חברים, אני רציני ומבקש תגובות. התחילו לשרשר!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע
בחר
בחר