חג שימחת תורה שמח לכל הקוראים,

ובפרט לאלו המבינים כי אין סתירה בין מדע שלעצמו, לתורה שלעצמה, אולי להפך. חג שמח ! ד ו ד .

חג שמח לכולם

גם לך בועז,

אורח מ"עולם" אחר ..., אבל לא שוכח את מקורותיו.

ובפרט לאלו המבינים כי אין סתירה בין מדע שלעצמו, לתורה שלעצמה, אולי להפך. חג שמח ! ד ו ד .

חג שמח ד"ר דוד

אני חש שההודעה נוגעת לי אישית. מקווה שלעוד הרבה אחרים.

חג שמח לכולם

מצטרף למברכים

ובנוגע לתורה, היום המקומון הת"אביבי של מעריב הוקדש כולו לאלוהים. ומלבד אותו מאמר של מנחם בן, שהוא שיכפול של מאמרו על האבולוציה (ואני אישית מאוד אוהב את המדור הסיפרותי שלו), ישנו מאמר מאת צבי ינאי שמצד אחד סוגר בנימה מאוד אנטי דתית, אך לפני כן מציג כמה גישות לקשר בין האל לאדם והמדע. כדאי מאוד מאוד לקרוא. שבת שלום וחג שמח..

חג שמח ד"ר דוד

אני חש שההודעה נוגעת לי אישית. מקווה שלעוד הרבה אחרים.

מלב אל לב ... !!!!! הייה אח שמח !

אני שמח כי הצלחתי לגעת בנימי ליבך, שיהייה לך חג שמח, ושמחת בחגך היית אך שמח !!!! שלך בידידות, ד ו ד .

מצטרף למברכים

ובנוגע לתורה, היום המקומון הת"אביבי של מעריב הוקדש כולו לאלוהים. ומלבד אותו מאמר של מנחם בן, שהוא שיכפול של מאמרו על האבולוציה (ואני אישית מאוד אוהב את המדור הסיפרותי שלו), ישנו מאמר מאת צבי ינאי שמצד אחד סוגר בנימה מאוד אנטי דתית, אך לפני כן מציג כמה גישות לקשר בין האל לאדם והמדע. כדאי מאוד מאוד לקרוא. שבת שלום וחג שמח..

ומה אתה שומע בחג ? יש פסטיבל ב88 FM,

אני שומע ארט בלייקי. בקשר לצבי ינאי , שלח קישור, אותו תמיד כדאי לקרוא, חג שמח. ד ו ד .

חשבתי שהמרתון מתחיל מחר, תודה שהארת את עיני!

עם כבר מתדיינים על מוזיקה.

דויד, ראית אתמול בערוץ מצו את הגיטריסט הברזילאי באדן פאוול? ועכשיו לקצת מדע, קראת על מה שקרא לפיזיקאי הנדריק שון והתרמית שלו?

גם קראתי, גם הגבתי,

קרא יותר למטה, בקשר ל"נאנו-טכנולוגיה". ובקשר למוזיקה נעבור לפורומים אחרים. חג שמח, ד ו ד .

חג- שמח! ומהסתירות בין תורה למדע יש לנו יופי של מ"י"דע ולמבינים דרך לרכוש מזה בינה.

גם לך בועז,

אורח מ"עולם" אחר ..., אבל לא שוכח את מקורותיו.

תמיד מרגישים חום בבית..

נו טוף, אם א ת ה אומר....

כניראה שהמיזוג אויר התקלקל....סוף ספטמבר תחילת חשוון וכזה חום ! מה הולך פה ?

לדוד בוקר טוב ושבת שלום

לדוד שלום: מזג האוויר "עובד" על פי החודש הלועזי ולא העברי אומנם אנחנו במרחשון אך עדיין סוף ספטמבר.. חודשים ספטמבר-אוקטובר ידועים כחודשים קיצוניים כאשר מזג אוויר שרבי מגיע ומתחלף במזג אוויר קריר יותר ואף בגשמים. זהו הסתיו. כמו שזה ניראה היום גל החום ימשך עד אמצע השבוע הקרוב ואחריו ירידה משמעותית בטמפ. בקיץ לדוגמא מזג האוויר הרבה יותר יציב בועז
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע
בחר
בחר