לחברי הפורום

לחברי הפורום

חברים יקרים, משיחתי עם וואלה אתמול נראה לי שיקח עוד זמן רב עד שהם יתגברו על כל התקלות, ובהם בעיית "המזוודה" המכילה כבר 12 פרקים בתיאוריה החדשה שלי בנושא "המשמעות הפיסיקלית של הצבעים בבעלי חיים וצמחים". לכן החלטתי בינתיים לצרף את הקבצים המכילים פרקים אלה להודעות ולתגובות שלי. את הפרקים א-ב-ג (עקרונות, טבלת התאמה, קישורים) צרפתי עתה לתגובתי למר קפלן. כמה דקות קודם לכן צרפתי לתגובתי לד"ר דוד יששכרי את הפרקים ז-ח - דוגמאות לשחור ולבן. כאן אני מצרף שני קבצים. האחד מכיל את הפרקים ד-ה-ו (דוגמאות לכחול-צהוב ואדום). הקובץ השני מכיל פרקים ט-י (דוגמאות לאולטרה סגול ואינפרא אדום). היום בצהריים צרפתי פרק בנושא פסי הזברה עליו כבר קיבלתי תגובות ועניתי. אשמח לקבל תגובותיכם על כל פרק. אודה לכם אם תציינו לאיזה פרק אתם מתייחסים, כדי שלא אצטרך לבזבז זמן רב בחיפושים. תודה ושוב, לילה טוב. ישראל פריד.

הנחות שרירותיות.

למשל : "בעיית החרקים כנראה פחות מציקה לו מאשר לזברה" והכוונה לגמל. על סמך מה ? בדקת ? יש לך מקורות למי שבדק ? , זוהי דוגמא להנחה שרירותית שנועדה לקדם מנגנון שנקבע מראש. לא ברור לי גם מה זה "הגנה מעודף קור". ומה ההבדל בינה לבין הצורך לשמור על החום באיזורים מיעוטי קרינת חום. גם לא ברור מה הוא הקשר ההיפותטי בין צבע לתכונות מכניות. ד ו ד .

ראה נא את תגובתי לך בהמשך וכמו כן...

לד"ר דוד יששכרי, בנוסף לתגובתי לך בהמשך, אם אחרי שתקרא את הפרקים שלי, המסבירים גם את החידוש שלי בנושא הקור, עדיין לא תשתכנע, אשמח לתת פירוט מעבר למה שנאמר שם בקצרה. תודה וקריאה נעימה. ישראל פריד

לחברי הפורום

חברים יקרים, משיחתי עם וואלה אתמול נראה לי שיקח עוד זמן רב עד שהם יתגברו על כל התקלות, ובהם בעיית "המזוודה" המכילה כבר 12 פרקים בתיאוריה החדשה שלי בנושא "המשמעות הפיסיקלית של הצבעים בבעלי חיים וצמחים". לכן החלטתי בינתיים לצרף את הקבצים המכילים פרקים אלה להודעות ולתגובות שלי. את הפרקים א-ב-ג (עקרונות, טבלת התאמה, קישורים) צרפתי עתה לתגובתי למר קפלן. כמה דקות קודם לכן צרפתי לתגובתי לד"ר דוד יששכרי את הפרקים ז-ח - דוגמאות לשחור ולבן. כאן אני מצרף שני קבצים. האחד מכיל את הפרקים ד-ה-ו (דוגמאות לכחול-צהוב ואדום). הקובץ השני מכיל פרקים ט-י (דוגמאות לאולטרה סגול ואינפרא אדום). היום בצהריים צרפתי פרק בנושא פסי הזברה עליו כבר קיבלתי תגובות ועניתי. אשמח לקבל תגובותיכם על כל פרק. אודה לכם אם תציינו לאיזה פרק אתם מתייחסים, כדי שלא אצטרך לבזבז זמן רב בחיפושים. תודה ושוב, לילה טוב. ישראל פריד.

בקשה קטנה.

כיוון שאינני מרבה להכנס לפורום זה (מפאת חוסר זמן), אשמח אם תוכל לשלוח לי את מאמריך בנושא וכמו כן אם יש ברשותך מאמרים בנושאים אחרים שכתבת. כתובתי - blcrazzy78@walla.co.il
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע
בחר
בחר